45
  • 45 44:47
    Jiří JEDLIČKA

TJ Znojmo LAUFEN CZ - ACEMA Sparta Praha UNYP 5:10
branky: 1. Adam Kylián, 22. Patrik Mareš, 23. Filip Bajgar, 32. Damian Jelínek, 34. Damian Jelínek - 3. Matteo Šoman, 11. Jakub Slavík, 17. Daniel Vostřák, 20. Matteo Šoman, 22. Jakub Slavík, 25. Daniel Vostřák, 31. Adam Roháč, 36. Adam Švehlák, 40. Matteo Šoman, 42. Filip Rathouský; rozhodčí: Dominik Morávek - Ondřej Slabý; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondrej Kaliský 12 - Matěj Medal 20; po třetinách: 1:2, 2:4, 2:4
45:00 Střely ve 3. části: 7:8
44:47 Trestné střílení družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ neproměnil #87 Jiří Jedlička.
44:47 Sparťanská střelnice končí chybou obrany a po rychlém brejku uvidíme trestné střílení.
43:51 Vyloučen hráč #37 Adam Kylián družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení
43:16 Faul z frustrace. Sparta může zápas dohrávat v klidu.
43:15 Vyloučen hráč #99 Štěpán Stegura družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání
41:50 Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
41:50 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #98 Filip Rathouský bez asistence (5:10)
41:50 Když se to umí, vypadá to jednoduše. Pěkně Filipe :)
39:46 A je to tu! Matteo hattrick!
39:45 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:9
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #31 Jakub Slavík (5:9)
37:40 Znojemský Jelínek nedal sám před gólmanem. Na první hattrick stále čekáme.
35:05 Áda Š. propálil vše, co mu stálo v cestě a vrací Spartě tříbrankové vedení.
35:04 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 5:8
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #14 Adam Švehlák, asistoval #27 Tomáš Novotný (5:8)
33:05 Už čtyři hráči mají po dvou gólech. Dočkáme se hattricku?
33:04 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 5:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek bez asistence (5:7)
31:08 Znojmo to nevzdává a snižuje.
31:07 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 4:7
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #53 Damian Jelínek, asistoval #37 Adam Kylián (4:7)
30:12 Pěkný nástup Sparty do poslední třetiny a zasloužený gól pro Ádu R.
30:11 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:7
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #78 Adam Roháč, asistoval #98 Filip Rathouský (3:7)
30:01 Buly pro Znojmo.
30:00 Střely ve 2. části: 11:10
29:13 Tempo trochu opadá. To vyhovuje sparťanům.
26:09 Sparta ubránila.
25:27 Míček ve sparťanské brance, rozhodčí rozpažuje. Přesilovka Znojma pokračuje.
24:09 Kiči vyhrál šermířský souboj florbalkami. Za vítězství obdržel od rozhodčích dvě minuty.
24:08 Vyloučen hráč #69 Tomáš Kuchynka družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za vysoká florbalka
24:01 Dan se Slavídem dnes jedou.
24:00 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 3:6
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #31 Jakub Slavík (3:6)
22:18 Znojmo se vrací do zápasu.
22:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 3:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #14 Filip Bajgar, asistoval #53 Damian Jelínek (3:5)
21:48 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 2:5
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #69 Patrik Mareš, asistoval #33 Ondrej Kaliský (2:5)
21:37 Áda R. odvedl černou práci, smetanu slízli Slavído a Dan.
21:36 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:5
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #47 Daniel Vostřák (1:5)
19:47 Matteo jako správný kapitán v pravý čas navyšuje skóre.
19:46 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:4
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #69 Tomáš Kuchynka (1:4)
19:40 Kurz vyšívání v podání Ády R., brankář kryje.
17:37 Áda B. dnes nejdál :)
16:29 Sparta rychle využívá početní výhodu.
16:28 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:3
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #47 Daniel Vostřák, asistoval #69 Tomáš Kuchynka (1:3)
16:20 Vyloučen hráč #20 Vilém Frič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za zvedání florbalky
15:01 Úvodní buly druhé třetiny pro Znojmo.
15:00 Střely v 1. části: 7:4
12:35 Pěkný návrat Adama Š. do obrany.
10:08 Áda R. po souboji nabil Slavídovi na vedoucí branku.
10:07 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:2
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #31 Jakub Slavík, asistoval #78 Adam Roháč (1:2)
02:45 Matteo vymetl pavučinky nad ramenem brankáře a máme srovnáno. Skvělou práci odvedl Tomáš N. v rohu.
02:44 GÓL ACEMA Sparta Praha UNYP! 1:1
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #86 Matteo Šoman, asistoval #27 Tomáš Novotný (1:1)
00:18 Studená sprcha hned v úvodu. Ztráta, standardka, gól pro Znojmo.
00:17 GÓL TJ Znojmo LAUFEN CZ! 1:0
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #37 Adam Kylián, asistoval #53 Damian Jelínek (1:0)
00:01 Úvodní buly pro Spartu.