7:6
    Radim SVATOŇ
    (Holánek)

SAMIGAS FBS Olomouc - Bulldogs Brno 7:6
branky: 10. Jakub Balner, 30. Marek Opluštil, 32. Jakub Balner, 35. Marek Opluštil, 36. Marek Opluštil, 37. Marek Opluštil, 42. Radim Bečica - 15. Dennis Boleloucký, 26. Petr Úlehla, 38. Tobiáš Hude, 41. Denis Koutný, 43. Dennis Boleloucký, 45. Radim Svatoň; rozhodčí: Martin Kohoutek - Iva Váňová; vyloučení: 0:2 + Nicolas Veselý TDKU + 4; využití: 2:0; zásahy brankářů: Šimon Vrána ? - Richard Pejřil ?, Jakub Heralecký ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 5:4
45:00 Střely ve 3. části: 12:12
44:46 16 sekund do konce a je to 6:7 a hned tutovka Bolelouckého
44:44 GÓL Bulldogs Brno! 7:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #14 Radim Svatoň, asistoval #88 Tomáš Holánek (7:6)
43:30 Nestačíme popisovat co se děje. Buldoci to nevzdali, snížili na 4:6, odvolali brankáře, dostali na 4:7, znovu odvolali brankáře dali na 5:7. Další šance následují, ale zatím bez gólu.
42:19 GÓL Bulldogs Brno! 7:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Dennis Boleloucký, asistoval #39 Tobiáš Hude (7:5)
41:34 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 7:4
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #22 Radim Bečica bez asistence (7:4)
40:53 Timeout Bulldogs Brno
40:53 GÓL Bulldogs Brno! 6:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Denis Koutný, asistoval #14 Radim Svatoň (6:4)
37:58 GÓL Bulldogs Brno! 6:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #39 Tobiáš Hude, asistoval #14 Radim Svatoň (6:3)
36:29 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 6:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil bez asistence (6:2)
36:29 Střídání brankáře. Nový brankář #80 Jakub Heralecký družstva Bulldogs Brno
36:29 Marek Opluštil ve třetí třetině dominuje, hra se úplně otočila a navrch mají hráči Olomouce.
35:29 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 5:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #8 Jan Slavík (5:2)
35:29 Oloumouc převzela od přesilovky 2+2 aktivitu a zvyšují už na 5:2
34:26 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 4:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #12 Samuel Strašil (4:2)
33:00 Povedená akce Bulldogs v oslabení, Koutný v úniku nedal.
31:40 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 3:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #47 Jakub Balner, asistoval #8 Jan Slavík (3:2)
31:40 Olomouc v přesilovce trestá gólem a navíc pokračuje přesilovka.
30:00 Střely ve 2. části: 1:9
29:54 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 2:2
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #47 Jakub Balner (2:2)
29:54 Vyloučen hráč #67 Nicolas Veselý družstva Bulldogs Brno na 2+2 minuty za hrubost
29:54 Vyloučen hráč #67 Nicolas Veselý družstva Bulldogs Brno do konce utkání
29:54 Po vstřelení gólu hráč Bulldogs Nicolas Veselý dohrál soupeře a dostal červenou.
29:54 Jediná střela Olomouce ve druhé střetině končí gólem.
28:00 Bombu Hudeho brankář Olomouce s námahou vyrazil.
25:30 GÓL Bulldogs Brno! 1:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Petr Úlehla, asistoval #47 Denis Koutný (1:2)
25:30 Lahůdka pro florbalové nadšence. Úlehla si třikrát ve vzduchu posunul za běhu míček a nechytatelnou bombou, také ze vzduchu, nekompromisně zavěsil.
24:00 Druhá třetina zatím ve znamení Bulldogs, třetí tutovka, tentokrát Zhoř.
23:00 Další gólovka Bulldogs, brankář chytl na brankové čáře.
22:00 Tutovka Kolínka, brankář Olomouce vyrazil.
21:30 Povedená střela Bolelouckého, těsně nad.
18:00 Tlak Bulldogs, střely, bez využití.
15:00 Střely v 1. části: 6:8
14:36 GÓL Bulldogs Brno! 1:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #36 Dennis Boleloucký, asistoval #98 Petr Úlehla (1:1)
14:00 Po vedoucí brance Olomouce z přesilovky se nyní hra přelévá ze strany na stranu bez výraznějších šancí.
09:45 Vyloučen hráč #39 Tobiáš Hude družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost
09:15 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #47 Jakub Balner, asistoval #12 Samuel Strašil (1:0)
08:33 Vyloučen hráč #2 Lukáš Kolínek družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání
07:48 --- a do třetice Úlehla, další střela, další zákrok gólmana
05:00 Oloumouc více na míčku, ale bez střelby. Opět Úlehla povedená střela.
02:00 Olomouc na míčku, Buldoci střílí, Úlehla krásná finta, ale zatím bez gólu