• 60 59:59
    11:4
    (Štěrba)

FBC DDM Kati Kadaň - USK Akademik Cheb 11:4
branky: 1. Mikuláš Kulík, 25. Bořek Dundr, 33. Erik Štěrba, 34. Jiří Prokop, 35. Patrick Lenke, 36. Dominik Šebek, 47. Lukáš Lukavec, 47. Marek Pokorný, 56. Erik Štěrba, 57. Mikuláš Kulík, 60. Marek Pokorný - 26. Petr Kleiner, 31. Jan Kirchman, 53. Jan Skopový, 58. Jakub Vojíř; rozhodčí: Václav Lauda - Josef Heřmánek; vyloučení: 4:0; využití: 0:0; diváků: 213; zásahy brankářů: Filip Staněk 28 - Tomáš Bartůšek 30; po třetinách: 1:0, 5:2, 5:2
60:00 Komentář domácích Štěrba Erik (Trenér): Lukáš Pitra: Bylo vidět, že jsme šli do zápasu poměrně po delší době. První třetina z naší strany nebyla dobrá a bylo potřeba si k tomu něco říct. Ve druhé třetině jsme dali góly, které nám pomohli k tomu se trochu uklidnit a po zbytek zápasu kontrolovat hru. Děkujeme fanouškům a soupeři přejeme šťastnou cestu domu.
60:00 Komentář hostů Horák Patrik (Trenér): První třetinu jsme odehráli v dobrém tempu a vyrovnaně. Ve druhé třetině soupeř ukázal svoji produktivitu, kterou jsme my dnes bohužel neměli. Ve třetí třetině nám už nezbyly síly cokolov zvrátit, přesto chci klukům poděkovat za odmakaný zápas.
60:00 Střely ve 3. části: 16:10
59:59 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 11:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #71 Erik Štěrba (11:4)
59:48 A další atentát na rozhodčího od Pokorného.
59:02 Za Bartůškem zazvonilo po Kolitschově střele břevno.
57:57 GÓL USK Akademik Cheb! 10:4
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #17 Jakub Vojíř bez asistence (10:4)
57:57 Vejířovi bylo namázano před bránu a ten se zakončením neměl sebemenší problém.
56:44 Staněk dneska chytá výtečně.
56:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 10:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #12 Jiří Prokop (10:3)
56:12 Krásná akce až do prázdné brány. Radost pohledět.
55:25 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 9:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #29 Jaroslav Michálek (9:3)
54:45 Takhle ke konci, již rozhodnutého utkání, člověk kouká spíše po dětských gangech než po hře.
52:47 GÓL USK Akademik Cheb! 8:3
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #23 Jan Skopový bez asistence (8:3)
52:32 Kleiner naskočil Michálkovi doslova na záda.
50:26 Bartůšek ramenem dostal Lukavcovu dělovku mimo tři tyče.
49:40 Ani napočtvrté nedokáží Chebští využít přesilovku.
47:44 Vyloučen hráč #15 David Budák družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
47:44 Bartůšek strčil prsty pod Budákovu hokejku, když dorážel a končí s rozseknutým prstem.
47:02 Tahle Prokopova střely byla i na veverky vysoká, to bylo spíše na jestřába.
46:29 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 8:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #26 Marek Pokorný, asistoval #67 Samuel Synek (8:2)
46:28 Krásná sehrávka do prázdné brány. Bartůšek bez šance.
46:11 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 7:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #85 Lukáš Lukavec, asistoval #79 Jakub Káčerík (7:2)
46:11 Skvělá sólo akce Lukavce končí gólem.
45:27 A už je to opět vyhrocené.
43:20 Třetí třetina zatím vyčkávací.
41:22 Pardubský zkoušel zorro tríček a skoro mu to vyšlo.
40:01 Úvodní buly 3. třetiny vyhrávají pro změnu domácí.
40:00 Střely ve 2. části: 12:13
39:26 Balonek se ztratil pod Staňkem. Vejíř drze začal šťourat Staňkovi pod nohama, dostal co proto.
