• 60 59:23
    5:4
    (Mistrík)

FbC Barracudas Slaný - OLYMP FLORBAL 5:4
branky: 17. Václav Linhart, 18. Richard Hurt, 19. Tomáš Richtr, 35. Jiří Rafaj, 60. Václav Linhart - 5. Matouš Přílepek, 8. Lukáš Voves, 9. Šimon Černý, 11. Lukáš Voves; rozhodčí: Tomáš Cimrman - David Hertz; vyloučení: 4:4; využití: 1:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava 18 - Jan Dvořák 35; po třetinách: 3:4, 1:0, 1:0
60:00 Komentář domácích Richtr Ondřej (Vedoucí): Dnešní zápas měl všechno. Horor z naší strany na začátku, který nás nastartoval k dobrému výkonu. Moc to nedělám, ale musím všechny hráče pochválit. Ukázali jsme srdíčko a koule a to je důležitý! Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Komentář hostů Slavík Jakub (Trenér): Zaslouženě jsme prohráli, děkujeme soupeři za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 12:6
59:23 GÓL FbC Barracudas Slaný! 5:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #27 David Mistrík (5:4)
54:09 Timeout OLYMP FLORBAL
54:09 Vyloučen hráč #20 Patrik Martinovský družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za bránění ve hře
40:00 Střely ve 2. části: 17:7
37:17 Vyloučen hráč #27 David Mistrík družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
34:37 Jiří Rafaj zůstal před chvílí na zemi s krvavým šrámem na hlavě, dokázal se ale vrátit zpět na hřiště a teď srovnává stav zápasu na 4:4!
34:36 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #10 Ondřej Richtr (4:4)
32:58 Vyloučen hráč #26 Martin Peťovský družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:03 Vyloučen hráč #91 Patrik Bělohlávek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 11:9
18:42 Vyloučen hráč #26 Václav Linhart družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
18:42 Vyloučen hráč #91 Patrik Bělohlávek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za hrubost
18:16 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #61 Petr Chvojka (3:4)
17:28 GÓL FbC Barracudas Slaný! 2:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #11 Richard Hurt, asistoval #88 Adam Nolč (2:4)
16:44 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #29 Radek Šťovíček (1:4)
12:26 Vyloučen hráč #29 Radek Šťovíček družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
10:28 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:4
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #26 Martin Peťovský (0:4)
08:46 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:3
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #83 Šimon Černý bez asistence (0:3)
07:45 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:2
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #28 Lukáš Voves, asistoval #54 Jan Herczeg (0:2)
04:23 GÓL OLYMP FLORBAL! 0:1
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #68 Matouš Přílepek, asistoval #28 Lukáš Voves (0:1)