5:7
    Adam CARVAN
    (Čejka)

Florbal Ústí B - Kralupy Wolves 5:7
branky: 12. Patrik Šredl, 19. Filip Kučaba, 46. Jan Vaca, 50. Filip Kučaba, 56. Filip Kučaba - 8. Jakub Manek, 11. Marek Čejka, 33. Marek Čejka, 40. Marek Čejka, 42. Kristián Malík, 49. Pavel Procházka, 60. Adam Carvan; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 3:0; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jan Hrstka 25 - Omar Hammami 23; po třetinách: 2:2, 0:2, 3:3
60:00 Komentář hostů Svoboda Jakub (Trenér): Přijeli jsme dnes odehrát těžké utkání. S Ustím to je vždy boj...Jsem rád, že jsme drželi balonek a hráli na balonku každopádně mě mrzí první a třetí třetina, kde jsme dostali zbytečné goly a nedrželi se našeho game planu. Děkuji soupeři za férový zápas.
60:00 Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí): Mrzuté, dneska se to dalo vyhrát, potopili nás ztráty míčků na středu a to kobylkování co se odehrávalo na hřišti, na to naše repelenty nestačily. Gratulujem Rádiu Portugal.
60:00 Střely ve 3. části: 9:9
59:55 GÓL Kralupy Wolves! 5:7
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #87 Marek Čejka (5:7)
59:31 Timeout Florbal Ústí B
55:27 GÓL Florbal Ústí B! 5:6
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #19 Jindřich Grosse (5:6)
49:47 GÓL Florbal Ústí B! 4:6
48:43 GÓL Kralupy Wolves! 3:6
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #66 Pavel Procházka, asistoval #91 Jakub Kocourek (3:6)
45:46 GÓL Florbal Ústí B! 3:5
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #22 Jan Vaca, asistoval #27 Jan Mudroch (3:5)
45:46 Vaca a jeho neskutečně vymetená šibenice!!! (#nikdydecin)
41:03 GÓL Kralupy Wolves! 2:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #88 Jan Michálek (2:5)
40:00 Střely ve 2. části: 11:13
39:23 GÓL Kralupy Wolves! 2:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #81 Jakub Manek (2:4)
38:45 Vaca trefil 13 řadu
36:48 Trestné střílení družstva Kralupy Wolves neproměnil #81 Jakub Manek.
32:44 GÓL Kralupy Wolves! 2:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka bez asistence (2:3)
28:54 Ústí hraje v plném počtu
26:21 Vyloučen hráč #19 Jindřich Grosse družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za nesportovní chování
20:00 Vyloučen hráč #7 Adam Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání
20:00 Střely v 1. části: 8:9
18:03 GÓL Florbal Ústí B! 2:2
15:50  A máme tu první gól pro Ústí
11:32 GÓL Florbal Ústí B! 1:2
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #57 Patrik Šredl, asistoval #27 Jan Mudroch (1:2)
10:17 GÓL Kralupy Wolves! 0:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #48 Jan Řehák (0:2)
07:47 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #48 Jan Řehák (0:1)
07:17 Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #14 Filip Kučaba.
05:08 Jan Vaca předvádí skvělý výkon
04:37 Trestné střílení družstva Florbal Ústí B neproměnil #57 Patrik Šredl.