• 60 59:59
    7:11
    (Pivoňka)

Sokol Rudná - Florbal Chomutov B 7:11
branky: 6. Jan Josef Brychta, 14. Marek Vojáček, 14. Adam Pivoňka, 35. Adam Pivoňka, 47. Jan Josef Brychta, 57. Jan Karásek, 60. Jan Josef Brychta - 9. Marek Macura, 12. Matyáš Rauscher, 19. Michal Marek, 20. Adam Dedecius, 22. Miloš Šulc, 28. Miloš Šulc, 35. Lukáš Mock, 51. Marek Macura, 53. Marek Pačmag, 56. Miloš Šulc, 57. Lukáš Mock; rozhodčí: Marek Jeřábek - Jaroslav Verner; vyloučení: 5:6; využití: 3:3; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Křemen 17 - Jakub Fiala 37; po třetinách: 3:4, 1:3, 3:4
60:00 Komentář domácích Pražák Jan (Trenér): Děláme pořád ty stejné individuální chyby, které nás stojí téměř všechny získané míče, a dělá je většina hráčů. To k úspěchu bohužel nevede a musíme se na to zaměřit. Blahopřejeme soupeři a děkujeme rozhodčím.
60:00 Komentář hostů Husák Daniel (Asistent trenéra): Po včerejším stmelení týmu, jsme se dnes přijeli stmelovat na polubovku v Rudné. V první třetině jsme si uvědomili, že dnešní zápas bude jenom o nás a našem nasazení. Zápas byl dle mého jako dvě strany mince, kdy jsme v určitých pasážích dokázali ukázat naší reálnou sílu. Zároveň přisly pasáže, které byly zase hororové, ale jsem rád, že jsme v hlavách nastaveni tak jak jsme nastaveni a dokázali jsme se uvědomit a dotáhnout zápas do vítězného konce. Chtěl bych poděkovat našemu skauting centru, Luky se dnes ukázal jako skvělá posila, těším se na další nové tváře snad už příští týden. Děkuji soupeři, rozhodčím a divákům.
60:00 Střely ve 3. části: 16:7
60:00 Z dnešního vítězství se raduje tým hostí především díky chladnokrevnému využívání chyb soupeře. Já všem děkuji za pozornost a přeji všem krásný zbytek večera a víkendu. Nasledanou
59:59 GÓL Sokol Rudná! 7:11
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #45 Adam Pivoňka (7:11)
59:59 V poslední vteřině utkání přeci jen přišla jestě malá korekce v dnešním utkání. Pivoňkovu střelu efektně zády k brance doklepl Brychta
59:00 Poslední minuta utkání
58:07 Vyloučen hráč #3 Marek Macura družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře
58:07 Ještě budeme svědky jedné přesilové hry v podání domácího týmu.
57:35 Karásek znovu. Tentokrát Fiala přesně vystrčil svou levou ruku.
56:31 GÓL Sokol Rudná! 6:11
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #81 Štěpán Hanzl (6:11)
56:31 Karáskovi přeci jen vyšla jeho dravost a dopřává malou náplast pro domácí příznivce i malou naději pro svůj tým.
56:07 GÓL Florbal Chomutov B! 5:11
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #66 Lukáš Mock z trestného střílení (5:11)
56:07 Lukáš Mock si počkal na pohyb Křemena a lehčím freestylem přehazuje již ležícího domácího brankáře
56:07 Další ztráta a rychlá brzda od Brychty pouze za cenu nedovoleného zákroku a trestného střílení
55:01 GÓL Florbal Chomutov B! 5:10
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #42 Matyáš Rauscher (5:10)
55:01 Bohužel pro domácí Chomutov naráží desítku a kdo jiný, než hvězda celého utkání Miloš Šulc. Tomu tam dnes padá téměř všechno.
54:07 Vyloučen hráč #31 Jan Karásek družstva Sokol Rudná na 2 minuty za zvedání florbalky
54:07 Karásek ztratil balónek a už akorát na poslední chvíli hasil požár.
