2

1

3.

Viking TJ Kobylisy - FBC DOŠWICH MILEVSKO 4:3pn
branky: 24. Jan Kohout, 31. Jan Kohout, 33. Jan Kohout, N Šimon Šindelář - 12. Jakub Rataj, 38. David Matoušek, 39. Jakub Rataj; rozhodčí: Alexander McIntosh - Marek Stojanović; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Pospíšil ? - Tomáš Novák ?; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #6 Filip Prokop , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #44 Šimon Šindelář a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #14 Jakub Kraus a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #12 Jáchym Kaplan , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO hráč #48 Jakub Rataj , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #49 Oscar Andreatta a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
38:49 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Jakub Rataj, asistoval #88 Tadeáš Dušek (3:3)
37:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 3:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 David Matoušek, asistoval #88 Tadeáš Dušek (3:2)
33:19 Vyloučen hráč #6 Filip Prokop družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání
32:27 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #65 Jan Kohout, asistoval #44 Šimon Šindelář (3:1)
30:40 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #65 Jan Kohout, asistoval #49 Oscar Andreatta (2:1)
25:23 Vyloučen hráč #22 Adam Šustr družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za blokování florbalky
23:45 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:1
18:09 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pečený družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za vysoká florbalka
14:04 Vyloučen hráč #20 Vojtěch Pečený družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání
11:34 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 0:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Jakub Rataj, asistoval #4 Matyáš Hrych (0:1)
10:24 Vyloučen hráč #22 Adam Šustr družstva Viking TJ Kobylisy na 2 minuty za sekání