2

1

3.

FBŠ SLAVIA Plzeň B - T.J. Sokol Koterov 4:3pn
branky: 8. Jaromír Fait, 15. Jakub Šedivý, 34. Matěj Soukup, N Tobiáš Franc - 11. Jan Schejbal, 15. Stanislav Fencl, 29. Daniel Fencl; rozhodčí: Filip Oberta - Jaroslav Němeček; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 18; zásahy brankářů: Jaroslav Jůna 21 - Michal Šuniar 21; po třetinách: 2:2, 0:1, 1:0, 0:0
3 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #88 Stanislav Fencl , ale gól nevstřelil.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #97 Tobiáš Franc a vstřelil rozhodující gól (4:3).
2 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #22 Jindřich Mošna , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B hráč #67 Jakub Šedivý a vstřelil gól.
1 Nájezd na branku provedl z družstva T.J. Sokol Koterov hráč #11 Jan Schejbal a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
Ukončení prodloužení
45:00 Zahájení prodloužení
45:00 Střely ve 3. části: 8:8
42:47 Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň B
42:47 Vyloučen hráč #25 Daniel Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za sekání
33:56 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 3:3
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #96 Matěj Soukup, asistoval #83 Tomáš Vlček (3:3)
30:00 Střely ve 2. části: 7:9
28:13 GÓL T.J. Sokol Koterov! 2:3
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #25 Daniel Fencl, asistoval #11 Jan Schejbal (2:3)
16:45 Vyloučen hráč #25 Daniel Fencl družstva T.J. Sokol Koterov na 2 minuty za bránění ve hře
15:31 Vyloučen hráč #77 Adam Petrák družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za sekání
15:00 Střely v 1. části: 9:7
14:25 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 2:2
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #97 Tobiáš Franc (2:2)
14:21 GÓL T.J. Sokol Koterov! 1:2
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #88 Stanislav Fencl, asistoval #22 Jindřich Mošna (1:2)
10:50 GÓL T.J. Sokol Koterov! 1:1
Branku družstva T.J. Sokol Koterov vstřelil #11 Jan Schejbal, asistoval #9 Petr Hodl (1:1)
07:43 GÓL FBŠ SLAVIA Plzeň B! 1:0
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil #28 Jaromír Fait bez asistence (1:0)