(Volosciuc)
  • 58 57:01
    Barracudas

Florbal Chomutov B - FbC Barracudas Slaný 9:7
branky: 4. Tomáš Novotný, 4. Tomáš Novotný, 5. Tomáš Novotný, 18. Tomáš Novotný, 19. Matyáš Rauscher, 19. Josef Náther, 43. Matyáš Rauscher, 51. Martin Morava, 58. Josef Náther - 3. Tomáš Richtr, 28. Adam Nolč, 43. Václav Linhart, 47. Jiří Rafaj, 48. Tomáš Richtr, 54. Radek Šťovíček, 56. Tomáš Richtr; rozhodčí: Jiří Moravec - Lukáš Mucha; vyloučení: 3:0; využití: 0:2; diváků: 32; zásahy brankářů: Lukáš Kopecký 21 - Vojtěch Hlava 38; po třetinách: 6:1, 0:1, 3:5
60:00 Komentář domácích Marek Michal (Vedoucí): Dnes od nás výborný vstup do utkání, kde jsme se dostali do laufu a vyšlo nám vše, na co jsme sáhli. Utkání jsme si pak následně zkomplikovali pasivní hrou a čekáním na soupeře a ze zápasu udělali drama, ale bez toho by to nebylo ono. Jsme rádi, že je u nás vytřená palubovka a jedeme na vítězné vlně. Díky rozhodčím, soupeřům a především skvělým fanouškům.
60:00 Komentář hostů Richtr Ondřej (Vedoucí): Dnes jsme si nezasloušili zvítězit. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00 Střely ve 3. části: 18:12
57:01 Timeout FbC Barracudas Slaný
57:01 GÓL Florbal Chomutov B! 9:7
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #12 Josef Náther, asistoval #29 Alexandru Volosciuc (9:7)
55:49 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:7
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #10 Ondřej Richtr (8:7)
54:52 Vyloučen hráč #13 Tomáš Novotný družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za hrubost
53:33 GÓL FbC Barracudas Slaný! 8:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #29 Radek Šťovíček, asistoval #21 Tomáš Richtr (8:6)
51:38 Vyloučen hráč #99 Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za blokování florbalky
50:44 GÓL Florbal Chomutov B! 8:5
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #91 Martin Morava, asistoval #13 Tomáš Novotný (8:5)
47:23 Timeout Florbal Chomutov B
47:23 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #93 Jiří Budil (7:5)
46:58 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #3 Jiří Rafaj, asistoval #26 Václav Linhart (7:4)
42:44 GÓL FbC Barracudas Slaný! 7:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #3 Jiří Rafaj (7:3)
42:18 GÓL Florbal Chomutov B! 7:2
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #4 Matyáš Rauscher, asistoval #27 Michal Marek (7:2)
40:00 Střely ve 2. části: 12:9
28:51 Vyloučen hráč #42 Karel Šantora družstva Florbal Chomutov B na 2 minuty za sekání
27:55 GÓL FbC Barracudas Slaný! 6:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #88 Adam Nolč, asistoval #14 Stanislav Prokop (6:2)
20:00 Střely v 1. části: 17:7
18:59 GÓL Florbal Chomutov B! 6:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #12 Josef Náther, asistoval #99 Miloš Šulc (6:1)
18:11 GÓL Florbal Chomutov B! 5:1
17:41 GÓL Florbal Chomutov B! 4:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #91 Martin Morava (4:1)
04:56 GÓL Florbal Chomutov B! 3:1
03:50 GÓL Florbal Chomutov B! 2:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #12 Josef Náther (2:1)
03:04 GÓL Florbal Chomutov B! 1:1
Branku družstva Florbal Chomutov B vstřelil #13 Tomáš Novotný, asistoval #4 Matyáš Rauscher (1:1)
02:14 GÓL FbC Barracudas Slaný! 0:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #88 Adam Nolč (0:1)