59
  • 59 58:21
    Kralupy n/V

FBC DDM Kati Kadaň - Kralupy Wolves 6:5
branky: 21. Jaroslav Michálek, 26. Patrick Lenke, 40. Jiří Prokop, 53. Patrick Lenke, 54. Daniel Jäschke, 55. Patrick Lenke - 19. Tomáš Veselý, 30. Kristián Malík, 51. Tomáš Veselý, 54. Adam Novák, 55. Kristián Malík; rozhodčí: Erik Demi - David Scholz; vyloučení: 5:3; využití: 2:1; diváků: 185; zásahy brankářů: Filip Staněk 26 - Jan Blaho 28; po třetinách: 0:1, 3:1, 3:3
60:00 Komentář hostů Burián Lukáš (Asistent trenéra): Dnes z naší strany naprosto žalostný výkon. Vypadalo to jak nějaký přípravný zápas, absolutně jsme nechtěli vyhrát. Nedokázali jsme si smysluplně přihrát a o běhaní a motivaci ani nemluvím. Zkrátka  neplnili jsme, co jsme si říkali. Dále škoda slov. Každopádně těsná prohra, za kterou děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům. nDíky čau.
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Uffff, takový vítězství jsme potřebovali, jsem strašně rád za dnešní týmový výkon, a chci pochválit všechny za svoji obětavost a plno zblokovaných střel. Konečně jsme ukázali našim fanouškům, že to jde! Děkuji soupeři za hru a fanouškům za podporu.
60:00 Střely ve 3. části: 11:13
59:59 Ach to byly nervy.
59:50 Lenke dostal do hrudníku, Prokop do čelisti.
59:34 Pojďte hoši.
58:51 Blaho už byl na cestě na střídačku, ale stihl se vrátit.
58:25 Hosté v 6.
58:21 Timeout Kralupy Wolves
58:06 Napětí v hale by se dalo krájet.
57:11 To je drama...
54:55 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #71 Erik Štěrba (6:5)
54:55 Lenke, Lenke, Lenke!
54:34 GÓL Kralupy Wolves! 5:5
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #32 Jan Suk (5:5)
54:34 Sóloakce Malík a nekompromisní zakončení.
53:42 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #13 Patrick Lenke (5:4)
53:42 Překrásná kombinace. Se nám to nějak rozstřílelo.
53:29 GÓL Kralupy Wolves! 4:4
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #15 Adam Novák bez asistence (4:4)
53:29 Dost na hraně s vysokou holí.
52:22 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (4:3)
52:22 Lenke po přední prostřeluje.
52:05 Vyloučen hráč #15 Adam Novák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za sekání
50:37 GÓL Kralupy Wolves! 3:3
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #92 Tomáš Veselý, asistoval #10 Kristián Malík (3:3)
50:37 A je z toho gól.
49:49 Vyloučen hráč #18 Daniel Muchna družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
49:49 Muchna odcházel ze situace. Kocourek se do něj rozeběhl a rozbil se o něj. Muchna vyloučen. Krásný herecký výkon...
49:30 Nádherný zákrok Staňka!
48:16 Pokorný zase sestřeluje jen prvního hráče před sebou.
47:05 Pardubský Michálka doběhl a čistě mu odebral balonek. Skvělý moment.
46:10 Káčerík opět na trestné.
45:58 Vyloučen hráč #79 Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za blokování florbalky
44:01 Představte si střelu vedle. Vámi představenou vzdálenost vynásobte alespoň třikrát. A takhle daleko byla Brzoňova střela do prázdné brány
43:27 Šermířský souboj před Staňkem vyzněl naštěstí lépe pro domácí.
43:05 Vyloučen hráč #47 Bořek Dundr družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
41:46 Hned od začátku se hraje zostra.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají opět domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 15:11
39:09 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #18 Daniel Muchna (3:2)
39:09 Blaha dneska jen po přední tyčce prostřelíš.
37:40 Synek je dobrá raketa. Předběhl všechny, dvakrát.
34:55 Skvělá souhra a tlak domácích bohužel nekončí gólem.
34:12 Dundr by po rozběhnutí prošel asi i zdí. Neskutečné skrze co se ten kluk prodere.
32:47 Hraje se ve vysokém tempu, to se musí uznat.
31:52 Vyloučen hráč #79 Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
31:52 Vyloučen hráč #15 Adam Novák družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za hrubost
31:52 Začíná se trochu přiostřovat.
31:27 Blaho regulérně podkopnul Štěrbu, rozhodčí zůstávají klidní.
29:23 GÓL Kralupy Wolves! 2:2
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík z trestného střílení (2:2)
29:23 Seknutí zcela na stejném místě a ve stejné situaci, kde byl na konci 1. třetiny Kocourkem sesekán Prokop. Avšak vyhodnoceno jako trestné střílení, kdežto Kocourek byl "jen" vyloučen.
28:55 Nebýt Chládka, který drží neskutečně kadaňskou obranu, tak je skóre vyrazně jiné.
28:13 Manek málem sestřelil kameru svého týmu, a to že je vysoko.
27:19 Synek dneska válí.
26:39 Kolitsch Kozlem vyexportován za mantinel.
25:31 A další... Temtokrát ale nebyla prázdná. Ach, Prokope, Prokope.
25:14 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:1
25:14 Krásná souhra do prázdné!
23:44 A Prokop přestřeluje prázdnou bránu. Už jsme si na to zvykli...
23:17 Svoboda si v útočném pásmu obkroužil půlkruh, ale nic z toho.
21:59 Staněk předvedl další důležitý zákrok.
21:03 Synek chytře získal balonek zpět na kadaňské čepele.
20:43 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #29 Jaroslav Michálek, asistoval #13 Patrick Lenke (1:1)
20:43 Michálek prostřeluje na přední.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
20:00 Střely v 1. části: 8:7
19:59 Vyloučen hráč #91 Jakub Kocourek družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za blokování florbalky
18:38 Zajímavá situace u stolečku, když gól vstřelil hráč č. 18 na dresu a žádný hráč s takovýmto číslem v zápisu nebyl. Naštěstí pro hosty bylo jen uvedené špátné číslo v zápisu.
18:36 GÓL Kralupy Wolves! 0:1
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #92 Tomáš Veselý, asistoval #88 Jan Michálek (0:1)
18:17 Menší domino v rohu. Řehák - Šebek - rozhodčí.
17:30 Od Chládka kralupští útočníci doslova odpadají.
13:52 Štěstí, že má Šebek tak dlouhou hůl. Špičkou své hole dokázal zblokovat střelu Hájka.
13:39 Domácí ubránili své oslabení.
13:21 Pardubský zkoušel překvapit Blaha střelou ze zákrytu, bohužel minul bránu.
12:22 Staněk skvělý!
11:31 Vyloučen hráč #12 Jiří Prokop družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
11:31 A máme tu první přesilovku dne.
10:42 Jäschke zkoušel Blaha prostřelit na zadní tyč, Blaho pořád stoprocentní.
09:15 Malík už se hnal do útoku, avšak míček si odkopl za mantinel.
08:01 Pardubský netrefuje bránu...
06:35 Štěrba skvěle vypresoval balonek, ale Blaho vytáhl skvělý zákrok.
04:22 Muchna nedokázal dostat balonek za záda Blaha.
03:40 Jäschke bohužel přestřeluje.
02:42 Kadaňské mládí potrápilo Kralupy na jejich obranné polovině.