53:22 Hosté v plném počtu
52:50 GÓL Florbal Chomutov B! 5:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #20 Marek Pačmag, asistoval #50 Martin Peksa (5:9)
52:50 To vypadá dnes pro domácí opravdu špatně. Zřejmě i jim dochází baterky a hosté získávají druhý dech.  Marek Pačmag výborně zužitkoval spolupráci s Peksou a Chomutov odskakuje při vlastním oslabení
51:22 Vyloučen hráč #98 Tomáš Kotlan družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
51:22 Těch trestů začíná výrazně přibývat. Rudná dostává další možnost na zdramatizování zápasu.
50:56 GÓL Florbal Chomutov B! 5:8
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura, asistoval #99 Miloš Šulc (5:8)
50:56 Macura byl adresátem dalšího dárku do prázdné od Šulce
50:36 Vyloučen hráč #97 Ondřej Šantora družstva Sokol Rudná na 2 minuty za nedovolené vrážení
50:36 Šantora přidal až moc důrazu a tak se domácí moc v 5 neohřáli a čeká je další oslabení.
50:17 V této přesilové hře mají šance domácí. Ondřej Váně netypicky na něj na vrcholu, kdy dokonce i získal balónek a řítil se na Fialu. Pod tlakem už zvládl pouze na dlouhou ruku ohrozit hostující branku.
48:50 Kamešova obrovská příležitost, kdy dokázal Fialu i překonat. Ovšem hostující brankář stihl ještě zareagovat a skákající míček za jeho zády zvládl ještě lapit.
48:34 Vyloučen hráč #98 Jan Josef Brychta družstva Sokol Rudná na 2 minuty za špatné střídání
48:34 Špatně načasovaná přihrávka k domácí střídačce v době střídání a i když šlo a malý zlomek času, i hosté si zahrají po delší době přesilovou hru.
46:50 Bubeník se přes šíři hřiště nakonec procpal ke střele. Byla již mimo ideální pozici a mířidla nebyla úplně přesná.
46:39 GÓL Sokol Rudná! 5:7
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #18 Michal Honek (5:7)
46:39 Už se zdálo, že tlak nebude dostatečný, až se kolem pravého mantinelu proběhl Brychta a střelou zápěstím nachází místo nad ramenem Fialy.
45:25 Bubeník poslal zpoza branky míček na osu hřiště, kde se do balónku opřel Honek. Fiala jeho střelu vyráží ke Špačkovi, ovšem ten již míří mimo.
44:54 Nadějná standartní situace končí v hostujícím bloku.
44:53 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře
44:53 Aktivita domácích odměněna další možností přesilové hry.
44:35 Matěj Dejm se dostal do role napadajícího hráče. Získal míček a na nic nečekal. Ovšem i on nemíří mezi 3 tyče
44:10 Rychlá souhra obránců Šantory a Bubeníka, kdy střela druhého jménovaného končí mimo tři tyče.
43:26 Chomutov si stanovil jasný cíl. Udržet své vedení.
42:04 Rudná pokračuje v obrovském nasazení. Chomutovu už očividně dochází síly. Abyť ne, hrají celé utkání na 2 lajny.
41:12 Trestné střílení družstva Sokol Rudná neproměnil #30 Lukáš Kepka.
41:12 K trestnému střílení se postavil Lukáš Kepka. Zkusil svůj oblíbeý freestyle, ale míček se zarazil o vystrčené Fialovy nohy!
41:12 Hra rukou v gólové situaci ve velkém brankovišti hostů znamená trestné střílení pro domácí!
40:35 Fiala měl štestí. Střelu si vyrazil od ramene do helmy a míček těsně minul jeho branku.
40:20 Rudná začíná tlakem do Fialovi branky.
40:00 Střely ve 2. části: 16:7
39:55 Ještě jeden klidnější zákrok pro Fialu.
