2:6
    Jiří PROKOP
    (Kulík)

SK BIVOJ LITVÍNOV - FBC DDM Kati Kadaň 2:6
branky: 23. Jaroslav Rybka, 27. Tomáš Kratochvíl - 7. Daniel Jäschke, 15. Erik Štěrba, 19. Patrick Lenke, 24. Dominik Šebek, 50. Jiří Prokop, 53. Jiří Prokop; rozhodčí: Josef Heřmánek - Lukáš Mucha; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 78; zásahy brankářů: Jiří Vybíral 26 - Jan Štěpánek 18; po třetinách: 0:3, 2:1, 0:2
60:00 Komentář hostů Štěrba Erik (Trenér): Děkujeme soupeři za utkání, jsme rádi, že se nám odveta vydařila a vezeme domů z Litvínova důležité 3 body.
60:00 Komentář domácích Arazim Tomáš (Trenér): Dnes jsme zvládli velmi dobře 2 třetiny, škoda neproměněných šancí v 1. třetině a pak jednoduše došel kyslík. Od minulého týdne se u všech dostavil mírný progres, ale na Kadaň to dnes nestačilo. Musím dnes všechny pochválit, především golmana, který dnes chytal opravdu spolehlivě.
60:00 Střely ve 3. části: 7:9
59:59 Dnes bohužel body míří do Kadaně.
59:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny a asi i tohoto zápasu.
57:48 Chalupný ukázal svoji techniku a prokličkoval si sám hřiště.
53:39 Kulík v samostatném úniku a kličkou na brankáře nedostal míček za domácího brankáře.
52:10 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:6
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #73 Mikuláš Kulík (2:6)
51:41 Štěrba vypálil prudkou střelu, ale Vybíral vyráží.
49:48 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 2:5
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #12 Jiří Prokop, asistoval #18 Daniel Muchna (2:5)
49:05 Kanonýr Lenke dnes zatím moc nebodoval, přispěl pouze k prvnímu gólu svou asistencí.
46:30 Máme tu přesilovou hru i na straně domácích.
46:24 Vyloučen hráč #63 Michal Kolitsch družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za hrubost
46:24 Hra se nám začíná pořádně přiostřovat.
45:18 Michálek i po své chybě dokáže rychle získat míček zpět.
44:30 Vyloučen hráč #91 Jáchym Chalupný družstva SK BIVOJ LITVÍNOV na 2 minuty za špatné střídání
44:30 Litvínov špatně vystřídal a máme tu první vyloučení.
42:48 Kadaň ukazuje své zkušenosti a po faulu hned rychlá rozehrávka.
42:03 Štěpánek svůj tým drží, Litvínovu se nedaří skórovat.
40:02 Info z konce druhé třetiny - zranění Chalupného nebylo tak vážné a už je zpátky na hřišti.
40:01 Buly třetí třetiny vyhrává Kadaň.
40:00 Střely ve 2. části: 5:12
39:55 Na konci druhé třetiny tu máme zranění na domácí straně. Snad to bude v pořádku.
39:00 Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
38:25 Michálek se svou obrannou dvojicí Kalfiřtem si litvínovské úniky hlídají.
38:02 Kulík po chybě domácích v obraně získává míček, ale přestřeluje vysoko nad.
37:18 Kadaň teď odstřeluje branku domácích, pálí jednu střelu za druhou.
35:59 Jäschke po zisku míčku běžel sám na branku, Vybírala však nepřekonal.
33:05 Přejeme brzké uzdravení hráči Kadaně, který bohužel po nešťastném pádu zápas nedohrál.
29:39 Dnešní utkání sleduje neuvěřitelných 78 diváků! Děkujeme!
28:12 Martinovský zblokoval střelu.
26:12 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 2:4
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #30 Tomáš Kratochvíl, asistoval #22 Jaroslav Rybka (2:4)
26:12 Kratochvíl vymetl pavučiny v brance hostí po krásné nahrávce Rybky.
23:18 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 1:4
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Dominik Šebek, asistoval #63 Michal Kolitsch (1:4)
22:56 Po chybě Litvínova následoval protiútok dvou kadaňských hráčů, Chalupný se ale stihnul vrátit a společně s Vybíralem tuto akci překazil.
22:11 Rybka krásným nájezdem snižuje náskok Kadaně.
22:10 GÓL SK BIVOJ LITVÍNOV! 1:3
Branku družstva SK BIVOJ LITVÍNOV vstřelil #22 Jaroslav Rybka z trestného střílení (1:3)
22:10 A máme tu nájezd! Kolodziej se natlačil před bránu a byl faulován.
20:01 Buly druhé třetiny vyhrává opět Litvínov.
20:00 Střely v 1. části: 8:11
19:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
18:53 Chalupný prohání kadaňskou obranu, která neví, jak přes něj rozehrát směrem dopředu.
18:12 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:3
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #13 Patrick Lenke, asistoval #29 Jaroslav Michálek (0:3)
18:12 Teď už se podařilo hostům překonat Vybírala a stav je 0:3.
17:32 Kadaň kombinuje na půlce domácích, ale nedaří se jim dostat míček do brány.
15:09 Kulík trefuje břevno!
14:17 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:2
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #71 Erik Štěrba, asistoval #9 Daniel Jäschke (0:2)
14:17 Bivoj se teď nestačil zorientovat a po rychlé rozehrávce Kadaně končí míček v brance domácích.
12:14 Chalupný střílí, na Štěpánka nestačila ani Kopotovo dorážka.
10:59 Kolodziej sám před bránou, ale nezpracoval si míček a tudíž nezakončil. Škoda.
08:37 Slibná akce Kratochvíla a Kopty končí bohužel jen nepovedenou střelou.
06:49 GÓL FBC DDM Kati Kadaň! 0:1
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #9 Daniel Jäschke, asistoval #13 Patrick Lenke (0:1)
06:49 A máme tu první gól! Po střele z půlky skóruje Jäschke.
05:57 Hra je zatím nahoru dolů, žádné větší šance nebyly.
04:31 Oba brankáři zatím drží svůj tým.
03:22 Kratochvíl prověřil Štěpánka, ten vyráží.
01:42 Zatím nebyla ani jedna střela. Takhle góly nedáte, hoši.
00:35 Domácí jsou pod tlakem hned, ale stále drží míček na svých florbalkách.
00:01 Úvodní buly tohoto zápasu vyhrává Litvínov.
00:00 Krásné pozdní odpoledne. Vítáme Vás u 17. kola Divize na zápase mezi SK Bivoj Litvínov a FBC DDM Kati Kadaň. Předchozí vzájemný zápas rozhodly až nájezdy. Doufáme, že body dnes budou opět na straně Bivoje. Zdravíme i fanoušky, kteří se nemohly dostavit na dnešní zápas a věříme, že budou fandit i na dálku.