1

0

3.

Florbal Rosice - SK Slavičín 5:4pn
branky: 27. Lukáš Novotný, 27. Ondřej Penčák, 39. Ondřej Penčák, 39. Lukáš Novotný, N Petr Joch - 24. Jindřich Saňák, 27. Patrik Záhorovský, 35. Jan Slámečka, 42. Radim Novotný; rozhodčí: Vladislav Tuček - Kateřina Vrlová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Wenzel ? - Vít Blažek ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 2:2
3 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Rosice hráč #53 Petr Joch a vstřelil rozhodující gól (5:4).
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Slavičín hráč #3 Marek Polách , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Rosice hráč #96 Daniel Košec , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Slavičín hráč #23 Daniel Trčka , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva Florbal Rosice hráč #88 Lukáš Novotný , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Slavičín hráč #10 Jakub Tomeček , ale gól nevstřelil.
45:00 Zahájena trestná střílení
41:55 GÓL SK Slavičín! 4:4
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #17 Radim Novotný, asistoval #3 Marek Polách (4:4)
38:33 GÓL Florbal Rosice! 4:3
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #88 Lukáš Novotný, asistoval #53 Petr Joch (4:3)
38:18 GÓL Florbal Rosice! 3:3
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #74 Ondřej Penčák, asistoval #8 Radek Pospíšil (3:3)
34:55 GÓL SK Slavičín! 2:3
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #14 Jan Slámečka, asistoval #3 Marek Polách (2:3)
26:51 GÓL Florbal Rosice! 2:2
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #74 Ondřej Penčák bez asistence (2:2)
26:36 GÓL Florbal Rosice! 1:2
Branku družstva Florbal Rosice vstřelil #88 Lukáš Novotný, asistoval #98 Filip Brunclík (1:2)
26:14 GÓL SK Slavičín! 0:2
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #24 Patrik Záhorovský, asistoval #4 Jindřich Saňák (0:2)
24:35 Trestné střílení družstva SK Slavičín neproměnil #4 Jindřich Saňák.
24:35 Vyloučen hráč #20 David Šedý družstva Florbal Rosice na 2 minuty za hrubost
23:43 GÓL SK Slavičín! 0:1
Branku družstva SK Slavičín vstřelil #4 Jindřich Saňák, asistoval #3 Marek Polách (0:1)
17:43 Vyloučen hráč #98 Filip Brunclík družstva Florbal Rosice na 2 minuty za nedovolené vrážení
13:42 Vyloučen hráč #23 Daniel Trčka družstva SK Slavičín na 2 minuty za hrubost