3

2

10.

Viking TJ Kobylisy - Snipers Třebíč 4:3pn
branky: 17. Jan Beck, 21. Šimon Šindelář, 35. Vojtěch Pečený, N Vojtěch Sviták - 13. Matěj Skála, 29. Šimon Šoltó, 35. Vojtěch Dvořák; rozhodčí: Miloš Janda - Petr Jindra; vyloučení: 0:1 + Manh Hung Nguyen 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Pospíšil ? - Šimon Nesnídal ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 1:1
Ukončena trestná střílení
10 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #94 Šimon Šoltó , ale gól nevstřelil.
10 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #34 Vojtěch Sviták a vstřelil rozhodující gól (4:3).
9 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #24 Tomáš Čaloud , ale gól nevstřelil.
9 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #44 Šimon Šindelář , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #58 Patrik Mladenov , ale gól nevstřelil.
8 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #34 Vojtěch Sviták , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #66 Štěpán Janšta , ale gól nevstřelil.
7 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #10 Matyáš Bilina , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #49 Vojtěch Tadeáš Král , ale gól nevstřelil.
6 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #49 Oscar Andreatta , ale gól nevstřelil.
5 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #7 Vojtěch Dvořák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #87 Vojtěch Fila a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #10 Matyáš Bilina a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Snipers Třebíč hráč #7 Vojtěch Dvořák a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Viking TJ Kobylisy hráč #49 Oscar Andreatta a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
44:33 Timeout Viking TJ Kobylisy
36:27 Vyloučen hráč #79 Manh Hung Nguyen družstva Snipers Třebíč na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
35:20 Vyloučen hráč #7 Vojtěch Dvořák družstva Snipers Třebíč na 2 minuty za sekání
34:21 GÓL Snipers Třebíč! 3:3
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #7 Vojtěch Dvořák bez asistence (3:3)
34:10 GÓL Viking TJ Kobylisy! 3:2
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #20 Vojtěch Pečený, asistoval #34 Vojtěch Sviták (3:2)
28:59 GÓL Snipers Třebíč! 2:2
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #94 Šimon Šoltó, asistoval #58 Patrik Mladenov (2:2)
20:47 GÓL Viking TJ Kobylisy! 2:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #44 Šimon Šindelář, asistoval #49 Oscar Andreatta (2:1)
16:31 GÓL Viking TJ Kobylisy! 1:1
Branku družstva Viking TJ Kobylisy vstřelil #46 Jan Beck, asistoval #34 Vojtěch Sviták (1:1)
12:58 GÓL Snipers Třebíč! 0:1
Branku družstva Snipers Třebíč vstřelil #19 Matěj Skála bez asistence (0:1)