9:4
    Miloš ŠULC
    ()

Florbal Chomutov B - 1.FBC DDM Děčín IV 9:4
branky: 8. Marek Macura, 18. Marek Macura, 25. Matyáš Rauscher, 30. Karel Šantora, 47. Miloš Šulc, 47. Tomáš Kotlan, 54. Tomáš Kotlan, 57. Karel Šantora, 58. Miloš Šulc - 4. Michal Záruba, 6. Jan Bräuer, 12. Adam Závěrka, 43. Jakub Zvěřina; rozhodčí: Josef Heřmánek - Marek Pohunek; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Jakub Fiala 34 - Adam Havriljak 31; po třetinách: 2:3, 2:0, 5:1
60:00 Komentář hostů Miško Petr (Trenér): Úvodní zápas sezóny jsme sem přijeli vyhrát. V rámci výkonu klukům moc vytýkat nemůžu, ale šance které jsme dnes nedali, to bylo alfa a omega dešního utkání. Věřím, že každým zápasem na velkém hřišti se tohle zlepší a budeme vítězit. Díky všem za zápas.
60:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Dnes pro nás pochopitelně chladnější vstup do utkání, avšak v průběhu zápasu jsme dokázali naší hru postupně zlepšovat ve všech aspektech a díky naší produktivitě a skvělému výkonu brankáře jsme dokázali druhou polovinu zápasu již herně i výsledkově kontrolovat. Díky soupeři, fanouškům i rozhodčím.
60:00 Střely ve 3. části: 12:12
59:49 Poslední minuta utkání se odehrávala převážně na straně hostů.
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
57:30 GÓL Florbal Chomutov B! 9:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc bez asistence (9:4)
57:02 Brankář hostů chytá míček do ruky a hned ho vyhazuje do útoku.
56:35 Hosté hrají bez brankáře a zkouší ještě dohnat Chomutovské skóre.
56:05 GÓL Florbal Chomutov B! 8:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Karel Šantora, asistoval #99 Miloš Šulc (8:4)
55:43 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
54:41 Chomutov se stále pokouší o navýšení skóre, ačkoliv jsou ve vedení.
53:38 Vyloučen hráč #10 Kryštof Loubek družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
53:20 GÓL Florbal Chomutov B! 7:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #50 Martin Peksa (7:4)
52:02 Kotlan podcenil svou kličku a přišel o míček a šance hned využil hostující Matza, který pokusil svou střelu, ale míček letěl mimo hřiště.
50:26 Marek Macura samotná akcička, ale branka z toho vstřelena nebyla.
48:30 Hráč hostů zalehl domácího brankáře, ale pokračuje se ve hře.
46:28 GÓL Florbal Chomutov B! 6:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #98 Tomáš Kotlan, asistoval #15 Daniel Kučera (6:4)
46:02 GÓL Florbal Chomutov B! 5:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc bez asistence (5:4)
45:08 Hosté se dostanou k míčku a Macura jde hned po něm.
43:33 Stav je vyrovnaný, ale na míčku je zpátky Chomutov, který se chce dostat i společně s Děčím do vedení.
42:44 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #21 Jakub Zvěřina, asistoval #16 Matouš Dašek (4:4)
42:05 Dvě rychlé střely pro Chomutov, avšak žádná branka.
40:34 Děčín na chvíli polevil a vrátil se zpět do obrany, ale už jsou zpět na míčku.
40:14 První střela třetiny pro Děčín, ale Fiala si s ní opět zvládl poradit.
40:01 Úvodní buly ve třetí třetině vyhrává opět tým hostů.
40:00 Střely ve 2. části: 11:14
39:14 Fiala dnes v bráně Chomutova fascinuje, další skvělé zákroky.
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
38:37 Trestné střílení družstva Florbal Chomutov B neproměnil #99 Miloš Šulc.
38:05 Do útoku se dostává Chomutov, který je stále ve vedení.
37:23 Hned na začátek této sezóny se odehrává toto velmi vyhrocené utkání.
36:01 Odvolané vyloučení pro Chomutov, oba týmy zůstávají v pěti.
