9:3
    Marek VOJÁČEK
    (Šmíd)

SK BIVOJ LITVÍNOV - Sokol Rudná 9:3
branky: 7. Filip Fišer, 17. Viktor Hocelík, 18. Martin Strejček, 29. Jaroslav Rybka, 31. Jaroslav Rybka, 35. Martin Strejček, 38. Matěj Hruštinec, 42. Matěj Hruštinec, 57. Filip Samuel Dušek - 21. Michal Honek, 48. Jan Karásek, 60. Marek Vojáček; rozhodčí: Josef Heřmánek - Vojtěch Beránek; vyloučení: 3:2; využití: 2:1; diváků: 81; zásahy brankářů: Bruno Vagel 17, Jiří Vybíral 8 - Jan Křemen 16, Oleg Dejnega 8; po třetinách: 3:0, 4:1, 2:2
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Jsem rád, že jsme do soutěžní sezony vykročili pravou nohou. Doufám, že si střeleckou formu přeneseme i do příštího víkendu, kdy nás čekají dva zápasy za sebou. Děkujeme dnešnímu soupeři za utkání a našim divákům za podporu.
60:00 Komentář hostů Hluchý Marek (Vedoucí): Dnes jsme přijeli do Litvínova jako malé uplakané děti, které drží poprvé v ruce hokejku. Pár hráčů dokážu hodnotit kladně, ale spočítal bych je na prstech jedné ruky. Takhle tým nefunguje a je potřeba se nad sebou zamyslet a změnit náš projev. Děkuji klukům z Litvínova, že se nám snažili ukázat jak se tenhle sport hraje a třeba si z toho něco vezmeme do dalších zápasů...
60:00 Střely ve 3. části: 10:6
59:06 Rudná ještě kosmeticky upravuje skóre...
59:05 GÓL Sokol Rudná! 9:3
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #10 Sebastian Šmíd (9:3)
56:54 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 9:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Filip Samuel Dušek, asistoval #72 Ondřej Kopta (9:2)
51:37 Timeout Sokol Rudná
49:00 Bivoj kontroluje hru, Rudná si šance vytváří jen zřídka.
47:24 GÓL Sokol Rudná! 8:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (8:2)
43:11 Vyloučen hráč #7 Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
41:57 Stejná dvojice jako přes kopírák, Kratochvíl vystřelil, Hruštinec dorazil.
41:56 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #80 Matěj Hruštinec, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (8:1)
40:00 Střídání brankáře. Nový brankář #84 Oleg Dejnega družstva Sokol Rudná
40:00 Střely ve 2. části: 11:8
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
37:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:1
34:06 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #16 Martin Strejček, asistoval #22 Jaroslav Rybka (6:1)
30:27 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #29 Filip Samuel Dušek (5:1)
29:57 Vyloučen hráč #26 Martin Špaček družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hrubost
28:25 Rybka, výběh, střela, gól. Klasika.
28:24 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #16 Martin Strejček (4:1)
28:24 Střídání brankáře. Nový brankář #35 Jiří Vybíral družstva SK BIVOJ LITVÍNOV
27:18 Vyloučen hráč #74 Martin Šmíd družstva Sokol Rudná na 2 minuty za hra rukou
24:25 Špaček minul litvínovskou bránu o pár čísel.
20:17 Střelu z půlky zastavila až branková síťka za Vagelem.
20:16 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #18 Michal Honek, asistoval #26 Martin Špaček (3:1)
20:00 Střely v 1. části: 12:14
19:08 Vyloučen hráč #7 Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za bránění ve hře
17:31 Špatná rozehrávka potrestána a Rudná teče o tři fíky.
17:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:0
16:52 Rychlý ťukec do prázdný a Bivoj vede o dvě branky.
16:51 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #25 Viktor Hocelík, asistoval #14 Filip Nevšímal (2:0)
16:04 Dvořák z dobré pozice netrefil bránu.
13:21 Hosté neví jak na bivojskou obranu, tak to zkouší individuálně. I to ale zatím není moc efektivní.
09:21 Rudná nic zajímavého nevymyslela, pokračujeme v pěti na obou stranách.
07:21 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za nedovolené vrážení
06:47 Fišer dorazil volný míček do odkryté branky. 1:0 pro domácí!
06:46 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:0
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #7 Filip Fišer, asistoval #22 Jaroslav Rybka (1:0)
06:10 Nevšímal v samostatném úniku neúspěšný.
03:40 Střelu Rybky z výběhu kryje hostující strážce klece.
02:30 Veškeré střely Rudné zatím míří do bloku, nebo je kryje gólman Vagel. Hosté jsou zatím aktivnější.
00:01 Úvodní buly pro hosty.