39:42 Rauscher výrazně protáhl Křemena.
38:55 Špaček efektně jednoruč za zády vysunul Bubeníka a rázem jsme mohli vidět přečíslení 3 na 1. Bubeník si vybral Brychtu, který ovšem z první úplně míjí hostující svatyni.
37:00 Vojáček byl hladový po balónku až ho úspěšně získal. Posunul na Pivoňku, který hned crossem hledal Špačka. Příhra ovšem nebyla přesná a následnou střelu z výběhu už Fiala kryje, i když z počátku nevěděl. kam se od něj balónek odrazil.
36:33 Špaček využil volného prostoru, ovšm jeho střela byla až moc přesná. Břevno!
35:59 Vyloučen hráč #98 Tomáš Kotlan družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za blokování florbalky
35:59 Brychta si v souboji vykoledoval další faul soupeře a Rudná se tak může chystat na další přesilovou hru.
34:53 GÓL Florbal Chomutov B! 4:7
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #66 Lukáš Mock, asistoval #48 František Tadeáš Kubík (4:7)
34:53 Chomutov přichází s rychlou odpovědí po další zbytečné ztrátě. Lukáš Mock trefil přesně pod víko.
34:08 GÓL Sokol Rudná! 4:6
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #18 Michal Honek (4:6)
34:08 Velký silový závar na ose, ze kterého se jako vítěz dostal Špaček. Posunul na vrchol a Honek rychle na Pivoňku, který se na to už nemohl dívat a vypustil přesnou ránu 20 cm nad "ledem".
33:27 Vyloučen hráč #66 Lukáš Mock družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
33:27 Domácí si zahrají druhou přesilovou hru. Dočkáme se změny skóre?
32:55 Kepka se dostal k odraženému balónku a vydal se vstříc slalomu mezi hostující obranou. Kepku zastavila až přesná levačka Fialy.
32:00 Sledujeme pasáž plnou soubojů a dost menších přestupků holí.
30:00 Rudná se snaží být aktivní, ale hosté toho příliš nedovolují. Hrají dost trpělivě.
27:17 GÓL Florbal Chomutov B! 3:6
27:17 Souboj za brankou Křemene, ze kterého jako vítěz vyšel Rauscher. Posléze našel na ose volného Šulce, který dnes hraje ve velké chuti a laufu a přesně přidává další přesný zářez.
26:11 Rudná se nadechuje. Hanzl se protáhl kolem levého mantinelu až před Fialu, kterého už pro smůlu svého týmu nedokázal přehodit!
24:00 Domácí jsou hodně opaření.  Takový vstup do třetiny není dle jejich představ. Hlavně nalézt klid. Z jejich neklidu na míčku totiž Chomutov dnes velmi efektně těží.
21:36 GÓL Florbal Chomutov B! 3:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #66 Lukáš Mock (3:5)
21:36 A ta opravdu přišla. Šulc napřáhl ke střele a vymetl pavučiny nad ramenem Křemena.
21:00 Polovina přesilovky pryč a hosté stále trpělivě čekají na příležitost.
20:30 Karásek znovu lehce provětral hostující zadáky i pozornost Fialy.
20:00 Vyloučen hráč #43 Matěj Dejm družstva Sokol Rudná na 2 minuty za zdržování hry
20:00 Rozhodčí jsou nekompromisní. Domácí tým se zdržel v šatně a tudíž hosté začínají druhou třetinu v přesilové hře!
20:00 Střely v 1. části: 12:14
19:24 GÓL Florbal Chomutov B! 3:4
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #58 Adam Dedecius, asistoval #3 Marek Macura (3:4)
19:24 Pro Rudnou je ještě hůř. Další ztráta a branka jako přes kopírák na 2:1. Macura na sebe natáhl obranu a crossem na zadní tyči nalézá Dedeciuse, který zaklepává do prázdné branky. Křemen se natahoval marně.
