• 62 61:51
    10:9
    (Morava)

Florbal Chomutov B - FBC DDM Kati Kadaň 10:9p
branky: 3. Matyáš Rauscher, 9. Matyáš Rauscher, 33. Tomáš Novotný, 48. Martin Morava, 51. Tomáš Novotný, 58. Martin Morava, 59. Miloš Šulc, 60. Tomáš Novotný, 60. Tomáš Novotný, 62. Tomáš Novotný - 10. Erik Štěrba, 12. Samuel Synek, 17. Lukáš Pardubský, 19. Marek Pokorný, 23. Marek Pokorný, 31. Jiří Prokop, 48. Daniel Tattermusch, 48. Marek Pokorný, 55. Martin Weiss; rozhodčí: Lukáš Pekárek - David Scholz; vyloučení: 2:2; využití: 1:2; diváků: 78; zásahy brankářů: Jakub Fiala 22 - Filip Staněk 39; po třetinách: 2:4, 1:2, 6:3, 1:0
65:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Absolutně nevím, co k takovému zápasu říct. Do druhé třetiny jsme přistoupili katastrofálně, a proto nás to stálo zápas. Děkuji fanouškům a soupeři za zápas.
65:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Dnes musíme s pokorou uznat, že jsme lepším týmem po většinu utkání nebyli. Musíme doladit rozložení a šetření sil v průběhu zápasu a produktivitu, přestože hostující golman předvedl výborný výkon. V zápase jsme soupeři nedali nic zadarmo a v posledních minutách bylo důležité bojovat, hrát zkušeně a především stále věřit. To jsme zvládli a sice se cítíme jako Žralok Patrik a možná úplně nevíme, jak jsme k vítězství došli, ale 2 body bojovností bereme! Díky fanouškům, rozhodčím a soupeři za zápas.
65:00 Střely v prodloužení: 2:0
61:51 GÓL Florbal Chomutov B! 10:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #91 Martin Morava (10:9)
60:25 Neuvěřitelnou bombu teď vyslal Miloš Šulc, Staněk ale vychytal.
60:00 Střely ve 3. části: 21:7
59:52 GÓL Florbal Chomutov B! 9:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #42 Matyáš Rauscher (9:9)
59:30 Timeout FBC DDM Kati Kadaň
59:30 GÓL Florbal Chomutov B! 8:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #13 Tomáš Novotný z trestného střílení (8:9)
58:43 GÓL Florbal Chomutov B! 7:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #99 Miloš Šulc, asistoval #91 Martin Morava (7:9)
57:53 GÓL Florbal Chomutov B! 6:9
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #99 Miloš Šulc (6:9)
56:13 Šulc z poloviny hřiště vyslal střelu na Staňka, který ji dokázal zlikvidovat.
54:56 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:9
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Martin Weiss, asistoval #33 Dominik Šebek (5:9)
50:31 GÓL Florbal Chomutov B! 5:8
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #99 Miloš Šulc (5:8)
50:18 Timeout Florbal Chomutov B
50:18 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za špatné střídání
47:47 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:8
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #11 Erik Štěrba (4:8)
47:23 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:7
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #23 Daniel Tattermusch, asistoval #18 Daniel Muchna (4:7)
47:23 Přichází rychlá odpověď Kadaně a ta si bere zpět svůj třígólový náskok.
47:03 GÓL Florbal Chomutov B! 4:6
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava bez asistence (4:6)
44:50 Třetí dvacetiminutovka je zpočátku velmi vyrovnaná.
40:00 Střely ve 2. části: 13:12
33:40 Macura dnes bohužel nemá svůj střelecký den.
32:17 GÓL Florbal Chomutov B! 3:6
30:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #26 Marek Pokorný (2:6)
30:06 Nutno podotknout, že utkání začíná být poměrně emočně napjaté.
29:15 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za nedovolené vrážení
27:05 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nesportovní chování
24:59 Synek teď prověřil Fialu v bráně, který si počínal na výbornou.
23:35 Macura dvakrát sám před brankou, ale trefuje pouze gólmana.
22:28 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #30 Marcel Kalfiřt (2:5)
22:03 Morava opět dělá problémy kadaňské obraně.
20:00 Střely v 1. části: 13:12
18:30 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:4
16:40 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za bránění ve hře
16:16 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #7 Lukáš Pardubský, asistoval #12 Jiří Prokop (2:3)
13:20 Náther zahrozil před kadaňskou bránou, Staněk ale stále nekompromisní.
11:38 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #67 Samuel Synek, asistoval #79 Jakub Káčerík (2:2)
11:01 Rauscher nebyl daleko od 3. branky, jeho radost mu ale překazil Filip Staněk.
09:01 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #11 Erik Štěrba, asistoval #26 Marek Pokorný (2:1)
08:45 GÓL Florbal Chomutov B! 2:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher, asistoval #8 Matyáš Müller (2:0)
07:59 Kadanští opět osidlují obrannou polovinu Chomutova.
07:13 Prudká střela, kterou vyslal Morava, končí v rukách kadaňského gólmana.
04:15 Po přihrávce Erika Štěrbi Budák míjí branku.
02:20 GÓL Florbal Chomutov B! 1:0
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #42 Matyáš Rauscher bez asistence (1:0)