1

0

1.

Fbc Topgal Šternberk - TROOPERS 7:6pn
branky: 6. Matias Šnorich, 18. Břetislav Obšil, 31. Tomáš Papica, 32. Daniel Polzer, 33. Josef Mekyska, 43. Alex Vytopil, N Alex Vytopil - 1. Matouš Novák, 7. Dominik Štafa, 7. Matouš Novák, 9. Filip Marcinčák, 9. Dominik Štafa, 25. Boris Novotný; rozhodčí: Matyáš Grzymek - Šimon Chovanec; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; zásahy brankářů: Richard Lenobel ?, Ondřej Němeček ? - Jiří Šťastný ?; po třetinách: 1:5, 1:1, 4:0
1 Nájezd na branku provedl z družstva Fbc Topgal Šternberk hráč #13 Alex Vytopil a vstřelil rozhodující gól (7:6).
45:00 Zahájena trestná střílení
42:16 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 6:6
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #13 Alex Vytopil, asistoval #28 Jan Vykydal (6:6)
41:22 Vyloučen hráč #5 Jana Mikolajková družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za bránění ve hře
32:47 Timeout TROOPERS
32:47 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 5:6
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #7 Josef Mekyska, asistoval #28 Jan Vykydal (5:6)
31:53 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 4:6
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #81 Daniel Polzer, asistoval #87 Břetislav Obšil (4:6)
30:38 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 3:6
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #11 Tomáš Papica, asistoval #3 Tomáš Kunc (3:6)
24:11 GÓL TROOPERS! 2:6
Branku družstva TROOPERS vstřelil #77 Boris Novotný, asistoval #30 Daniel Tretera (2:6)
17:03 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 2:5
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #87 Břetislav Obšil bez asistence (2:5)
15:00 Střídání brankáře. Nový brankář #72 Ondřej Němeček družstva Fbc Topgal Šternberk
08:42 Timeout Fbc Topgal Šternberk
08:42 GÓL TROOPERS! 1:5
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #22 Vojtěch Mičulka (1:5)
08:04 GÓL TROOPERS! 1:4
Branku družstva TROOPERS vstřelil #28 Filip Marcinčák, asistoval #5 Matouš Novák (1:4)
06:47 GÓL TROOPERS! 1:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #5 Matouš Novák, asistoval #77 Boris Novotný (1:3)
06:34 GÓL TROOPERS! 1:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #28 Filip Marcinčák (1:2)
05:34 GÓL Fbc Topgal Šternberk! 1:1
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #24 Matias Šnorich, asistoval #8 Jan Rychtecký (1:1)
00:34 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #5 Matouš Novák, asistoval #89 Vojtěch Horák (0:1)