1

2

3.

SFK Kozel Kroměříž - FBC SLOVÁCKO 6:7pn
branky: 8. Vlastimil Kolman, 15. Vlastimil Kolman, 15. Boris Pyšňak, 31. Marek Koutný, 42. Vlastimil Kolman, 42. Vlastimil Kolman - 3. Jáchym Gilk, 18. Richard Kovařík, 19. Adam Buček, 20. Michal Giesl, 37. Michal Giesl, 40. Michal Giesl, N Richard Kovařík; rozhodčí: Filip Volgemut - Martin Kohoutek; vyloučení: 0:2 + Adam Buček OS; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tobiáš Surma ? - Jiří Flekač ?; po třetinách: 3:1, 0:3, 3:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #91 Richard Kovařík a vstřelil rozhodující gól (6:7).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #18 Patrik Matoušek , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #31 Adam Buček , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #17 Daniel Bolf , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBC SLOVÁCKO hráč #37 Maxmilián Čech a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SFK Kozel Kroměříž hráč #26 Vlastimil Kolman a vstřelil gól.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:29 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 6:6
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #26 Vlastimil Kolman bez asistence (6:6)
41:21 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 5:6
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #26 Vlastimil Kolman, asistoval #17 Daniel Bolf (5:6)
39:33 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:6
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #77 Michal Giesl bez asistence (4:6)
36:55 GÓL FBC SLOVÁCKO! 4:5
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #77 Michal Giesl, asistoval #68 David Michálek (4:5)
30:19 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 4:4
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #77 Marek Koutný bez asistence (4:4)
29:50 Vyloučen hráč #68 David Michálek družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za hrubost
26:20 Vyloučen hráč #31 Adam Buček družstva FBC SLOVÁCKO - osobní trest
26:20 Vyloučen hráč #31 Adam Buček družstva FBC SLOVÁCKO na 2 minuty za nesportovní chování
19:10 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:4
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #77 Michal Giesl, asistoval #91 Richard Kovařík (3:4)
18:30 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:3
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #31 Adam Buček, asistoval #1 Jiří Flekač (3:3)
17:30 GÓL FBC SLOVÁCKO! 3:2
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #91 Richard Kovařík, asistoval #9 Pavel Jančo (3:2)
14:42 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 3:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #20 Boris Pyšňak bez asistence (3:1)
14:33 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 2:1
Branku družstva SFK Kozel Kroměříž vstřelil #26 Vlastimil Kolman, asistoval #18 Patrik Matoušek (2:1)
07:11 GÓL SFK Kozel Kroměříž! 1:1
02:31 GÓL FBC SLOVÁCKO! 0:1
Branku družstva FBC SLOVÁCKO vstřelil #23 Jáchym Gilk, asistoval #13 Ondřej Sýkora (0:1)