6:10
    Martin LAZÁREK
    ()

Florbal Chomutov B - Wizards DDM SO Praha 10 6:10
branky: 7. Michal Marek, 17. Miloš Šulc, 20. Matyáš Rauscher, 40. Lukáš Mock, 50. Michal Marek, 58. Marek Macura - 4. David Bouda, 9. Kryštof Urban, 28. Karel Smutný, 31. Jakub Sedliský, 32. Filip Műller, 35. Filip Műller, 44. Karel Smutný, 55. David Bouda, 56. Matěj Dvořák, 59. Martin Lazárek; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 74; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 20 - Jan Hartman 21; po třetinách: 3:2, 1:4, 2:4
60:00 Komentář hostů Voltr Vít (Trenér): Je těžké udržet koncentraci v zápase, ze kterého si všichni ostatní aktéři dělají legraci, myslím, že alespoň někteří by měli udržet vážnost. My jsme to dnes přese všechno zvládli koncentrovaně a bez zbytečných emočních výbuchů, za to klukům patří ocenění. Jsem rád, že jsme vyhráli a že si všichni alespoň chvilku zahráli. Největší vítězství dnešního zápasu ale je, že se nikdo nezranil. Bohužel, sami si můžeme za to, že hrajeme tak nízkou soutěž, kterou mohou hrát i B týmy, které to, logicky, neberou tak vážně. Děkujeme soupeři za zápas, ale doufám, že sem na divizi už nikdy nepojedeme.
60:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Dnes z naší strany i přes prohru můžeme být s výkonem spokojení. V první třetině jsme dokázali hrát na náš plný potenciál a ukazáli, jak moc nebezpeční můžeme být. V druhé třetině soupeř přidal plyn a my ho spíše ubrali. Přesto jsme dokázali lídra tabulky solidním výkonem potrápit v celé délce zápasu a zasloužené 3 body nedostal zadarmo. Díky soupeři, rozhodčím i skvělým fanouškům.
60:00 Střely ve 3. části: 10:12
59:01 Hraje se poslední minuta třetí třetiny.
58:01 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 6:10
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #22 Martin Lazárek bez asistence (6:10)
57:58 GÓL Florbal Chomutov B! 6:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #3 Marek Macura bez asistence (6:9)
55:42 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:9
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #26 Matěj Dvořák, asistoval #87 Prokop Kočař (5:9)
54:57 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 5:8
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #25 Karel Smutný (5:8)
54:14 Povedený zákrok Kopeckého, který helmou vyrazil míček z brankového pásma.
52:57 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za opakované přestupky
52:55 Timeout Florbal Chomutov B
49:35 GÓL Florbal Chomutov B! 5:7
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #27 Michal Marek bez asistence (5:7)
46:16 Chomutov se pokouší získat míček a srovnat stav hry.
43:36 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 4:7
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #25 Karel Smutný, asistoval #22 Martin Lazárek (4:7)
43:30 K dnešnímu utkání přihlíží 74 diváků.
41:48 Hosté rozehrávají z jejichž rohu a jdou hned do útoku.
40:01 Úvodní buly vyhrál tým Wizards DDM SO Praha 10.
40:00 Střely ve 2. části: 8:10
39:22 GÓL Florbal Chomutov B! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #66 Lukáš Mock, asistoval #99 Miloš Šulc (4:6)
39:01 Hraje se poslední minuta druhé třetiny.
36:16 Macura se dostává rychle do rohu a zkouší vybojovat míček, avšak to se mu nepovedlo.
35:51 Wizards si vybojovali míček a dostávají se přes střed na útočnou polovinu.
34:17 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:6
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #7 Filip Műller, asistoval #46 Tomáš Branžovský (3:6)
31:43 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:5
30:13 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:4
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #10 Jakub Sedliský, asistoval #25 Karel Smutný (3:4)
27:46 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 3:3
26:22 Hosté se pokusili využít standartky z rohu od Chomutova, ale to jim nevyšlo.
25:00 Výhoda pro Chomutov, který s ní proniká až do útoku.
20:01 Úvodní buly druhé třetiny vyhrál tým Florbal Chomutov B.
20:00 Střely v 1. části: 9:8
19:16 GÓL Florbal Chomutov B! 3:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #3 Marek Macura (3:2)
19:01 Hraje se poslední minuta první třetiny.
16:56 GÓL Florbal Chomutov B! 2:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #20 Marek Pačmag (2:2)
13:15 Chomutov kombinuje přihrávky na obranné polovině a zakládá rychlý útok.
11:12 Nadějná střela domácího Michala Marka, která šla do brankáře.
08:28 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 1:2
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #51 Kryštof Urban, asistoval #13 Petr Krob (1:2)
06:53 GÓL Florbal Chomutov B! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #27 Michal Marek, asistoval #42 Matyáš Rauscher (1:1)
04:58 Domácí Rauscher se dostává do rohu do souboje o míček, ale dostává loktem do obličeje a jde vystřídat.
03:31 GÓL Wizards DDM SO Praha 10! 0:1
Branku družstva Wizards DDM SO Praha 10 vstřelil #28 David Bouda, asistoval #36 Sebastian Maxa (0:1)
01:25 Na útočnou polovinu se dostávají hosté.
00:01 Výhoda pro Chomutov, který s ní proniká až do útoku.