• 45 44:31
    2:10
    (Ptáček)

FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:10
branky: 18. Josef Loučka, 27. Matyáš Gryc - 4. Tomáš Karas, 10. Dominik Ptáček, 13. Jakub Rohel, 14. Tobiáš Plaček, 16. Štěpán Kowalik, 19. Dominik Ptáček, 29. Tomáš Karas, 39. Tomáš Karas, 43. Jakub Rohel, 45. Štěpán Kowalik; rozhodčí: Miroslav Kozel - Matyáš Grzymek; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vít Effenberger ? - David Tobola ?; po třetinách: 0:4, 2:3, 0:3
44:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #87 Dominik Ptáček (2:10)
42:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #77 Tomáš Karas (2:9)
38:31 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #95 Ondřej Pařenica (2:8)
29:58 Vyloučen hráč #87 Dominik Ptáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování florbalky
28:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #77 Tomáš Karas, asistoval #7 Erik Tomaško (2:7)
26:09 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 2:6
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #17 Matyáš Gryc, asistoval #99 Lukáš Lank (2:6)
18:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Dominik Ptáček, asistoval #51 Vojtěch Podešva (1:6)
17:02 GÓL FBŠ Hummel Hattrick Brno U17! 1:5
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno U17 vstřelil #81 Josef Loučka bez asistence (1:5)
15:41 Vyloučen hráč #86 Martin Hriško družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
15:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #88 Štěpán Kowalik, asistoval #14 Filip Peterek (0:5)
13:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #8 Tobiáš Plaček, asistoval #25 Sebastián Hachlica (0:4)
12:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #95 Ondřej Pařenica (0:3)
09:44 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:2
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Dominik Ptáček, asistoval #9 Lukáš Holek (0:2)
03:04 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 0:1