58
  • 58 57:40
    Ústí

Florbal Ústí B - FbC Barracudas Slaný 4:5
branky: 4. Jiří Horák, 6. Patrik Šredl, 6. Vladimír Štorek, 57. Hynek Nikolič - 14. Václav Linhart, 14. David Mistrík, 25. Petr Hartman, 32. Petr Hartman, 35. Tomáš Richtr; rozhodčí: Lukáš Kešner - Josef Kubát; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 25; zásahy brankářů: Jan Hrstka 20 - Jiří Šimon 17; po třetinách: 3:2, 0:3, 1:0
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Rok se se s rokem sešel a my jsme zase o trochu více sešlý zpátky. Jestli to byl dobrej nápad nevíme, ale začátek byl slibnej - hokejky jsme našli a Hynek stihl před zavíračkou dneska koupit sálovky. Zápas na úvod slušný, soupeř byl víc na míčku, ale nás může mrzet ta druhá třetina. Ve třetí jsme se zvedli a škoda, že jsme na závěr nesrovnali. Díky všem.
60:00 Střely ve 3. části: 8:7
58:00 Ústí v šesti!
57:40 Timeout Florbal Ústí B
56:28 GÓL Florbal Ústí B! 4:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #22 Jan Vaca (4:5)
55:15 Vyloučen hráč #24 Petr Hartman družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
55:00 Zápas se stále nijak nevyvinul.
49:30 Hra se posouvá ze strany na stranu.
43:20 Domácí se lehce vracejí do tempa.
40:00 Střely ve 2. části: 5:6
36:10 Vaca těsně minul, velká škoda.
34:28 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr z trestného střílení (3:5)
34:28 Nájézd Richtr proměňuje a zvédá skóre o dva góly!
31:40 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #24 Petr Hartman, asistoval #29 Radek Šťovíček (3:4)
28:00 Tým Slaný nevyužil přesilovku ve svůj prospěch.
26:11 Domácí pod velkým tlakem.
25:58 Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:27 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #24 Petr Hartman bez asistence (3:3)
24:00 Hosté vyrovnávají!
20:00 Střely v 1. části: 8:12
18:20 Slaný tlačí na domácí.
14:18 Gólman Ústí nádherně chytá!!!
13:46 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #27 David Mistrík, asistoval #24 Petr Hartman (3:2)
13:24 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #10 Ondřej Richtr (3:1)
10:23 Vyloučen hráč #19 Antonín Pertlík družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:50 Vaca a jeho koupačka protihráčů, velmi povedené!
07:15 Grosse a jeho autorita pro tým!
05:58 GÓL Florbal Ústí B! 3:0
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #19 Jindřich Grosse (3:0)
05:10 GÓL Florbal Ústí B! 2:0
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #28 Patrik Šredl, asistoval #22 Jan Vaca (2:0)
03:43 GÓL Florbal Ústí B! 1:0
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #68 Jiří Horák, asistoval #22 Jan Vaca (1:0)
03:43 Úvodní branku vstřeluje Horák!
02:20 Ambasádor Předlic Jan Simeon Kimmer ve výhodné akci!