6:11
    Jaroslav MICHÁLEK
    (Lenke)

1.FBC DDM Děčín IV - FBC DDM Kati Kadaň 6:11
branky: 3. Petr Slánský, 13. Marek Sochor, 17. Petr Slánský, 47. Jan Bräuer, 47. Matouš Dašek, 48. Bořek Dundr - 16. Patrick Lenke, 23. Jiří Prokop, 26. Patrick Lenke, 26. Jiří Prokop, 29. Jiří Prokop, 31. Mikuláš Kulík, 45. Marek Pokorný, 50. Marek Pokorný, 53. Marcel Kalfiřt, 54. Marek Pokorný, 55. Jaroslav Michálek; rozhodčí: David Scholz - Tomáš Chleborád; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 42; zásahy brankářů: Jan Drobný 23 - Ondřej Janúšek 19; po třetinách: 3:1, 0:5, 3:5
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Soupeřům děkujeme za zápas a přejeme šťastou cestu domů.
60:00 Komentář hostů: Lukáš Pitra : První třetina od nás nebyla ideální, ale jsem rád, že do druhé třetiny jsme přistoupili uplně jinak a daleko s lepším nasazením, což ukázalo i skore v té třetině. Do třetí třetiny jsme přistoupili zase trochu hůře, ale jsem rád, že jsme se z toho nepodělali a zvedli hlavy a dotáhli to vítězného konce. Děkuji soupeři a divákům, že nás přijeli podpořit takhle daleko.
60:00 Střely ve 3. části: 8:12
54:48 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:11
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #13 Patrick Lenke (6:11)
54:18 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #73 Mikuláš Kulík.
53:49 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
53:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:10
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #63 Michal Kolitsch (6:10)
52:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #30 Marcel Kalfiřt, asistoval #33 Dominik Šebek (6:9)
49:21 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #12 Jiří Prokop (6:8)
47:02 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:7
Vlastní branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #47 Bořek Dundr (6:7)
46:46 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #16 Matouš Dašek, asistoval #92 Jan Bräuer (5:7)
46:11 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:7
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #92 Jan Bräuer, asistoval #85 Petr Slánský (4:7)
44:15 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #71 Erik Štěrba (3:7)
40:00 Střely ve 2. části: 8:14
33:26 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
30:36 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #39 Ondřej Janúšek (3:6)
28:27 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #71 Erik Štěrba (3:5)
25:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:4
25:07 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (3:3)
24:01 Trestné střílení družstva FBC DDM Kati Kadaň neproměnil #71 Erik Štěrba.
22:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
20:00 Střely v 1. části: 9:8
16:28 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:1
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #85 Petr Slánský, asistoval #10 Kryštof Loubek (3:1)
15:19 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #73 Mikuláš Kulík (2:1)
12:32 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:0
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #25 Michal Záruba (2:0)
02:37 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:0
01:00 Vítáme zde všechny florbalové fanoušky! Dnes k nám na domácí půdu dorazila  bojovná Kadaň a myslím, že se máme tradičně na co těšit!