• 60 59:09
    9:13
    (Fidler)

1.FBC DDM Děčín IV - SK BIVOJ LITVÍNOV 9:13
branky: 9. David Matza, 10. Jakub Zvěřina, 12. Jakub Zvěřina, 13. Petr Fišer, 23. Marek Sochor, 39. Marek Sochor, 46. David Matza, 56. Jan Fidler, 60. Marek Sochor - 1. Martin Marek, 3. Ondřej Kopta, 6. Jáchym Chalupný, 12. Jáchym Chalupný, 15. Tomáš Kratochvíl, 24. Jan Jupa, 26. Jáchym Chalupný, 27. Jaroslav Rybka, 31. Jáchym Chalupný, 32. Jaroslav Rybka, 44. Martin Marek, 49. Filip Samuel Dušek, 59. Jaroslav Rybka; rozhodčí: Josef Heřmánek - Radek Dvořák; vyloučení: 2:4; využití: 3:1; diváků: 37; zásahy brankářů: Jan Drobný 8, Adam Havriljak 8 - Jiří Vybíral 15; po třetinách: 4:5, 2:5, 3:3
60:00 Komentář domácích Miško Petr (Trenér): Náš nejhroší výkon v sezóně, naivita, nervozita, špatné vyhodnocování situací plus nás soupeř přejel v důrazu a kolem branku. Na výhru musíme předvádět diametrálně lepší výkony než ten dnešní. Děkuji všem za zápas.
60:00 Komentář hostů Arazim Tomáš (Trenér): Měl jsem sice jiný tip na výsledek, ale odvážíme 3 body, tak jsme nakonec spokojení. Bohužel jsme se opět nevyhnuli velkému počtu zbytečných vyloučení. Děkujeme domácím za vytopenou šatnu a těšíme se na odvetu.
60:00 Střely ve 3. části: 9:8
59:09 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 9:13
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #94 Jan Fidler (9:13)
58:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 8:13
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #5 Rudolf Klement (8:13)
57:14 Vyloučen hráč #97 Jan Kopýtko družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
55:59 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 8:12
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #94 Jan Fidler, asistoval #29 Marek Sochor (8:12)
55:48 Vyloučen hráč #72 Ondřej Kopta družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za blokování florbalky
52:47 Vyloučen hráč #7 Filip Fišer družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
48:03 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 7:12
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #29 Filip Samuel Dušek, asistoval #38 Jan Pokorný (7:12)
45:45 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 7:11
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #6 Petr Procházka (7:11)
43:31 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 6:11
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #29 Filip Samuel Dušek (6:11)
41:38 Vyloučen hráč #4 Vladislav Vrátil družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za sekání
40:00 Střely ve 2. části: 7:9
38:16 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 6:10
37:10 Vyloučen hráč #22 Jaroslav Rybka družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za sekání
35:07 Vyloučen hráč #25 Michal Záruba družstva 1.FBC DDM Děčín IV na 2 minuty za nedovolené vrážení
31:25 Timeout 1.FBC DDM Děčín IV
31:25 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:10
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka, asistoval #11 Martin Marek (5:10)
30:42 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:9
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Jáchym Chalupný, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (5:9)
30:42 Střídání brankáře. Nový brankář #17 Adam Havriljak družstva 1.FBC DDM Děčín IV
26:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:8
25:57 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:7
23:58 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 5:6
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #78 Jan Jupa, asistoval #91 Jáchym Chalupný (5:6)
22:32 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 5:5
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #29 Marek Sochor, asistoval #4 Vladislav Vrátil (5:5)
20:00 Střely v 1. části: 8:11
14:39 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 4:5
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #91 Jáchym Chalupný (4:5)
12:09 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 4:4
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #72 Petr Fišer, asistoval #4 Vladislav Vrátil (4:4)
11:22 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 3:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Jáchym Chalupný bez asistence (3:4)
11:11 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 3:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Jakub Zvěřina, asistoval #16 Matouš Dašek (3:3)
09:11 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 2:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #30 Jakub Zvěřina, asistoval #6 Petr Procházka (2:3)
08:03 GÓL 1.FBC DDM Děčín IV! 1:3
Branku družstva 1.FBC DDM Děčín IV vstřelil #12 David Matza, asistoval #4 Vladislav Vrátil (1:3)
05:16 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #91 Jáchym Chalupný, asistoval #97 Jan Kopýtko (0:3)
02:11 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:2
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #72 Ondřej Kopta, asistoval #30 Tomáš Kratochvíl (0:2)
00:30 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 0:1
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #11 Martin Marek, asistoval #22 Jaroslav Rybka (0:1)