0

0

0.

SK Jiskra Domažlice - FbC Plzeň B 6:7pn
branky: 12. Tomáš Kment, 14. Jaroslav Konopík, 26. Ondřej Baroch, 33. Jan Baštýn, 38. Zdeněk Pivoňka, 44. Ondřej Baroch - 9. Václav Khek, 10. Vít Pešek, 25. Václav Khek, 41. Jiří Varta, 43. Václav Zábran, 45. Václav Zábran; rozhodčí: Dominik Dolejš - Vladimír Buzický; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 20; zásahy brankářů: Jiří Blahník ? - Matouš Eret ?; po třetinách: 2:2, 1:1, 3:3
4 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #77 Jaroslav Konopík , ale gól nevstřelil.
3 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň B hráč #39 Václav Zábran a vstřelil gól.
3 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #89 Robert Kubica a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň B hráč #44 Jiří Varta a vstřelil gól.
2 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #9 Ondřej Baroch , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva FbC Plzeň B hráč #29 Martin Benedikt , ale gól nevstřelil.
1 Nájezd na branku provedl z družstva SK Jiskra Domažlice hráč #77 Jaroslav Konopík a vstřelil gól.
Zahájena trestná střílení
44:14 GÓL FbC Plzeň B! 6:6
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #39 Václav Zábran, asistoval #3 Václav Khek (6:6)
43:06 GÓL SK Jiskra Domažlice! 6:5
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Ondřej Baroch, asistoval #11 Jakub Nechoďdomů (6:5)
42:59 GÓL FbC Plzeň B! 5:5
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #39 Václav Zábran bez asistence (5:5)
40:19 GÓL FbC Plzeň B! 5:4
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #44 Jiří Varta bez asistence (5:4)
40:14 Vyloučen hráč #77 Jaroslav Konopík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře
40:02 Vyloučen hráč #27 Michael Švarc družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za bránění ve hře
39:26 Timeout FbC Plzeň B
37:50 GÓL SK Jiskra Domažlice! 5:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #6 Zdeněk Pivoňka, asistoval #16 Tomáš Kment (5:3)
34:53 Vyloučen hráč #29 Martin Benedikt družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za špatné střídání
32:39 GÓL SK Jiskra Domažlice! 4:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Jan Baštýn bez asistence (4:3)
30:00 Střely ve 2. části: 13:6
26:59 Vyloučen hráč #16 Matyáš Ehm družstva FbC Plzeň B na 2 minuty za sekání
25:48 GÓL SK Jiskra Domažlice! 3:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #9 Ondřej Baroch, asistoval #89 Robert Kubica (3:3)
24:27 GÓL FbC Plzeň B! 2:3
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #3 Václav Khek, asistoval #39 Václav Zábran (2:3)
15:24 Vyloučen hráč #89 Robert Kubica družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za hrubost
15:00 Střely v 1. části: 6:5
13:16 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #77 Jaroslav Konopík, asistoval #14 Ondřej Stach (2:2)
11:43 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #16 Tomáš Kment, asistoval #21 Matouš Herlík (1:2)
09:08 GÓL FbC Plzeň B! 0:2
Branku družstva FbC Plzeň B vstřelil #4 Vít Pešek, asistoval #28 Richard Nový (0:2)
08:20 GÓL FbC Plzeň B! 0:1