2:12
    Jakub SLÍVA
    (Pařenica)

SAMIGAS FBS Olomouc - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:12
branky: 1. Marek Opluštil, 33. Jakub Balner - 3. Sebastián Hachlica, 7. Ondřej Pařenica, 7. Vojtěch Podešva, 10. Sebastián Hachlica, 11. Jakub Rohel, 22. Lukáš Holek, 26. Ondřej Adamec, 29. Filip Peterek, 29. Ondřej Pařenica, 35. Martin Hriško, 37. Sebastián Hachlica, 38. Jakub Slíva; rozhodčí: Matěj Erbs - Ivo Sikora; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Šimon Vrána ? - David Tobola ?; po třetinách: 1:5, 0:4, 1:3
37:02 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:12
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #22 Jakub Slíva, asistoval #95 Ondřej Pařenica (2:12)
36:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #87 Dominik Ptáček (2:11)
34:00 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:10
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #33 Jakub Rohel (2:10)
32:31 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 2:9
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #47 Jakub Balner, asistoval #8 Jan Slavík (2:9)
30:45 Vyloučen hráč #87 Dominik Ptáček družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání
28:59 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:9
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #33 Jakub Rohel (1:9)
28:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:8
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Filip Peterek, asistoval #25 Sebastián Hachlica (1:8)
25:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Ondřej Adamec, asistoval #25 Sebastián Hachlica (1:7)
21:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:6
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #9 Lukáš Holek, asistoval #51 Vojtěch Podešva (1:6)
10:16 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #33 Jakub Rohel, asistoval #95 Ondřej Pařenica (1:5)
09:54 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:4
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #14 Filip Peterek (1:4)
06:38 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:3
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #51 Vojtěch Podešva, asistoval #9 Lukáš Holek (1:3)
06:08 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:2
02:13 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:1
00:51 GÓL SAMIGAS FBS Olomouc! 1:0
Branku družstva SAMIGAS FBS Olomouc vstřelil #14 Marek Opluštil, asistoval #48 Robin Večeřa (1:0)