45
  • 45 44:26
    4

Hornets Brno ZŠ Horní - TJ Sokol Brno - Husovice 6:2
branky: 5. Štěpán Křetínský, 7. Matěj Dostál, 11. Dominik Mašek, 15. Martin Vávra, 20. Jiří Šafránek, 42. Štěpán Křetínský - 12. Adam Vlasák, 15. Šimon Tománek; rozhodčí: Alžbeta Holičková - Veronika Vajsáblová; vyloučení: 2:1 + Šimon Tománek 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Filip Valehrach ? - Adam Jiří Honsa ?; po třetinách: 4:2, 1:0, 1:0
44:26 Vyloučen hráč #21 Šimon Tománek družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2+2 minuty za nedovolené vrážení
42:16 Vyloučen hráč #28 Matěj Černoch družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za bránění ve hře
41:28 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 6:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #34 Štěpán Křetínský, asistoval #37 Stanislav Pacal (6:2)
40:19 Timeout TJ Sokol Brno - Husovice
40:19 A další promarněná šance hornetů, kde Vávra už po několikáté netrefuje prázdnou bránu.
35:23 Vyloučen hráč #8 Marek Vačkář družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za vysoká florbalka
19:27 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 5:2
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #88 Jiří Šafránek, asistoval #15 Tomáš Ručka (5:2)
16:05 Vyloučen hráč #55 Matěj Dostál družstva Hornets Brno ZŠ Horní na 2 minuty za hra rukou
14:49 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 4:2
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #21 Šimon Tománek, asistoval #69 Václav Šťastný (4:2)
14:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 4:1
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #64 Martin Vávra, asistoval #55 Matěj Dostál (4:1)
11:46 GÓL TJ Sokol Brno - Husovice! 3:1
Branku družstva TJ Sokol Brno - Husovice vstřelil #3 Adam Vlasák, asistoval #83 Jan Vlasák (3:1)
10:53 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 3:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #12 Dominik Mašek, asistoval #29 Patrik Navrátil (3:0)
06:21 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 2:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #55 Matěj Dostál, asistoval #37 Stanislav Pacal (2:0)
04:05 GÓL Hornets Brno ZŠ Horní! 1:0
Branku družstva Hornets Brno ZŠ Horní vstřelil #34 Štěpán Křetínský, asistoval #58 David Kubečka (1:0)