45
  • 45 44:36
    Pardubice

SOKOLI Pardubice Excellent B - TJ Sokol Dvůr Králové nL B 5:5
branky: 5. Radek Šindelář, 22. Radek Šindelář, 24. Dominik Nikolas Chmelař, 32. Radek Šindelář, 41. Filip Libánský - 4. Šimon Říha, 8. Patrik Adámek, 35. Šimon Říha, 39. Šimon Říha, 41. Šimon Říha; rozhodčí: Tomáš Jelínek - Tomáš Balachoncev; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 33; zásahy brankářů: Jakub Levínský 21 - Jan Král 20; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:3
45:00 Komentář hostů: Děkujeme soupeři za zápas. Jdeme regenerovat.
45:00 Komentář domácích Chmelař Dominik Nikolas (Vedoucí): Díky soupeři za zápas. Na začátek sezóny slušné tempo. Tímto bych chtěl za celý tým poblahopřát našemu spoluhráči Radku Formánkovi k dnešním narozeninám.
45:00 Střely ve 3. části: 25:26
44:36 Timeout SOKOLI Pardubice Excellent B
40:39 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 5:5
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #74 Patrik Adámek (5:5)
40:04 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 5:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #9 Filip Libánský, asistoval #48 Milan Randa (5:4)
39:50 Nepovedená střela Libánského , ale přesto vstřelil gól.
38:50 Levinský krásně ,,vytáhl,,
38:22 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:4
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha bez asistence (4:4)
34:48 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 4:3
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #13 Rudolf Suk (4:3)
34:24 Vyloučen hráč #77 Radek Šindelář družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za nesportovní chování
31:08 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 4:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #77 Radek Šindelář, asistoval #73 Matěj Procházka (4:2)
29:50 Vyloučen hráč #9 Filip Libánský družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za sekání
23:57 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 3:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #81 Dominik Nikolas Chmelař, asistoval #48 Milan Randa (3:2)
21:13 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #77 Radek Šindelář, asistoval #30 Jan Panna (2:2)
18:16 Vyloučen hráč #30 Jan Panna družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za nedovolené vrážení
07:46 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 1:2
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #74 Patrik Adámek, asistoval #81 Adam Nápravník (1:2)
05:53 Výborný zákrok Levínský.
04:32 Krásná střela Excellent!
04:04 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 1:1
03:40 GÓL TJ Sokol Dvůr Králové nL B! 0:1
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL B vstřelil #21 Šimon Říha, asistoval #6 Jiří Neumann (0:1)
00:55 V úvodním tlaku hráči Skutče, je tomu skutečně tak.