8:1
    Filip WALTER
    (Přívara)

Tatran Střešovice - DDM Stod - Pohodový 100D 8:1
branky: 8. Milan Fridrich, 13. Juraj Šádek, 26. Dušan Přívara, 26. Martin Kostiha, 28. Milan Fridrich, 29. Dušan Přívara, 32. Milan Fridrich, 33. Filip Walter - 18. Jan Čermák; rozhodčí: Filip Bollardt - Vojtěch Stárek; vyloučení: 0:2 + Ondřej Plocar 4; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Milan Horáček ? - Josef Capoušek ?; po třetinách: 1:0, 1:1, 6:0
36:00 Střely ve 3. části: 25:7
35:31 Stod je teď stejně bezmocný jako vyšetřovací složky pří stíhání nejmenovaného expremiéra.
33:10 A teď už máme definitivně rozhodnuto, takovýhle Tatran už stěží zastaví jakýkoli tým
32:41 GÓL Tatran Střešovice! 8:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #19 Filip Walter, asistoval #30 Dušan Přívara (8:1)
31:57 GÓL Tatran Střešovice! 7:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #7 Juraj Šádek (7:1)
31:57 Šádek teď nádherně předložil balónek Fridrichovi, který jen uklízel do odkryté brány.
29:23 Tatran už plně kontroluje hru a Stodu asi nepomůže ani zázrak.
28:38 Vyloučen hráč #16 Jan Čermák družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:05 GÓL Tatran Střešovice! 6:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #30 Dušan Přívara, asistoval #19 Filip Walter (6:1)
27:42 GÓL Tatran Střešovice! 5:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #10 Marek Deutsch (5:1)
27:42 Stod se os začátku třetiny trápí, ale snaží se stále se zápasem něco udělat....z toho pak plynou takovéhle situace, jako teď proměnil Fridrich
25:57 GÓL Tatran Střešovice! 4:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #99 Martin Kostiha, asistoval #7 Juraj Šádek (4:1)
25:57 A hned v zápětí přichází gól na 4:1 a pro Tatran to vypadá velmi pěkně.
25:19 GÓL Tatran Střešovice! 3:1
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #30 Dušan Přívara, asistoval #12 Patrik Kopřiva (3:1)
25:19 Tatran si hned ze začátku třetiny bere zpět vedení o 2 branky, akci pěkně zakončil Přívara.
24:00 Střely ve 2. části: 17:13
24:00 Po druhé části svítí na tabuli skóre 2:1 pro Tatran a vše se rozhodne až ve třetí části.
23:30 Hra se nám teď kouskuje po faulech holí na obou stranách
20:45 Stod teď převzal otěže zápasu a snaží se dotáhnout jedno-gólové manko.
20:16 Stod nastřeluje balónek před bránu, ten ale končí pouze v rohu.
18:32 Pěknou šanci Tatranu nyní neproměňuje Přívara!
17:37 GÓL DDM Stod - Pohodový 100D! 2:1
Branku družstva DDM Stod - Pohodový 100D vstřelil #16 Jan Čermák, asistoval #7 Martin Mička (2:1)
17:37 Jan Čermák proměňuje protiútok a Stod v oslabení snižuje.
16:25 Hosté v klidu přečkali první polovinu oslabení, teď ale Tatran tlačí a po nádherné akci trefují pouze tyč.
14:08 Vyloučen hráč #68 Ondřej Plocar družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2+2 minuty za hrubost
14:08 Velmi nepěkný zákrok předvedl nyní Polcar a DDM Stod si zahrají 4 minuty oslabení.
12:14 GÓL Tatran Střešovice! 2:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Juraj Šádek, asistoval #27 Milan Fridrich (2:0)
12:14 Máme tady gól hned z úvodu druhé třetiny, Šádek trefuje pravou šibenici a Tatran vede už o 2 branky.
12:00 Střely v 1. části: 12:8
07:12 GÓL Tatran Střešovice! 1:0
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #27 Milan Fridrich, asistoval #99 Martin Kostiha (1:0)
01:57 Vyloučen hráč #21 Jiří Klír družstva DDM Stod - Pohodový 100D na 2 minuty za špatné střídání