2

3

5.

Fbc Strakonice - FBC Štíři Č. Budějovice 3:4pn
branky: 9. Václav Kotrc, 32. Vojtěch Šafařík, 40. Jan Novotný - 1. Ondřej Hajný, 4. Ondřej Hajný, 24. Adam Tůma, N Jan Kouba; rozhodčí: Filip Novák - Petr Stejskal; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 89; zásahy brankářů: Šimon Fric 12 - Jonáš Bican 14; po třetinách: 1:2, 0:1, 2:0
5 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #93 Jan Kouba a vstřelil rozhodující gól (3:4).
5 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda , ale gól nevstřelil.
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #93 Jan Kouba a vstřelil gól.
4 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #23 Jan Janda a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #8 Adam Šperlín , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #55 Adam Tůma , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #17 Adam Miklas a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC Štíři Č. Budějovice hráč #17 Ondřej Hajný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Strakonice hráč #7 Vítek Mikeš , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
45:00 Střely ve 3. části: 7:4
44:01 Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
41:05 Timeout Fbc Strakonice
39:03 GÓL Fbc Strakonice! 3:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #39 Jan Novotný, asistoval #17 Adam Miklas (3:3)
31:08 GÓL Fbc Strakonice! 2:3
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #71 Vojtěch Šafařík, asistoval #17 Adam Miklas (2:3)
30:00 Střely ve 2. části: 6:7
23:38 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 1:3
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #55 Adam Tůma, asistoval #17 Ondřej Hajný (1:3)
22:41 Vyloučen hráč #23 Jan Janda družstva Fbc Strakonice na 2 minuty za nedovolené vrážení
15:00 Střely v 1. části: 4:4
08:15 GÓL Fbc Strakonice! 1:2
Branku družstva Fbc Strakonice vstřelil #97 Václav Kotrc bez asistence (1:2)
03:25 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:2
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Ondřej Hajný, asistoval #55 Adam Tůma (0:2)
00:58 GÓL FBC Štíři Č. Budějovice! 0:1
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #17 Ondřej Hajný, asistoval #16 Matyáš Nosek (0:1)