• 45 44:14
    2
    Daniel KOPEČNÝ

FBŠ Hattrick Brno B - TJ Sokol Brno - Husovice 9:0
branky: 4. Vít Kroutil, 4. Adam Šikula, 12. Ondřej Pokorný, 15. Ondřej Pokorný, 25. Patrik Neterder, 27. Adam Šikula, 29. Patrik Neterder, 37. Patrik Neterder, 43. Lukáš Lank; rozhodčí: Radek Šafář - Jan Gistr; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Jakub Mrkos 0 - Šimon Tománek ?; po třetinách: 4:0, 3:0, 2:0
44:14 Vyloučen hráč #65 Daniel Kopečný družstva FBŠ Hattrick Brno B na 2 minuty za blokování florbalky
42:54 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 9:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #99 Lukáš Lank, asistoval #8 Patrik Neterder (9:0)
42:54 Lank svou přízemní střelou nasadil golmanovi hostí
40:55 Trenér domácích nadává na Neterdera, Patrik očividně nemyslí na ostatní spoluhráče, když nechce střídat
39:45 Nebezpečná střela Hradila, golman chytá
36:25 Timeout TJ Sokol Brno - Husovice
36:25 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 8:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #8 Patrik Neterder bez asistence (8:0)
28:14 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 7:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #62 Radim Tyll (7:0)
27:36 Slyšeli jste Matův novej track?
26:26 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 6:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #9 Adam Šikula, asistoval #8 Patrik Neterder (6:0)
24:45 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 5:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #8 Patrik Neterder, asistoval #17 Ondřej Pokorný (5:0)
24:45 Patrik Neterder se konečně prosazuje a že to trvalo
20:20 Hradil využívá svých fyzických schopností a posílá hráče Husovic na mantinel
15:30 Čas na brigádě mi časoměřič rozhodně nezkracuje. Problém s časem už po několikáté řeší velezkušení rozhodčí
14:45 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 4:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Pokorný, asistoval #8 Patrik Neterder (4:0)
14:45 Pokec využívá přesilovku 5na3
14:36 Vyloučen hráč #69 Václav Šťastný družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:39 Vyloučen hráč #4 Adam Vlasák družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za hrubost
11:39 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 3:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #17 Ondřej Pokorný, asistoval #28 Vít Kroutil (3:0)
11:35 Neskutečná krosovka Víťi Kroutila, Pokec trefuje přesně
10:00 Viděli jste Adama Šikulu střílet jinak než ze zátahu? My taky ne
05:23 Vyloučen hráč #8 Marek Vačkář družstva TJ Sokol Brno - Husovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
03:41 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 2:0
03:13 GÓL FBŠ Hattrick Brno B! 1:0
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno B vstřelil #28 Vít Kroutil, asistoval #60 Lukáš Slezák (1:0)
03:13 Patrik Neterder zatím jen úspěšně nahrává.
00:45 Milan Hradil poprvé na ledě!