18:47 GÓL Florbal Chomutov B! 3:3
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #98 Tomáš Kotlan (3:3)
18:47 Chomutov dnes zatím nemilosrdně trestá každou chybu domácích. Po další ztrátě balónku Chomutov rychle obrací hru a lusknutím prstů končí balónek v domácí síti.
17:43 I hosté jsou v plném počtu. Ani domácí přesilová hra nic nenabídla.
16:39 Domácí v plném počtu a začíná jejich zkrácená přesilová hra.
15:43 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
15:43 Vojáček s Karáskem vystihli rozehrávku a utekli do přečíslení. Karáska nezastavil ani faul Šulce a předal na Vojáčka. Ten mu narazil, ale Fiala Karáskovu střelu kryje. Každopádně uvidíme hru 4 na 4.
14:39 Vyloučen hráč #30 Lukáš Kepka družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
14:39 Rozhodčí přestala osekávačka bavit. Prvním potrestaým hráčem je Lukáš Kepka. Hosté tak budou mít první přesilovou hru utkání.
13:30 GÓL Sokol Rudná! 3:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #8 Ondřej Váně (3:2)
13:30 Za 30 vteřin Rudná obrací skóre! Ondřej Váně vysunul přes střed hřiště Pivoňku a ten se s tím nepáral, jak je jeho zvykem.
13:00 GÓL Sokol Rudná! 2:2
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #30 Lukáš Kepka (2:2)
13:00 Marek Vojáček se prokličkoval z útočného rohu až do velkého brankoviště a s velkou klikou dokázal procedit balónek až za Fialu.
11:07 GÓL Florbal Chomutov B! 1:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #99 Miloš Šulc (1:2)
11:07 Ach ty chyby v rozehrávce. Po další takové chybce naznačil Šulc ke střele a tím otevřel prostor pro Rauschera, který před prázdnou brankou měl jednoduchou pozici.
09:25 Karáskova střela přímo na Fialovu hlavu
08:39 GÓL Florbal Chomutov B! 1:1
08:39 Po velké osekávačce z obou stran hosté objevili skulinku v obraně domácích. Macura natáhl ke střele z výběhu a ideálně trefil na vzdálenější tyč 30 cm nad "led".
05:45 Už to mohlo být 2:0! Pivoňka vysunul Karáska, který na dlouho ruku zkoušel Fialu přehodit. Míček ovšem skončil za brankou hostů.
05:32 GÓL Sokol Rudná! 1:0
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #98 Jan Josef Brychta, asistoval #21 Marek Vojáček (1:0)
05:32 Z protiútoku nejdříve Marek Vojáček trefil levou tyč Fialovy branky. Rudná pokračovala v tlaku až se míček odrazil k Brychtovi a ten už věděl, co udělat.
04:50 Chyba Brychty v rozehrávce, kterou musel zachraňovat až Křemen vytaženou levačkou
04:00 Přesto se hosté více drží na balónku
02:40 Rudná se již více aklimatizovala na agresivní nástup Chomutova
02:00 K odraženému balónku se dostal Brychta a donutil k prvnímu zákroku i Fialu.
01:50 Ondřej Dejm pronikl kolem levého mantinelu a poprvé prověřil obranu hostů
01:30 Rudná se zatím pouze s velkou námahou brání.
01:00 Obrovský nástup Chomutova. Křemenův další zákrok.
00:30 První velký závar na domácím brankovišti. Křemen za pomoci obrany kryje.
00:01 Úvodní buly utkání pro hosty.
00:00 Vážení čtenáři, z Rudenské SH vás vítám u utkání 3. kola Divize - skupiny A, kam místní Sokoli přijela prověřit rezerva Florbalu Chomutov. Obě družstva se již utkala v předloňské sezóně a pouhá vzpomínka nás může natěšit na velmi atraktivní utkání. Zůstaňte tady s námi. Začínáme v 17h.