• 39 38:13
    7:2
    (Štveráček)

Snipers Třebíč - Viking TJ Kobylisy 7:2
branky: 3. Ondřej Pánek, 9. Patrik Mladenov, 20. Ondřej Pánek, 25. Tomáš Svoboda, 27. Patrik Mladenov, 31. Patrik Mladenov, 39. Ondřej Pánek - 2. Jáchym Kaplan, 33. Oscar Andreatta; rozhodčí: Jaroslav Verner - Martin Preclík; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Šimon Nesnídal 7 - Ondřej Pospíšil 13; po třetinách: 2:1, 3:0, 2:1
45:00 Střely ve 3. části: 7:4
38:13 GÓL Snipers Třebíč! 7:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #85 Samuel Štveráček (7:2)
37:11 Vyloučen hráč #66 Štěpán Janšta družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
36:30 Kobylisy právě spálili šanci 3 na nikoho
32:13 GÓL Viking TJ Kobylisy! 6:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #49 Oscar Andreatta, asistoval #27 Lukáš Tláskal (6:2)
31:36 Trestné střílení družstva Snipers Třebíč neproměnil #24 Tomáš Čaloud.
30:22 GÓL Snipers Třebíč! 6:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #12 Ondřej Pánek (6:1)
30:00 Střely ve 2. části: 9:4
29:59 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pečený družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
26:38 GÓL Snipers Třebíč! 5:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #58 Patrik Mladenov, asistoval #85 Samuel Štveráček (5:1)
24:48 GÓL Snipers Třebíč! 4:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #80 Tomáš Svoboda, asistoval #49 Vojtěch Tadeáš Král (4:1)
23:35 Dva rychlé breaky na obou stranách,ale ani jeden nekončí v bráně :(
20:21 Vyloučen hráč #65 Jan Kohout družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za špatné střídání
19:52 GÓL Snipers Třebíč! 3:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #12 Ondřej Pánek, asistoval #19 Matěj Skála (3:1)
15:01 toto utkání sleduje neskutečných 15 diváků+pořadatelský stolek. Děkujeme!!!!
15:00 Střely v 1. části: 4:1
08:28 GÓL Snipers Třebíč! 2:1
08:28 Rychlou rozehrávku Třebíče využil hráč s čislem 53 a upravuje skóre zápasu na 2:1
08:05 Šindy zkoušel střelu z otočky, ale skončila pouze v síti za brankou
03:30 Zatím sledujeme rychlý florbal, hra se přeléva ze strany na stranu
02:33 GÓL Snipers Třebíč! 1:1
02:33 Další bomba do šíby, tentokrát však do branky Kobylis
01:27 GÓL Viking TJ Kobylisy! 0:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #12 Jáchym Kaplan, asistoval #29 Matyáš Jelen (0:1)
01:27 Neskutečná bomba do šibenice od Kobylis, golman bez šance