5:4
    Karel EICHLER
    (Khek)

FbC Plzeň B - T.J. Sokol Koterov 5:4
branky: 22. Václav Jankovec, 23. Jiří Paďourek, 29. Jan Adamčík, 45. Vít Pešek, 45. Karel Eichler - 12. Kamil Pešek, 22. Hynek Mošna, 32. Jan Schejbal, 35. Hynek Mošna; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Grimbosch -4 - Vojtěch Horák -5; po třetinách: 0:1, 3:1, 2:2
45:00 Komentář domácích Benedikt Martin (Trenér): Je to kulatý a je to o štěstí. Díky soupeři za utkání.
45:00 Střely ve 3. části: 8:9
44:53 GÓL FbC Plzeň B! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #97 Karel Eichler, asistoval #91 Václav Khek (5:4)
44:35 GÓL FbC Plzeň B! 4:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #97 Karel Eichler (4:4)
34:29 GÓL T.J. Sokol Koterov! 3:4
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #39 Hynek Mošna bez asistence (3:4)
31:41 GÓL T.J. Sokol Koterov! 3:3
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #25 Daniel Fencl (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 9:10
28:32 GÓL FbC Plzeň B! 3:2
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #95 Jan Adamčík, asistoval #9 Jiří Paďourek (3:2)
28:18 Vyloučen hráč #39 Hynek Mošna družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za držení
22:20 GÓL FbC Plzeň B! 2:2
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #9 Jiří Paďourek, asistoval #91 Václav Khek (2:2)
21:22 GÓL FbC Plzeň B! 1:2
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #55 Václav Jankovec, asistoval #4 Vít Pešek (1:2)
21:04 GÓL T.J. Sokol Koterov! 0:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #39 Hynek Mošna, asistoval #24 Pavel Roubal (0:2)
15:00 Střely v 1. části: 3:7
11:39 GÓL T.J. Sokol Koterov! 0:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #67 Kamil Pešek, asistoval #11 Jan Schejbal (0:1)