35:07 Domácím se jejich útok nepovedl a tak jde Děčín hned do protiútoku.
33:31 Utkání je již od začátku velmi vyhrocené a není možné určit, kdo je ve vedení na míčku.
32:54 Efektivní zákrok Fialy, který zabránil hned třem střelám.
31:42 Neuznaná branka Děčína, pokračuje buly v domácím rohu.
31:14 Rauscher obdrží přihrávku na hostující polovině a rovnou je faulován, Chomutov má standardku.
29:40 GÓL Florbal Chomutov B! 4:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Karel Šantora, asistoval #27 Michal Marek (4:3)
29:40 Nádherná akce dvou hráčů, kteří spolupracovali z obrany až do útoku a vzešla z toho vstřelená branka.
29:03 Hosté nezvládli využít přesilové hry.
27:44 Chomutov se ve čtyřech nachází v útoku.
27:02 Vyloučen hráč #12 Josef Náther družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
26:06 Hostující Sochor si ubránil míček tělem a zakládá rychlý útok.
25:30 Chomutov má vyrovnáno a teď se drží pouze na útočné polovině, kde se snaží o další góly.
24:42 GÓL Florbal Chomutov B! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #4 Matyáš Rauscher, asistoval #42 Karel Šantora (3:3)
24:20 Karel Šantora rozhodl o skvělé akcičce, ze které málem padla branka.
22:37 Chomutov má více střel, ale nezvládá je proměňovat.
20:58 Domácí Kučera dostává skvělou přihrávku, ze které rovnou střílí, ale Havriljak byl připraven.
20:22 Děčín hned po vyhrané buly zakládá útok a drží se na útočné polovině.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým hostů.
20:00 Střely v 1. části: 15:12
19:51 Domácí tým měl v poslední minutě několik šancí k vyrovnání, ale žádné nebylo využito.
19:14 Dedecius perfektní střela, ale brankář zvládl zachytit rukou.
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
17:36 GÓL Florbal Chomutov B! 2:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #99 Miloš Šulc (2:3)
17:36 Domácí zvládli využít přesilové hry.
16:54 Trest domácího hráče byl ukončen a Chomutov má minutu na přesilovou hru.
16:12 Vyloučen hráč #17 Adam Havriljak družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za hra na zemi
14:53 Vyloučen hráč #12 Josef Náther družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
14:53 Děčín si zahraje svou první přesilovou hru v tomto utkání.
14:24 Další přihrávka Náthera přes vzduch, opět bez vstřelené branky.
12:55 Děčín fauluje a na míčku zpátky Chomutov.
11:51 Po další obdržené brance se Chomutov dostává zpět do útoku.
11:04 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #24 Adam Závěrka, asistoval #94 Jan Fidler (1:3)
09:15 Krásné zpracování míčku předvedl Marek Macura, který se dostal až ke střele, ale tu brankář hostujícího týmu zpracoval.
07:11 GÓL Florbal Chomutov B! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #4 Matyáš Rauscher (1:2)
07:11 Fascinující duo Rauscher a Macura, kteří po společném útoku snižují na brankovém účtě.
06:23 Chomutovu se začátek utkání nepovedl, ale zakládá útok a jde si pro výhru.
05:45 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:2
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #10 Kryštof Loubek (0:2)
04:35 Chomutov se hned po obdržené brance snaží skóre vyrovnat.
03:58 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 0:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #25 Michal Záruba, asistoval #24 Adam Závěrka (0:1)
03:58 Brankové konto jako první v dnešním utkání otevírá Děčín.
03:00 Další fascinující zákrok předvádí Fiala, který svou helmou zabránil vstřelené brance.
01:48 V útoku se nachází Děčín, který rovnou zkouší domácího Fialu, který je však na správném místě a míček chytá.
01:13 Náther přihrává přes celý hřiště a zpracovává to Kučera.
00:28 Domácí Rauscher zkusil první střelu, která byla zblokovaná hostujícím kapitánem.
00:01 Úvodní buly první třetiny vyhrál tým hostů.