6:4
    Aleš KOUDELKA
    (Pištěk)

IP Polná SK Jihlava - FBC DOŠWICH MILEVSKO 6:4
branky: 12. Jakub Plunder, 17. Vítek Pachivka, 23. Tadeáš Sychra, 26. Jakub Plunder, 34. Jakub Pazderka, 37. Vítek Pachivka - 29. Tomáš Novák, 38. Jakub Smrčina, 41. Jakub Rataj, 45. Aleš Koudelka; rozhodčí: Josef Pařízek - Vojtěch Jahoda; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 23; zásahy brankářů: Marek Leixner ? - David Krekule ?; po třetinách: 1:0, 3:1, 2:3
44:45 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:4
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #23 Aleš Koudelka, asistoval #20 Jan Pištěk (6:4)
43:49 Vyloučen hráč #4 Matyáš Hrych družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za špatné střídání
41:11 A zatím se tato taktika daří
40:20 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:3
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #48 Jakub Rataj, asistoval #23 Aleš Koudelka (6:3)
39:40 Trenér Marek Jiřík odvolává a posílá svůj tým do 6
39:10 Vyloučen hráč #93 Tomáš Hroděj družstva IP Polná SK Jihlava na 2 minuty za špatné střídání
37:38 Na střídačce můžeme vidět Adama Dvořáka a Adama Černého, tak ať to pálí v playoff, kluci
37:35 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 6:2
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #62 Jakub Smrčina, asistoval #15 David Matoušek (6:2)
36:40 GÓL IP Polná SK Jihlava! 6:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #19 Vítek Pachivka bez asistence (6:1)
33:54 GÓL IP Polná SK Jihlava! 5:1
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #3 Jakub Pazderka, asistoval #14 Jakub Šlouf (5:1)
33:30 Jeden z nejmenovaných rozhodčích teď ukázal spíše na západ než pro standartku hostí, vše se ale objasnilo a nakonec hráli domácí :)
31:12 Timeout IP Polná SK Jihlava
28:54 GÓL FBC DOŠWICH MILEVSKO! 4:1
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #72 Tomáš Novák, asistoval #14 Jakub Kraus (4:1)
28:54 Novák od půlky míří přesně, má to v krvi
27:36 Opět další dělovka Prokopa a zase se budu opakovat, ale opět na to samé místo
25:45 GÓL IP Polná SK Jihlava! 4:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #88 Jakub Plunder, asistoval #19 Vítek Pachivka (4:0)
22:54 GÓL IP Polná SK Jihlava! 3:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #4 Tadeáš Sychra, asistoval #3 Jakub Pazderka (3:0)
22:00 Začíná gradovat tlak hostů, zatím ale čekáme na branku
17:01 Novák se asi učil od Prokopa, protože je vidět, že dneska místo hokejek mají děla
16:26 GÓL IP Polná SK Jihlava! 2:0
Branku družstva IP Polná SK Jihlava vstřelil #19 Vítek Pachivka, asistoval #88 Jakub Plunder (2:0)
15:00 Buly pro Milevsko
13:20 Teď jsme viděli krásné tornádo, které se doneslo až k našemu pořadatelskému stolu
11:42 GÓL IP Polná SK Jihlava! 1:0
11:42 Velký zmatek před brankou nakonec končí gólem domácích
11:13 Další střela Prokopa, tentokrát už byla přesnější
10:00 Střela Prokopa vytěsnila až síťka
08:00 Zápas se přelévá z jedné strany na druhou
04:00 Trestné střílení družstva IP Polná SK Jihlava neproměnil #19 Vítek Pachivka.
04:00 Viděli jsme zorro v podání domácích, bez úspěchu
03:30 Zápas je teď vlažný
01:55 A i prvnín šance domácích
00:20 První větší šance hostí