• 32 31:26
    8:0
    (Aust)

USK Akademik Cheb - FBŠ Gorily Plzeň Tlučná 8:0
branky: 1. Antonín Seidl, 16. Michal Dinga, 18. Martin Aust, 21. Martin Stehlík, 21. Martin Stehlík, 27. Antonín Seidl, 30. Martin Aust, 32. Martin Stehlík; rozhodčí: Adam Krs - Filip Martinkovič; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Václav Hůda 13 - Vojtěch Vaněk 25; po třetinách: 1:0, 4:0, 3:0
36:00 Střely ve 3. části: 11:4
31:26 GÓL USK Akademik Cheb! 8:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #50 Martin Stehlík, asistoval #34 Martin Aust (8:0)
29:35 GÓL USK Akademik Cheb! 7:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Martin Aust, asistoval #82 Jan Hudlický (7:0)
26:33 GÓL USK Akademik Cheb! 6:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #10 Antonín Seidl, asistoval #50 Martin Stehlík (6:0)
24:00 Střely ve 2. části: 14:6
23:59 Ve druhé půlce Cheb přidal a zaslouženě odskočil. Vypadá to, že Akademici si dom na sever dnes odvezou kromě dobré nálady i 6.bodíků,
20:20 GÓL USK Akademik Cheb! 5:0
20:05 GÓL USK Akademik Cheb! 4:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #50 Martin Stehlík, asistoval #10 Antonín Seidl (4:0)
17:58 GÓL USK Akademik Cheb! 3:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #34 Martin Aust bez asistence (3:0)
17:58 Aust prošel jako nůž máslem a skoroval, hezká akce tohoto dlouhána.
15:32 GÓL USK Akademik Cheb! 2:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #25 Michal Dinga, asistoval #34 Martin Aust (2:0)
15:32 Dinga se prosmíkl před branku a zasunul míček za bezmocného Vaňka.
12:00 Střely v 1. části: 8:3
06:42 Vyloučen hráč #61 Lukáš Dittrich družstva FBŠ Gorily Plzeň Tlučná na 2 minuty za sekání
00:18 GÓL USK Akademik Cheb! 1:0
Branku družstva USK Akademik Cheb vstřelil #10 Antonín Seidl, asistoval #82 Jan Hudlický (1:0)
00:18 Cheb dlouho s otevřením golového účtu nezahálel a dobře střelecky naladěný Seidl po příhře od Hudlického zavěsil.