45
  • 45 44:45
    Rokycany

SK Jiskra Domažlice - FBC ROKYCANY 5:4
branky: 15. Jakub Nechoďdomů, 19. Jan Tauer, 22. Jaroslav Konopík, 24. Josef Váchal, 27. Ondřej Stach - 5. Václav Hajšman, 40. Martin Fiala, 40. Marek Houdek, 40. Václav Hajšman; rozhodčí: Jan Husák - Lukáš Hajšman; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 88; zásahy brankářů: Jiří Blahník 16 - Martin Štochl 14; po třetinách: 1:1, 4:0, 0:3
45:00 Střely ve 3. části: 3:10
44:58 Blahník čape, Domažlice vítězí
44:46 Tedy bez golmana
44:45 Timeout FBC ROKYCANY
44:45 Rokycany před standartkou na útočné půli volí timeout a jdou hrát "Nahoře bez"
44:26 Hajšman sekl protihráče, čímž nadějný útok Rokycan končí
43:39 Nervy opět tečú
42:58 Kozelka v oslabení unikal mezi obránci. Konopík sáhl po záchranné brzdě v podobě faulu na volný úder
42:39 Vyloučen hráč #4 Lukáš Bendek družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za hrubost
41:48 Po fatálu v rozehrávce Domažlic pálil Bendek ostrým bekhendem. MUDr. Josef Váchal však fantasticky obětoval obličej a připisuje si cenný blok do Holba Indexu.
40:21 Domažlice jsou rozhozené a Rokycany naopak na konci. Buší do nich jak naštvaný alkoholik ve tři ráno do dveří.
39:57 GÓL FBC ROKYCANY! 5:4
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Václav Hajšman z trestného střílení (5:4)
39:57 Hajšman však nyní umlčel všechny v hale ledově klidným trestným střílením, když prostřelil Blahníka nekompromisní ranou. A je to jen o gól. ICE COOL
39:40 Timeout SK Jiskra Domažlice
39:40 GÓL FBC ROKYCANY! 5:3
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #55 Marek Houdek, asistoval #39 David Kozelka (5:3)
39:40 Rozhozená defenzíva Domažlic nechala na zadní tyči volného Houdka, který po Kozelkově chirurgické kolmici snižuje na rozdíl pouhých dvou branek. Vzápětí Domažlice volí oddechový čas
39:13 Rychlý kontr Rokycan a je to již jen o 3 branky. Jak tohle dopadne?
39:12 GÓL FBC ROKYCANY! 5:2
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #25 Martin Fiala, asistoval #12 Jakub Nový (5:2)
38:38 Vzápětí Hajšman trefuje neskutečnou ranou...... Ano správně, lýtko obránce
38:30 V hale to vře, Baroch falouván Kozelkou a nervy tečú
38:00 Bendek ve dvojšanci, ale chybělo štěstíčkooo!
35:42 Domažlice hrají vcelku údržbu, ale Rokycany do větších šancí nepouští a pohodlně drží čtyřbrankové vedení.
34:20 Víte jak dle pověsti údajně vznikl název Domažlice? Šel takhle jednou muž do putyky a šenkýřka se ho zeptala odkud je. On ji však rozuměl "Jaké nádobí máš doma v kredenci?" a tak řekl "Doma lžíce".
33:15 Kozelka kroužil za brankou a hledal možnosti, Hajšmanovi raději nepřihrál.
32:15 Hajšman se řítil do šance, na obránce Domalžíc však nevyzrál. Rokycanům ubíhají vteřinky.
30:00 Střely ve 2. části: 9:4
26:03 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Ondřej Stach, asistoval #9 Ondřej Baroch (5:1)
23:40 GÓL SK Jiskra Domažlice! 4:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #17 Josef Váchal, asistoval #9 Ondřej Baroch (4:1)
21:23 GÓL SK Jiskra Domažlice! 3:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #77 Jaroslav Konopík, asistoval #6 Zdeněk Pivoňka (3:1)
18:05 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #5 Jan Tauer, asistoval #9 Ondřej Baroch (2:1)
15:00 Střely v 1. části: 7:6
14:01 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #11 Jakub Nechoďdomů, asistoval #5 Jan Tauer (1:1)
04:33 GÓL FBC ROKYCANY! 0:1
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #9 Václav Hajšman, asistoval #25 Martin Fiala (0:1)