• 60 59:14
    5:7
    ()

Sokol Rudná - FBC DDM Kati Kadaň 5:7
branky: 11. Jan Karásek, 19. Tomáš Bubeník, 20. Marek Vojáček, 49. Lukáš Bárta, 49. Adam Pivoňka - 6. Mikuláš Kulík, 24. Patrick Lenke, 33. Daniel Jäschke, 37. Jiří Prokop, 42. Jiří Prokop, 57. Erik Štěrba, 60. Tomáš Bubeník; rozhodčí: Michal Žáček - Jakub Matějka; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 155; zásahy brankářů: Jan Křemen 12 - Filip Staněk 18; po třetinách: 3:1, 0:3, 2:3
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: První třetina z naší strany byla pomalá, byli jsme všude pozdě. V druhé třetině jsme přidali, a otočili skore na naší stranu. Celkově si myslím, že od druhé třetiny jsme udávali tempo hry my a kluci byli chytřejší. Hlavně jsme hráli až dokonce, a nevypustili nic.  Výborně nás podržel golman. Děkuju soupeři za hru a fanouškům za podporu.
60:00 Komentář domácích: Komentář domácích: Dneska jsme si vyhrát nezasloužili. Hráli jsme sotva 20min. Zápas rozhodla, druhá třetina během, které jsme úplně vypadli ze zápasu. Sice díky šťastným momentům se nám podařilo srovnat. O konečném výsledku rozhodlo špatné rozebraní hráčů a fanastická střela legendy hostí Erika.  Děkujeme soupeři za férový zápas a přejemi jim štastný návrat na sever.
60:00 Střely ve 3. části: 9:5
59:15 Velmi kuriózní branka na konec utkání. Bubeník hledal spoluhráče na středu hřiště. Místo Honka však našel opuštěnou Křemenovu branku a stvrzuje tím výhru Kadaně.
59:14 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:7
Vlastní branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník (5:7)
58:44 Timeout Sokol Rudná
58:44 Vyloučen hráč #9 Daniel Jäschke družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
58:44 Vyloučen hráč #81 Štěpán Hanzl družstva Sokol Rudná na 2 minuty za sekání
58:44 Sekání na obou stranách. Bede se hrát 4 na 4
56:41 Štěrba sám před brankou bez problému trefil branku a hoté jdou opět do vedení!
56:40 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #13 Patrick Lenke (5:6)
55:55 Hanzl byl před brankou přeseknut protihráčem. Rozhodčí nepískají ani faul.
49:29 Výrazně přibylo ostrých zákroků ale rozhodčí už zřejmě vylučovat nebudou ani za vraždu.
48:46 Kapitán PIvoňka propálil snad 8 hráčů před sebou spolu s gólmanem a vyrovnává!
48:45 GÓL Sokol Rudná! 5:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #45 Adam Pivoňka, asistoval #31 Jan Karásek (5:5)
48:31 Bárta trefil odkrytou branku a Rudná je na dostřel!
48:30 GÓL Sokol Rudná! 4:5
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #47 Lukáš Bárta, asistoval #21 Marek Vojáček (4:5)
47:11 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nedovolené vrážení
46:57 Branka i na druhé straně! Ani tady neplatí... Rozhodčí zaznamenal kontakt s domácím brankářem.
45:08 Hanzl uklidil míček do branky. Bohužel až po hvizdu rozhodčího....
41:36 Rudná se zapomněla v útoku a Kadaň vede o dvě branky.
41:35 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #7 Lukáš Pardubský (3:5)
40:00 Střely ve 2. části: 5:7
40:00 Ve druhé třetině domácí absolutně vyhořeli a rázem prohrávají. Trenér Hluchý jde rázným krokem na poradu a týmem. Vrátí domácim zpět klid na florbalky a dojde si Rudná pro vítězství?
38:34 Zákrok večera od hostujícího gólmana!
36:32 Rudná druhou třetinu absolutně nezvládá a po zásluze prohrává.
36:31 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #73 Mikuláš Kulík (3:4)
35:18 Křemen skočil do střely soupeře a chytil jasný gól!
32:50 Štěrba opět bezchybně našel spoluhráče před brankou a máme vyrovnáno!
32:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #71 Erik Štěrba (3:3)
31:12 Přesilovka bezzubá jak ve čtvrtek na tréninku...
29:08 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
29:08 Přesilovka pro Rudnou.
25:45 Rudná silně opařena a Kadaň teď určuje tempo utkání.
23:26 Štěrba našel před kasou Lenkeho a ten nedal Křemenovi šanci.
23:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #71 Erik Štěrba (3:2)
20:00 0908
20:00 Střely v 1. části: 9:7
20:00 Rudná otočila nepříznivý vývoj utkání a po zásluze vede 3:1.
19:18 Pěkný gól Marka Vojáčka posílá rudnou do trháku!
19:17 GÓL Sokol Rudná! 3:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #21 Marek Vojáček, asistoval #43 Matěj Dejm (3:1)
18:31 Bubeník propálil vše co mu stálo v cestě a Rudná jde do vedení!
18:30 GÓL Sokol Rudná! 2:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #17 Tomáš Bubeník, asistoval #5 Lukáš Slepička (2:1)
15:46 Cihelka prověřil Staňka z půlky!
14:06 Sledujeme klidnou část utkání kde není velké množství šancí...
10:39 Pivoňka vyzval karáska k sólu a ten vyrovnává.
10:38 GÓL Sokol Rudná! 1:1
Branku družstva Sokol Rudná vstřelil #31 Jan Karásek, asistoval #45 Adam Pivoňka (1:1)
08:57 Váně v tutovce! Staněk se vyznamenal.
07:37 Břevno od Pivoňky!
05:44 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #12 Jiří Prokop (0:1)
05:34 Křemen předvedl dva skvělé zákroky ale z další šance už jde Kadaň do vedení.
00:32 Hostující Štěrba v první gólovce utkání!
00:00 Dnes změří síly sokolskej dráp a kati z Kadaně.