• 44 43:52
    2:11
    (Svoboda)

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Draci Říčany 2:11
branky: 42. Lukáš Rybař, 44. Tadeáš Dušek - 1. Matyáš Fiala, 5. Štěpán Paták, 5. Adam Šturc, 6. Matyáš Filip, 11. Filip Svoboda, 18. Matěj Hronek, 25. Kryštof Kadlec, 38. Martin Suchý, 41. Martin Suchý, 42. Kryštof Kadlec, 44. Matyáš Fiala; rozhodčí: Kryštof Jech - Samuel Uhliarik; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: David Krekule ? - Jakub Mrázek ?; po třetinách: 0:5, 0:2, 2:4
45:00 KONEC! Draci zvítězili, díky moc, DRACIIIUUU
43:52 GÓL FBC Draci Říčany! 2:11
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #6 Matyáš Fiala, asistoval #7 Filip Svoboda (2:11)
43:52 "šest bez"
43:10 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 2:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #88 Tadeáš Dušek, asistoval #61 Tomáš Smrčina (2:10)
43:10 DOŠWICH druhý gol
41:57 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 1:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #12 Lukáš Rybař, asistoval #27 Ondřej Macko (1:10)
41:57 Mrazák s nulou neodejde, DOŠWICH poprvé skoruje
41:04 GÓL FBC Draci Říčany! 0:10
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #11 Kryštof Kadlec, asistoval #6 Matyáš Fiala (0:10)
41:04 DESET, Paras platí basu! (basu capri sonne)
40:57 GÓL FBC Draci Říčany! 0:9
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #97 Martin Suchý, asistoval #29 Matěj Hronek (0:9)
40:57 MOON, měsíc, měsíční střela doplula do sítí Milevské branky, 9:O
39:15 "pojd do toho aktivně, ve dvou pojd" - Pros MATYAS, 23 LET, pilot
37:59 GÓL FBC Draci Říčany! 0:8
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #97 Martin Suchý, asistoval #7 Filip Svoboda (0:8)
37:59 devadesát sedum, sedum
36:40 DRACI V PLNEM POČTU (5 lidí)
36:00 DÁME GOOOLA VE ČTYREEECH
35:50 VE ČTYRECH
34:45 Hroňas dovařil a sedí tu teď u nás u stolku
34:35 Vyloučen hráč #29 Matěj Hronek družstva FBC Draci Říčany na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:00 Druhá třetina slušná
29:50 Lávička na lavičce -__-
24:00 GÓL FBC Draci Říčany! 0:7
24:00 Paras výborný tap-in, 7:O
22:10 Hronek má mlsnou a střílí hlava ne hlava
18:00 Zároveň Vás tímto chceme pozvat na hezký výlet do Č. Budějovic, dračí ÁČKO HRAJE OD 19:00, yessss pojď si
17:46 GÓL FBC Draci Říčany! 0:6
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #29 Matěj Hronek, asistoval #16 Florián Marián Pokorný (0:6)
17:46 Hronek uvařil, 6:0, Gordon
16:45 Do dračího doupěte si dnes našlo cestu 45 diváků, DĚKUJEME!!!
15:00 PROSMAT pomohl s časomírou a jedeme dál!!!!
15:00 V první třetině jasně dominoval Dračí oheň. Uvidíme, jestli bude hořet i dál.
10:09 GÓL FBC Draci Říčany! 0:5
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #7 Filip Svoboda, asistoval #29 Matěj Hronek (0:5)
10:09 Neuvěřitelně rozehraná situace od Hroňase, který přeběhl půlku hřiště a narýsoval Skůtrovi do prázdné brány. 5:0
05:42 GÓL FBC Draci Říčany! 0:4
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #73 Matyáš Filip bez asistence (0:4)
05:42 Draci se výborně vyspali, Maty Filip 4:0
04:44 GÓL FBC Draci Říčany! 0:3
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #70 Adam Šturc, asistoval #97 Martin Suchý (0:3)
04:44 Tenhle vlak nezastavuje, Šturcík klidnou střelou nad nohu golmána zvyšuje na 3:0.
04:15 GÓL FBC Draci Říčany! 0:2
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #4 Štěpán Paták, asistoval #5 David Dědič (0:2)
04:15 Výborně, Bobr přidává do své hráze další polénko, 2:0!
02:52 Skůtr těsně nad
00:54 GÓL FBC Draci Říčany! 0:1
Branku družstva FBC Draci Říčany vstřelil #6 Matyáš Fiala, asistoval #70 Adam Šturc (0:1)
00:54 Výtečné rozehrání standartní situace! Maty Fiala GOOOLASSOO
00:00 Zdravíme všechny příznivce DRAČÍHO florbalu! Dnešním on-line přenosem vás provede Robert Záruba a Matěj Němec.