• 45 44:51
    2
    Juda OTRADOVEC

Sokol Brno I EMKOCase Gullivers - TROOPERS 4:3
branky: 20. Rostislav Bolom, 25. Vojtěch Král, 25. Vojtěch Sumec, 38. Marek Šimko - 1. Vojtěch Horák, 18. Dominik Štafa, 30. Vojtěch Hembera; rozhodčí: Tomáš Otruba - Jana Kubalíková; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Šimon Netopilík ? - Jiří Šťastný ?; po třetinách: 0:1, 3:2, 1:0
45:00 Mně je zle.
44:51 Vyloučen hráč #85 Juda Otradovec družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za nedovolené vrážení
42:31 Troopers v šesti.
40:54 Zbořil zbořil mantinely.
39:56 Kriminál, Svoboda s Konrádem extrémně naivní a 2 na nikoho neproměňují.
37:56 Timeout TROOPERS
37:56 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 4:3
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #84 Marek Šimko, asistoval #69 Lukáš Konrád (4:3)
33:46 Končím s komentáři, strašně mě to nebaví.
30:59 "Nebudu kvůli vám platit dalších 5 litrů" říka Hemerka
30:58 Vyloučen hráč #17 Vojtěch Hembera družstva TROOPERS na 2 minuty za hrubost
29:17 GÓL TROOPERS! 3:3
Branku družstva TROOPERS vstřelil #17 Vojtěch Hembera, asistoval #5 Matouš Novák (3:3)
28:55 Rybářova chyná nahrávka.
26:28 Troopers zatím pouze oťukávají mantinely a gulliverské hráče.
25:55 Dohnálek zadkem blokuje střelu hostí.
25:05 Langer je za tu svou holomajznu vyloučen.
25:04 Vyloučen hráč #47 Adam Langer družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání
24:50 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 3:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #24 Vojtěch Sumec bez asistence (3:2)
24:30 Bum, bum a je tam. Gulls jenom zrychlili přihrávky.
24:29 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 2:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #19 Vojtěch Král, asistoval #27 Jakub Polcar (2:2)
23:55 Zbořil blokuje.
22:06 Trenérský masterpiece v podobě nasazení hráče číslo 16. Hned je ta hra živější.
20:43 Netopilík drží jednobrankový rozdíl.
19:54 Gulliveři si v přesilové hře vytvořili první větší šance a po přesilovce i jednu zužitkovali.
19:53 GÓL Sokol Brno I EMKOCase Gullivers! 1:2
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #49 Rostislav Bolom, asistoval #32 Kryštof Dohnálek (1:2)
17:52 Novák velmi nespokojený, ale musí jít pykat za své činy.
17:51 Vyloučen hráč #5 Matouš Novák družstva TROOPERS na 2 minuty za nedovolené vrážení
17:31 Netopilík nemá svůj den. Laciný gól.
17:30 GÓL TROOPERS! 0:2
Branku družstva TROOPERS vstřelil #88 Dominik Štafa, asistoval #20 Tomáš Bílek (0:2)
15:30 První lajna Gulls vedená kapitánem Jakubem Polcarem šla okamžitě do tlaku, ale zase nic z toho.
15:00 Gulls prostě na ty Troopers nějak neumí. Ne a ne se dostat do jejich obrany, žádné velké šance. Čeká je ještě velká štreka, pokud chtějí s tímto zápasem něco udělat.
14:20 Troopers bez problému ubránily přesilovku.
13:18 Bolom namazal soupeřům a Troopers v první šanci v této přesilovce. Gulls zatím nic.
12:12 Vyloučen hráč #67 Karolína Gabrhelová družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání
11:52 Gulls stále ve výhodě, žádné velké šance si ale nevytváří.
11:09 Hráčí Gullivers neustále okopávají mantinely a dělají si z nás pořadatelů dobrej den.
10:40 Gulls v tlaku, mají výhodu.
09:18 Langer málem spadl na Berku.
08:10 Habler dostal loženku před prázdnou bránu. Už šel slavit skluzem po břiše, ale Šťastný vytáhl perfektní zákrok.
07:47 První střela na bránu Gulls, první šance, nic z toho.
05:30 Hra zatím velmi v tempu, místy jsou drobné faulíky. Habler prej hrozně fauluje...
03:58 "Lanýž koukej," říkal Kony.
03:02 Exgulliverský Novák v obrovské šanci. Netopilík chytá.
00:51 GÓL TROOPERS! 0:1
Branku družstva TROOPERS vstřelil #89 Vojtěch Horák bez asistence (0:1)
00:51 Nepoučitelní. Po rychlé akci troopers se prosazuje hráč hostí Horák.
00:00 Vítáme Vás u 14. kola 1. ligy dorostenců. Dneska proběhne repete playoff minulého ročníku, kdy Gulls vytekli na nájezdy.