Tomáš KAISERŠOT
  • 36 35:59
    4

FBC FORSEE PLZEŇ - USK Akademik Cheb B 3:2
branky: 11. Matouš Bláha, 20. David Soukup, 35. Vlastimil Křížek - 6. Daniel Ševčík, 17. Daniel Ševčík; rozhodčí: Dominik Bartoš - Tomáš Topinka; vyloučení: 4 + Ondřej Kubeš 4 + TDKU:1 + Tomáš Kaiseršot TDKU + 4; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Růžička ? - Jan Horák ?; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:0
35:59 Vyloučen hráč #50 Ondřej Kubeš družstva FBC FORSEE PLZEŇ do konce utkání
35:59 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kaiseršot družstva USK Akademik Cheb B na 2+2 minuty za hrubost
35:59 Vyloučen hráč #8 Tomáš Kaiseršot družstva USK Akademik Cheb B do konce utkání
35:59 Vyloučen hráč #50 Ondřej Kubeš družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2+2 minuty za hrubost
34:05 Timeout USK Akademik Cheb B
34:05 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 3:2
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #90 Vlastimil Křížek, asistoval #99 Michel Soběhart (3:2)
33:05 Vyloučen hráč #37 Václav Lev družstva USK Akademik Cheb B na 2 minuty za špatné střídání
30:49 Timeout FBC FORSEE PLZEŇ
30:49 Vyloučen hráč #8 Jiří Nechutný družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za sekání
30:20 Vyloučen hráč #50 Ondřej Kubeš družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za sekání
23:08 Vyloučen hráč #90 Vlastimil Křížek družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za bránění ve hře
21:08 Vyloučen hráč #99 Michel Soběhart družstva FBC FORSEE PLZEŇ na 2 minuty za sekání
19:45 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 2:2
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #47 David Soukup, asistoval #99 Michel Soběhart (2:2)
16:48 GÓL USK Akademik Cheb B! 1:2
Branku družstva USK Akademik Cheb B vstřelil #97 Daniel Ševčík, asistoval #27 Dominik Vrána (1:2)
10:46 GÓL FBC FORSEE PLZEŇ! 1:1
Branku družstva FBC FORSEE PLZEŇ vstřelil #21 Matouš Bláha, asistoval #99 Michel Soběhart (1:1)
05:00 GÓL USK Akademik Cheb B! 0:1
Branku družstva USK Akademik Cheb B vstřelil #97 Daniel Ševčík, asistoval #85 Jan Horák (0:1)