• 36 35:59
    4:5
    (Řáha)

T.J. Sokol Sušice - SK Jiskra Domažlice 4:5
branky: 3. Martin Holý, 18. Stanislav Karaus, 28. Daniel Jáchim, 36. Stanislav Karaus - 4. Karel Hrabík, 5. Karel Hrabík, 14. Vítek Toupal, 15. Jan Zíka, 20. Vítek Sladký; rozhodčí: Karel Hencl - Filip Martinkovič; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Kryštof Karlík 28 - Vojtěch Fait 24; po třetinách: 1:2, 1:3, 2:0
36:00 Střely ve 3. části: 10:12
35:59 GÓL T.J. Sokol Sušice! 4:5
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #15 Stanislav Karaus, asistoval #11 Tobiáš Řáha (4:5)
35:58 I v oslabení 5-3 se prosazuje Standa Karaus, zápas tedy končí 5:4 pro Doamžlice. Bylo to překvapivě vyrovnané utkání které skončilo rozdíl jednoho golu. Střely: 10: 12
35:12 Vyloučen hráč #29 Štěpán Ladman družstva T.J. Sokol Sušice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost
35:11 A další vyloučení za vzdálenost pro Ladmana, který má nejspíš jiné vzdálenostní limity.
34:31 Vyloučen hráč #7 Martin Holý družstva T.J. Sokol Sušice na 2 minuty za bránění ve hře
34:31 Nejspíš šanci na zdramatizování utkání bere svým faulem Martin Holý. Domažlice v přesilovce.
32:40 Vydry ze Sušice měli opět šanci, tentokrát Jáchim, bohužel z toho opět nic není.
31:38 Přesilovka se hrubě nepovedla, zůstala nevyužitá. Chyběl větší klid na florbalkách.
30:55 Přesilovka se však vydrám zatím absolutně nedaří. Naopak ještě měli šanci Chodové. Takhle to nepůjde.
29:38 Vyloučen hráč #2 Vojtěch Herlík družstva SK Jiskra Domažlice na 2 minuty za bránění ve hře
29:37 Herlík zabránil průniku za cenu faulu a půjde si odpočinout. Vydry mají přesilovku.
28:40 Z půlky vystřelil Řáha a dorážel Potužák, bohužel se ani jedna akce neujala. Šance jsou..
27:13 GÓL T.J. Sokol Sušice! 3:5
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #14 Daniel Jáchim, asistoval #15 Stanislav Karaus (3:5)
27:12 Karaus vysunul dopředu Jáchima, který obstřeluje Faita a k radosti svého tatínka na tribuně snižuje.
25:02 Domažlice měli opět dvě šance v úvodu, jednu chytá Karlík, druhou blokuje tělo Ladmana.
24:00 Střely ve 2. části: 11:12
23:59 Druhá třetina končí 3:1 pro Domažlice, nutné podotknout že hra je vyrovnaná, Domažličtí však mají lepší koncovku. Poměr střel 11:12
22:55 Krásná souhra Chodů do prázdné brány golem nekončí. Zatím v zápase spousta nevyužitých šancí od obou týmů.
22:18 Přihávku Šimáčka do prázdné brány bohužel Potužák neproměňuje, ke zklamání brášky Honzíka Potužáka na tribuně.
21:40 Jáchim prošel a vydry šly 3-1, dlouhánovi se 14 na dresu však míček sjel a nic z této slibné akce nebylo.
19:33 GÓL SK Jiskra Domažlice! 2:5
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #18 Vítek Sladký, asistoval #20 Jan Zíka (2:5)
19:33 Sladký prostřeluje Karlíka po nahrávce od Zíky. Odsud to vypadalo že golu předcházel faul na Ladamana do jeho mohutných zad. Sudí však nepískl, to znamená že gol platí. K nevoli fanoušků Vyder.
17:20 Potužák násedně mohl snížit na rozdíl jednoho golu, ztroskotal však na Faitovi.
