2

1

4.

FBC SLOVÁCKO - SK Slavičín 7:6pn
branky: 6. Maxmilián Čech, 13. Pavel Jančo, 24. Kryštof Kučera, 30. Adam Buček, 38. Kryštof Kučera, 38. Kryštof Kučera, N Adam Buček - 4. Patrik Záhorovský, 22. Jindřich Saňák, 28. Daniel Trčka, 31. Petr Švehlák, 33. Jindřich Saňák, 44. Patrik Záhorovský; rozhodčí: Ondřej Lukáš - Petr Stoklásek; vyloučení: 4:2; využití: 1:3; zásahy brankářů: Jiří Flekač ? - Vít Blažek ?; po třetinách: 2:1, 2:2, 2:3
Ukončena trestná střílení
4 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #31 Adam Buček a vstřelil rozhodující gól (7:6).
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Slavičín hráč #23 Daniel Trčka , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #31 Adam Buček , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Slavičín hráč #4 Jindřich Saňák , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #68 David Michálek a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Slavičín hráč #3 Marek Polách a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #37 Maxmilián Čech , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Slavičín hráč #24 Patrik Záhorovský , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
43:46 GÓL SK Slavičín! 6:6
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #24 Patrik Záhorovský, asistoval #23 Daniel Trčka (6:6)
37:16 Timeout SK Slavičín
37:16 GÓL FBC SLOVÁCKO! 6:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #3 Kryštof Kučera, asistoval #32 Michael Christov (6:5)
37:07 GÓL FBC SLOVÁCKO! 5:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #3 Kryštof Kučera bez asistence (5:5)
32:35 GÓL SK Slavičín! 4:5
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #4 Jindřich Saňák, asistoval #23 Daniel Trčka (4:5)
32:00 Vyloučen hráč #9 Pavel Jančo družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za sekání
30:11 Vyloučen hráč #32 Michael Christov družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nedovolené vrážení
30:08 GÓL SK Slavičín! 4:4
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #88 Petr Švehlák, asistoval #3 Marek Polách (4:4)
29:45 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček, asistoval #37 Maxmilián Čech (4:3)
28:44 Vyloučen hráč #9 Pavel Jančo družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
28:44 Vyloučen hráč #4 Jindřich Saňák družstva SK Slavičín na 2 minuty za hrubost
27:54 GÓL SK Slavičín! 3:3
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #23 Daniel Trčka, asistoval #25 Vojtěch Zvoníček (3:3)
23:00 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #3 Kryštof Kučera, asistoval #13 Ondřej Sýkora (3:2)
21:29 GÓL SK Slavičín! 2:2
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #4 Jindřich Saňák, asistoval #3 Marek Polách (2:2)
20:33 Vyloučen hráč #58 Vojtěch Píška družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za blokování florbalky
12:57 GÓL FBC SLOVÁCKO! 2:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #9 Pavel Jančo, asistoval #32 Michael Christov (2:1)
12:19 Vyloučen hráč #24 Patrik Záhorovský družstva SK Slavičín na 2 minuty za nedovolené vrážení
05:18 GÓL FBC SLOVÁCKO! 1:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #37 Maxmilián Čech bez asistence (1:1)
03:25 GÓL SK Slavičín! 0:1
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #24 Patrik Záhorovský, asistoval #3 Marek Polách (0:1)