• 39 38:41
    3:9
    (Tomaško)

Zlín Lions - 1. SC TEMPISH Vítkovice 3:9
branky: 1. Jakub Kurtin, 11. Martin Macharáček, 20. Nikolas Papazachariu - 3. Tomáš Vlček, 4. Jakub Rohel, 6. Filip Peterek, 10. Ondřej Adamec, 14. Filip Peterek, 22. Dominik Ptáček, 27. Martin Hriško, 31. Ondřej Pařenica, 39. Ondřej Pařenica; rozhodčí: Martin Kohoutek - Iva Váňová; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Matěj Outrata ? - David Tobola ?; po třetinách: 2:5, 1:2, 0:2
45:00 Střely ve 3. části: 6:12
44:20 Vítkovice na míčku. Uvidíme ještě desátý gól?
44:00 Probíhá poslední minuta velmi vyhroceného zápasu.
41:02 Žídek svým blokem zabránil desátému gólu.
38:41 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #7 Erik Tomaško (3:9)
36:35 Jeden z hráčů Zlína zůstal ležet na zemi. Vítkovice vstřelily branku, hra však byla přerušena. Pokračujeme tedy za stavu 3:8.
35:35 Negativní emoce už trochu opadly, hraje se více v klidu.
34:04 Kresta se snažil velkého Tobolu rozpohybovat, ale v procesu mu utekl míček a vůbec nezakončil.
34:03 Trestné střílení družstva Zlín Lions neproměnil #24 Patrik Kresta.
33:40 Míček teď poskakoval v brankovišti Zlína jako horký brambor. Valaši však tuto situaci nějak přežili.
32:50 Vítkovice v plném počtu, Zlín pouze nahazoval z půlky.
31:20 Zlín se vlastní přesilovce nemůže dostat k balonu.
30:50 Vyloučen hráč #49 Tomáš Vlček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:17 Krásná akce Pařenicy, který poslal soupeře na párek a pod lehajícím si brankářem poslal míček mezi tři tyče.
30:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #88 Štěpán Kowalik (3:8)
30:00 Střely ve 2. části: 7:14
29:59 V posledních vteřinách velká šance na osmý gól.
28:49 Macharáčka ve 2 na 1 vychytal Tobola.
27:15 Outrata dvakrát podržel svůj tým.
26:25 Hriško z dorážky, 7:3.
26:24 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #33 Jakub Rohel (3:7)
26:11 Hraje se 5 na 5. K vidění je mnoho tvrdých soubojů.
25:16 Ptáček zahrozil v oslabení.
24:50 Teď to zkusili znovu, ale střela končí za mantinelem.
24:16 Kresta hledal Macharáčka před prázdnou, ale míček neprošel čistě.
23:43 Vyloučen hráč #86 Martin Hriško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
23:30 Zlín v šesti, bude se vylučovat.
22:35 Dobrá šance Černoška, ale minul.
21:57 Právě on teď dostal na středu hřiště pořádně naloženo. Hra je přerušena.
21:28 Tvrdý zákrok Papazachariua v útočném rohu.
21:11 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Dominik Ptáček, asistoval #25 Sebastián Hachlica (3:6)
21:06 Vítkovice se provinily útočným faulem. Zlín však zkazil rozehrávku a inkasuje
19:20 Bývalý hráč Vítkovic Papazachariu vzal přečíslení 2 na 1 na sebe a střelou pod ruku nachytal Tobolu. Zlín snižuje.
19:19 GÓL Zlín Lions! 3:5
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #25 Nikolas Papazachariu, asistoval #8 Ondřej Štěpaník (3:5)
17:45 Zlín hraje zataženě a snaží se být nepříjemný do těla na vlastní polovině. Vítkovice jim vůbec nepůjčí míček.
15:30 Od konce 1. třetiny se na hřišti začínají projevovat emoce.
15:00 Střely v 1. části: 4:13
14:21 Po delší době šance Zlína.
14:01 Vítkovice motají své protihráče jako na kolotoči.
13:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #86 Martin Hriško (2:5)
12:40 Míček poskakoval v Outratově brankovišti, ale nic z toho.
10:18 Nedáš, dostaneš. peterek mohl přidal další gól, ale trefil pouze střed branky. Z protiútoku tak se štestím snižuje Macharáček, který míček o brankáře Tobolu dostal do sítě.
10:17 GÓL Zlín Lions! 2:4
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #3 Martin Macharáček bez asistence (2:4)
09:01 Krásnou kombinaci na jeden dotek zakončil Adamec, Vítkovice vedou 4:1.
09:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Ondřej Adamec, asistoval #77 Tomáš Karas (1:4)
07:01 Zlín se zapomněl vrátit do obrany, ale Vítkovicím míček v klíčový okamžik přeskočil čepel.
05:36 Peterek dva metry za půlkou vymetl horní růžek branky Zlína.
05:35 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #25 Sebastián Hachlica (1:3)
04:47 Zlín však srdnatě bojuje.
03:01 Vítkovice po zásluze odskakují do vedení.
03:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #87 Dominik Ptáček (1:2)
02:10 Vítkovice výrazně aktivnější, ale stav zatím pouze 1:1.
02:09 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #49 Tomáš Vlček, asistoval #23 Ondřej Adamec (1:1)
00:50 GÓL Zlín Lions! 1:0
Branku družstva Zlín Lions vstřelil #71 Jakub Kurtin, asistoval #24 Patrik Kresta (1:0)