17:05 GÓL T.J. Sokol Sušice! 2:4
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #15 Stanislav Karaus, asistoval #14 Daniel Jáchim (2:4)
17:05 Na počtvrté už to Standovi vyšlo a po přihrávce od Jáchima prostřeluje a snižuje stav utkání.
16:41 Karausovi dnes opravdu není přáno. Tento mladý, pohledný florbalový bard z Petrovic u Sušice už potřetí prošel jen aby si znovu vylámal zuby na golmanovi.
15:58 Hrabík málem prošel opět sám na bránu, bohužel pro něj mu v cestě vyrostl dům jménem Ladman, o který se tento útok rozbil.
14:11 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:4
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #20 Jan Zíka, asistoval #11 Matyáš Foist (1:4)
14:10 Tento gol jsem neviděl, z výrazu Karlíka na tváři to však asi nebylo nic příjemného. Domažlicím se daří začátek druhé části a po zásluze odskakují. Tohle budou mít Vydry složité, vrátit se do zápasu.
13:17 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:3
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #15 Vítek Toupal, asistoval #2 Vojtěch Herlík (1:3)
13:16 Toupal nabral míček na lopatu a se štěstím prostřeluje Karlíka.  Příhrávku si připisuje Herlík.
12:10 Po krátkém oddechu začíná druhá část, co nám přinese? Sluníčko nad hřebeny Kašperských Hor se nám uklidnilo a golmani si jistě oddechli. V úvodu velká šance Domažlic kterou hasí Karlík.
12:00 Střely v 1. části: 7:9
11:59 První část skončila šancí Vyder ze Sušice, která golem opět nekončí po zákroku Faita. První třetina končí 2:1 pro Domažlice hlavně zásluhou dvougolového Hrabíka. Střely: 7:9
10:59 Opět šance na druhé straně, která však končí nad. Zatím se hraje bojovné a celkem vyrovnané utkání.
09:30 Závar před brankou Karlíka, Hrabíkovi na poslední chvíli míček vypíchl Havlina, kterého dnes babička konečně pustila na turnaj. Děkujeme babičko!!!  Následně se neprosadili Domažlice ani z dorážek, Karlík vychytal. A o 10 sekund poté nedali Chodové ani samostatný únik. Teď meli hráči s vydrou na dresu několikrát kliku.
08:54 Hezká kombinace Vyder skončila střelou obra Ladmana vysoko nad. Škoda hezká akce.
07:52 Ted pasáž hry bez nějaké větší šance. Za zmíňku stojí hezký pokus o průnik od Tobíka Řáhy, kterému však míček sjel z florbalky jinam než chtěl.
06:10 Standa Karaus opět prošel krásně přes dva hráče Domažlic a zakončil, Fait rukou vyráží.
04:51 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:2
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #17 Karel Hrabík, asistoval #20 Jan Zíka (1:2)
04:50 Opět se prosazuje nejlepší hráč Domažlic Hrabík po příhře od Zíky a Chodové otáčejí skore zápasu.
04:42 Kocour nejprve rozehru směřoval za mantinel, následně to zkoušel Holý, který projít rovněž nedokázal.
03:37 GÓL SK Jiskra Domažlice! 1:1
Branku družstva SK Jiskra Domažlice vstřelil #17 Karel Hrabík bez asistence (1:1)
03:36 Hrabík opět ukázal své kvality a dělovkou z půlky překvapil Karlíka. Velmi špatný důraz od Vyder a zbytečný gol.
03:05 Karaus se hezky vytočil do střely, blok těl před brankou prostřelit nedokázal.
02:18 GÓL T.J. Sokol Sušice! 1:0
Branku družstva T.J. Sokol Sušice vstřelil #7 Martin Holý, asistoval #18 Tomáš Holeček (1:0)
02:17 Martin Holý po příhře od Holečka prostřeluje Faita, vydry jdou do vedení. Hezká akce.
01:15 Zápas začal z ostra, střela Hrabíka jen tak tak neskončila za Karlíkem, Karaus pak z protiiútoku vysunul Potužáka, který v tváří tvář Faitovi neuspěl.