38:42 A další přesilovkový reparát.
37:08 To by bylo, aby Synek, naše motorová myška, něco nedoběhl.
35:21 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 6:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek bez asistence (6:2)
35:21 Několikrát tečované, ale je to v bráně.
34:52 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 5:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (5:2)
34:52 A další skvostná šibenice!
34:11 Káčerík zakopl o velké brankoviště.
33:44 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 4:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #73 Mikuláš Kulík (4:2)
33:44 A přece se trefuje...
33:17 Prokop netrefuje bránu, trefuje rozhodčího.
32:41 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 3:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #67 Samuel Synek (3:2)
32:41 To vám byla šibenička jako vyšitá.
31:53 Na to se nedá dívat...
30:45 GÓL USK Akademik Cheb! 2:2
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #24 Jan Kirchman, asistoval #23 Jan Skopový (2:2)
30:45 Pár centimetrů chybělo Staňkovi k parádnímu zákroku.
29:53 Staněk skvěle vychytal Vojíře.
29:02 Lenke hledal na zadní tyči Štěrbu, marně.
27:39 Domácí si už nějakou dobu točí soupeře na jeho polovině, ale gól z toho vykřesat nedokáží.
26:16 Prokop opět trefuje tyč!
25:40 GÓL USK Akademik Cheb! 2:1
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #55 Petr Kleiner bez asistence (2:1)
25:40 Pokorný si ztečoval nahození Kleinera do vlastní brány.
25:12 Chebští nám dnes vytřelil snad každý kout hrací plochy.
24:34 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #47 Bořek Dundr, asistoval #7 Lukáš Pardubský (2:0)
24:34 Dundr to tam z půlky jenom plesknul a propadlo to.
23:09 Staněk opět skvělý.
22:33 Kolitsch předvádí skvělé obranné zákroky.
21:55 Prokopec si málem vstřelil vlastní gól.
20:01 Úvodní buly 2. třetiny vyhrávají opět domácí.
20:00 Střely v 1. části: 13:9
19:15 Kadaňské přečíslení končí střelou Pardubského do prvního hráče před sebou.
17:52 Supermanský save od Bartůška a ještě lepší na druhé straně od Staňka.
17:15 Synek měl situaci velice těžkou, ale i tak dokázal zakončit.
15:13 Už jsme zase při starém, Prokop netrefuje odkrytou bránu.
13:51 Vojíř si naběhl do Pokorného a předvedl skvělý ozembouch.
12:24 Kolitsch a další blok.
10:39 Pokorný opět laxně ztrácí balonek.
10:06 Staněk se na hraně velkého brankoviště pustil doslova do sumo souboje s Kleinerem.
09:14 Bartůšek vyčapal Kulíka.
07:52 Prokop měl prázdnou bránu, ale trefil pouze tyč.
06:06 Hosté dostávají možnost reparátu.
06:05 Vyloučen hráč #79 Jakub Káčerík družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání
05:39 Žuk v poslední vteřině přesilovky přestřeluje odkrytou bránu.
05:11 Chebská přesilovka místy vypadá jako přesilovka domácích.
03:42 Běžnému smrtelníkovi by toto nahození přistálo na hrudi. Šebkovi, díky jeho výšce, na rukou.
03:35 Vyloučen hráč #33 Dominik Šebek družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hra rukou
02:55 Nějak se nám to na hřišti začalo kosit. Nejdříve skončil na zemi mezi podavačkami Lenke, poté i Mazanec.
02:08 Skvělý zákrok Staňka proti Vojířovi.
01:12 Druhá minuta a Prokopec zlomil hůl.
00:32 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:0
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #73 Mikuláš Kulík, asistoval #7 Lukáš Pardubský (1:0)
00:31 Lenkeho střela přizvednuta obráncem hostů nad branku.
00:01 Úvodní buly dnešního utkání vyhrávají hosté.