6:8
    Denis KOUTNÝ
    (Úlehla)

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 6:8
branky: 18. Sebastián Hachlica, 18. Martin Hriško, 22. Ondřej Adamec, 37. Ondřej Pařenica, 41. Dominik Ptáček, 45. Ondřej Adamec - 1. Petr Úlehla, 4. Daniel Mazáč, 11. Jan Červík, 14. Matěj Hél, 15. Petr Úlehla, 30. Marek Mattes, 34. Jan Baláč, 45. Denis Koutný; rozhodčí: Adam Kiovský - Andrej Bílek; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 67; zásahy brankářů: Matěj Hőpp ? - Jakub Heralecký -6; po třetinách: 0:5, 3:1, 3:2
44:42 GÓL Bulldogs Brno! 6:8
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #47 Denis Koutný, asistoval #98 Petr Úlehla (6:8)
44:39 Timeout Bulldogs Brno
44:39 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 6:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Ondřej Adamec, asistoval #33 Jakub Rohel (6:7)
41:48 Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
40:21 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 5:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #87 Dominik Ptáček, asistoval #23 Ondřej Adamec (5:7)
36:06 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 4:7
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #95 Ondřej Pařenica, asistoval #33 Jakub Rohel (4:7)
34:21 Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #49 Tomáš Vlček.
33:50 GÓL Bulldogs Brno! 3:7
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #41 Jan Baláč bez asistence (3:7)
29:35 GÓL Bulldogs Brno! 3:6
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #78 Jakub Navara (3:6)
24:24 Vyloučen hráč #51 Vojtěch Podešva družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání
22:29 Vyloučen hráč #98 Petr Úlehla družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení
21:57 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 3:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #23 Ondřej Adamec, asistoval #25 Sebastián Hachlica (3:5)
17:48 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 2:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #86 Martin Hriško, asistoval #77 Tomáš Karas (2:5)
17:12 GÓL 1. SC TEMPISH Vítkovice! 1:5
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #25 Sebastián Hachlica, asistoval #23 Ondřej Adamec (1:5)
14:56 GÓL Bulldogs Brno! 0:5
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Petr Úlehla, asistoval #25 Karel Švábík (0:5)
13:39 GÓL Bulldogs Brno! 0:4
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #9 Matěj Hél, asistoval #41 Jan Baláč (0:4)
10:55 GÓL Bulldogs Brno! 0:3
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #7 Jan Červík, asistoval #41 Jan Baláč (0:3)
10:02 Vyloučen hráč #77 Tomáš Karas družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:44 GÓL Bulldogs Brno! 0:2
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #94 Daniel Mazáč bez asistence (0:2)
00:36 GÓL Bulldogs Brno! 0:1
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Petr Úlehla, asistoval #43 Jakub Zachoval (0:1)