• 60 59:28

• 60 59:28
    2

FD Teplice - FbC Barracudas Slaný 4:8
branky: 3. Ondřej Rejcha, 14. Jan Koštoval, 16. Jakub Zeleník, 37. Lukáš Mucha - 6. Stanislav Prokop, 14. Tomáš Richtr, 23. Jiří Budil, 25. Stanislav Prokop, 27. Matyáš Růžička, 46. Stanislav Prokop, 54. Václav Linhart, 55. David Sachr; rozhodčí: David Scholz - Erik Demi; vyloučení: 4:4 + Tomáš Richtr OS; využití: 0:1; diváků: 78; zásahy brankářů: Václav Hlavsa 18 - Vojtěch Hlava 18; po třetinách: 3:2, 1:3, 0:3
60:00 Komentář domácích Valter Vlastimil (Vedoucí): prohráli jsme se si to sami, nekoncentrovanost ve druhé třetině rozhodla zápas. Odehrajeme super první třetinu, řekneme si, jak na to navázat a po prvním hvizdu, hrajeme zase každý za sebe. Dokud tohle neodbouráme a nevydržíme hrát 60min, podle pokynů, těžko se budou sbírat body. Díky
60:00 Komentář hostů Nolč Adam (Trenér):  Začátek zápasu nám nevyšel. ale postupem času jsme se zlepšili a dokázali těžké utkání urvat na svoji stranu. děkujeme soupeřům a divákum za zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:28 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za nesportovní chování
59:28 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný - osobní trest
59:28 Vyloučen hráč #21 Tomáš Richtr družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za hra na zemi
59:16 Vyloučen hráč #58 Jakub Derka družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
54:56 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:8
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #67 David Sachr, asistoval #21 Tomáš Richtr (4:8)
53:40 Timeout FD Teplice
53:40 Trenér Teplic si pro své hráče bere Time, namotivuje je ke třem gólům?
53:33 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:7
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #26 Václav Linhart, asistoval #21 Tomáš Richtr (4:7)
52:56 Mucha svou rozehrávku řešil vzduchem až na konec hřiště, bohužel míčku se zmocnil hráč Barracudas
52:00 Fiala si nádherně prokličkoval hřiště, bohužel se se svou střelou backhandem do brány hostů netrefil
51:23 Vyloučen hráč #64 Ondřej Kus družstva FD Teplice na 2 minuty za sekání
50:00 Střelu Koštovala jsme už všichni viděli v bráně Hlavy, bohužel jí ale nepromněnil
47:46 Hráči teplic postavili doslova neprůstřelnou zeď!
45:43 GÓL FbC Barracudas Slaný! 4:6
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop bez asistence (4:6)
45:43 Prokop svůj gól působivě oslavuje
42:34 Richtr zpracovává míček solidní hlavičkou
40:11 První dotyk na míčku v třetí třetině patří hráčům teplic
40:00 Střely ve 2. části: 6:10
38:40 Zdravotník se hrdě se svým batůžkem promenáduje okolo hřiště a zasahuje již potřetí!
36:12 GÓL FD Teplice! 4:5
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #17 Lukáš Fiala (4:5)
36:12 V tomto zápase samozřejmě nesmí chybět branka našeho Mouchiče!
32:29 Na poli se nyní hraje hra čtyři na čtyři
32:20 Vyloučen hráč #14 Stanislav Prokop družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
32:20 Vyloučen hráč #68 Vojtěch Bratschaedl družstva FD Teplice na 2 minuty za nesportovní chování
30:04 Tepličtí se stíhají rychle vracet a teď se jim již po čtvrté za sebou podařilo překazit šance hostí
26:10 Třetí střela Barracudas odpovídá třetí brance
26:06 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:5
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #13 Matyáš Růžička bez asistence (3:5)
24:22 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:4
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #3 Jiří Rafaj (3:4)
24:22 Tepličtí  bohužel nezvládi udržet oslabení bez újmy, Slaný opět úspěšně scoruje
23:23 Vyloučen hráč #77 Samuel Olexa družstva FD Teplice na 2 minuty za nedovolené vrážení
22:38 Budil svým působivým zákrokem připsal branku pro Slaný
22:37 GÓL FbC Barracudas Slaný! 3:3
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #93 Jiří Budil, asistoval #21 Tomáš Richtr (3:3)
21:17 Pochválit musíme i zákroky golmana Hlavy za Barracudas
20:00 Střely v 1. části: 9:7
19:50 Na hráčích Barracudas jde vidět, jak se mermomocí snaží hru překlopit ku svému prospěchu
19:46 Vyloučen hráč #33 Lukáš Chadima družstva FbC Barracudas Slaný na 2 minuty za sekání
17:52 Hlavsa solidně zachraňuje dvě prudké střely Barracudas
15:49 GÓL FD Teplice! 3:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #67 Jakub Zeleník, asistoval #49 Martin Šnobr (3:2)
15:49 Zeleník na konto Teplic připisuje již třetí branku!
13:58 GÓL FD Teplice! 2:2
Branku družstva FD Teplice vstřelil #12 Jan Koštoval, asistoval #17 Lukáš Fiala (2:2)
13:58 Hra se překlopila na stranu Barracudas a ty si připisují druhou branku, Teplice však přichází s rychlou odezvou v podobě branky Koštovala
13:13 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:2
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #21 Tomáš Richtr, asistoval #26 Václav Linhart (1:2)
11:03 Press ze strany Barracudas je též dobrý, týmy hrají zatím celkem vyrovnaně
09:29 Nahrávku Soukupa před bránou pohotově zachytil hráč hostí
05:50 Pertlík a Prokop vyrovnávají score svou povedenou akcí na 1:1
05:39 GÓL FbC Barracudas Slaný! 1:1
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil #14 Stanislav Prokop, asistoval #19 Antonín Pertlík (1:1)
04:26 Domácí hráči neustále pressují a dožadují se dalších úspěšných akcí
02:08 Máme tu první branku Teplic, krásnou akci nám předvedl Rejcha s Bratschaedlem!
02:05 GÓL FD Teplice! 1:0
Branku družstva FD Teplice vstřelil #31 Ondřej Rejcha, asistoval #68 Vojtěch Bratschaedl (1:0)
01:18 První šanci Slaného úspěšně zablokoval golman domácích