36
  • 36 35:40
    Klatovy

SPORT CLUB Klatovy B - SK Jiskra Domažlice B 2:2
branky: 24. Pavel Vítovec, 32. Pavel Honzík - 25. Vojtěch Volfík, 35. Vojtěch Volfík; rozhodčí: Matyáš Moller - Filip Martinkovič; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Marek Štauber -2 - Dominik Votava ?; po třetinách: 0:0, 1:0, 1:2
35:40 Timeout SPORT CLUB Klatovy B
35:24 Neskutečný zákrok Votavy. Kdyby byl natočený, tak je to moment týdne!
34:32 Tato hostující dvojice 21+12 se dobře vyspala. Jednoznačně nejlepší hráči domažlické rezervy.
34:28 GÓL SK Jiskra Domažlice B! 2:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice B vstřelil #21 Vojtěch Volfík, asistoval #12 Vojtěch Vychopeň (2:2)
34:00 Technický Vítovec posílá hosty do útoku.
32:45 Domácí Němeček naprosto neskutečně zabránil na poslední chvíli krosu do prázdné.
31:55 Hozník natáhl a vymetl rostlému křížákovi pavučiny. Ochránci zvířat by nebyli rádi.
31:38 GÓL SPORT CLUB Klatovy B! 2:1
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy B vstřelil #24 Pavel Honzík, asistoval #26 Ondřej Polák (2:1)
30:56 Maximální riziko domácích pro zisk míčku skončilo nepřekvapivě. Faul domácích....
30:50 Vyloučen hráč #39 Eduard Bastl družstva SPORT CLUB Klatovy B na 2 minuty za sekání
29:55 Vyloučen hráč #18 Tomáš Turek družstva SK Jiskra Domažlice B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
28:55 Hais se tak hrozně divil rozhodnutímu rozhodčích, že ti ho změnili v jeho prospěch. Naštěstí oprávněně.
28:27 Honzík ve výhodě natahoval na svou obávanou střelu. Ovšem rozhodčí Moller naprosto necitlivě zapískal.
28:10 Vítovec v neskutečné akci míjí bránu.
27:15 Klán v brejku. Obránce si stihl zavázat tkaničky od bot a stejně ho doběhl. Martine styď se!
26:05 Polák nestíhal návrat do obrany, tak pro jistotu dal skluz od půlky. doklouzal se (nakonec i s bránou) až na zadní mantinel. Nebo to nebylo schválně?
25:21 Rozhodčí se nestihli protáhnout nebo nevím. Ale na místních parketách po nich budou vystáté důlky v rozích.
24:10 Neskutečný námaz Bastla byl potrestán. Omlouvám se, ale chvíli nebudu zapisovat. Mám záchvat smíchu.
24:08 GÓL SK Jiskra Domažlice B! 1:1
24:01 Hráči áčka už míčky nedostali, nebaví nás to sbírat. Tentokrát nás bavilo béčko ATF.
23:01 Neskutečná akce domácích. Joachimsthaler podle nás slintá na lavičce a chtěl by být součástí této gólové akce.
23:00 GÓL SPORT CLUB Klatovy B! 1:0
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy B vstřelil #21 Pavel Vítovec, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (1:0)
22:35 Jan Polomis je hvězda. Během hry si dokonce řekl řekl, abychom ho zmínili v zápisu. Máme pozdravovat jeho přítelkyni. Tak zdravíme.
21:00 Ovšem potom neskutečný blok Klána. To musíme uznat, že obstřelit takové množství hmoty je složité.
20:42 Obáváme se, že i kužel brání víc než Martin Klán. Minimálně je složitější ho oběhnout s míčkem na čepeli..
19:42 Pro fotografa - Daniela Čížka - je kvalitní hra víc, než fotky. Pouze stojí s otevřenými ústy a nestíhá tento skvost sledovat.
19:06 Domácí hráč č.97 opět míjí prázdnou bránu. Nevím jestli zná skutečný význam fair play..
18:10 Ondra Polák je opravdu legenda regionálních soutěží. Jeho přehled je od Tachova po Jindřichův Hradec.
17:10 Milan Michálek už stíhá i brečet a chce náplast. Bohužel nemáme s dinosaurem, takže odchází zpět na střídačku s kapesníčkem.
16:23 Domácí v plném počtu hráčů, ale stále se brání. Nyní taktickým faulem Němeček pozastavuje hru. Ovšem naprosto nepochopitelně hráči zůstávají na ploše a nestřídají.
15:11 Obranný systém v oslabení je dokonalý. Nazval bych ho " všichni všude" nebo "nikdo nikde" ? ..
14:14 Vyloučen hráč #93 Lukáš Joachimsthaler družstva SPORT CLUB Klatovy B na 2 minuty za sekání
13:35 Obranná dvojice Polák Polomis je dechberoucí, mrzí mě, že je tu tak málo diváků.
12:02 Domácí tým překvapivě vyhráli buly! Gratulujeme.
12:01 Během přestávky ukazovali hráči klatovského áčka svůj střelecký um. všechny míčky jsme museli posbírat za mantinelem. Omlouváme se za zdržení!..
11:50 Snad první kvalitní střela za třetinu. Honzík poslal libovou střelu od půlky. Votava zatím nepřekonán.
10:50 Němeček se minul povoláním a jako hráč exceluje. Naopak Buzický spálil zatím vše co mohl.
09:00 Lukáš Joachimstahler dostal k těmto párkům i hořčici. Naštěstí pro domácí, Štauber ukazuje formu a brejk zastavil zákrokem na pupík.
08:15 Ondra Polák - kapitán - jde přístupem a ukazuje zbytku svého týmu, jak se to dělat nemá.
07:45 Buzický jako správný rozhodčí ukázal kdo je pánem na hřišti a jeho sekání na dvě minuty zůstalo rozhodčími nepovšimnuto.
07:12 Martin Klán se neustále usmívá, každopádně nestíhá ani dýchat.
06:45 Eda Bastl dal jasně najevo, že mladý hubený kluk mu po mantinelu neuteče. Naštěstí se zvedl hned a sám.
06:35 Domácí hráč s č.97 ukázal, že prázdná brána není výzva..
05:25 Zdá se, že světle modrá barva přidává rychlost. Oproti tomu černá domácích ubírá. Nebo by to mohlo být něčím jiným? Nejsme si jistí....
03:51 Hostující Votava ukázal brankářský um a zalepil míček v rukavicích.
02:45 Martin klán, který je zároveň trenérem A týmu Klatov, neumí udržet systém. Zajímavé.
02:15 Domácí Liška dokazuje šikovné ruce a první kontakt s míčkem? odlétl 3 metry od něj. škoda pro domácí, další ztráta.
01:56 Hostující brankář se natahoval po nahození domácích. bohužel jeho výška cca metr padesát byla nedostačující a míček prolétl až za bránu.
00:40 První lajna týmu Klatovy B ukázala, že trénovali hlavně obrannou fázi hry.
00:01 Jak jsme čekali. Domácí tým prohrává úvodní buly.