• 43 42:58
    7:7
    ()

FBK Kobra Tatran Hostinné - HAGA Pardubice 7:7
branky: 2. Martin Pikora, 16. Matěj Máslo, 16. Šimon Shon, 22. Denis Horák, 28. Šimon Shon, 30. Matěj Hnízdil, 43. Matěj Hnízdil - 7. Lukáš Picek, 13. Jan Dašek, 16. Petr Kučera, 18. Filip Voženílek, 25. Filip Dohnal, 31. Lukáš Picek, 36. David Honzíček; rozhodčí: Daniel Jireček - Jitka Romančáková; vyloučení: 3:1; využití: 0:2; diváků: 30; zásahy brankářů: Matyáš Klázar 8 - Martin Korunka 10; po třetinách: 1:2, 5:3, 1:2
45:00 Komentář trenéra domácích: Bojovný zápas od obou týmů. Zasloužené rozdělení bodů.
42:58 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 7:7
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #21 Matěj Hnízdil bez asistence (7:7)
42:35 Timeout FBK Kobra Tatran Hostinné
40:28 Vyloučen hráč #88 Lukáš Turek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za nesportovní chování
39:08 Timeout HAGA Pardubice
37:14 Zápas je velmi vyrovnaný, závěr utkání bude dramatický.
35:24 GÓL HAGA Pardubice! 6:7
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #39 David Honzíček, asistoval #55 Jan Dašek (6:7)
32:49 HAGA se o přestávce naladila na závěrečnou třetinu a diktuje tempo hry. Je jen otázka času, kdy znovu otočí stav zápasu na svou stranu.
30:43 GÓL HAGA Pardubice! 6:6
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #66 Lukáš Picek, asistoval #17 Filip Dohnal (6:6)
30:00 Střely ve 2. části: 12:10
29:00 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 6:5
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #21 Matěj Hnízdil, asistoval #69 Michal Novák (6:5)
27:36 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 5:5
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #37 Šimon Shon, asistoval #81 Marek Filcsák (5:5)
24:35 GÓL HAGA Pardubice! 4:5
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #17 Filip Dohnal, asistoval #11 Martin Puchýř (4:5)
24:32 Vyloučen hráč #4 Jakub Novotný družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za hra na zemi
21:37 Vyloučen hráč #5 Daniel Bořetický družstva HAGA Pardubice na 2 minuty za sekání
21:22 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 4:4
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #6 Denis Horák, asistoval #4 Jakub Novotný (4:4)
17:21 GÓL HAGA Pardubice! 3:4
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #26 Filip Voženílek, asistoval #20 Vojtěch Kareš (3:4)
15:54 Třetí gól v jedné minutě! Náadherný začátek 2. třetiny. Diváci se konečně baví!
15:53 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 3:3
15:28 GÓL HAGA Pardubice! 2:3
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #14 Petr Kučera, asistoval #5 Daniel Bořetický (2:3)
15:28 A máme tu rychlou odpoověď! HAGA se nenachala zahanbit a dostaává se opět do vedení.
15:04 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 2:2
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #5 Matěj Máslo, asistoval #2 David Nossek (2:2)
15:04 Fantastický start měli hráči Hostinného, kteří po pouhých 4 vteřinách srovnávají skóre.
15:00 Střely v 1. části: 5:5
12:01 Premiérový gól si za áčko HAGY připsal věkem stále ještě junior Jan Dašek. Pardubice tak otáčí skóre.
12:00 GÓL HAGA Pardubice! 1:2
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #55 Jan Dašek, asistoval #20 Vojtěch Kareš (1:2)
09:49 Tyč zvoní po rychlé akci Kobry, brankář Martin Korunka muže svému břevnu děkovat.
06:35 Přesilovka Pardubicím pomohla a díky šťastné tečované přihrávce srovnává Lukáš Picek.
06:34 GÓL HAGA Pardubice! 1:1
Branku družstva HAGA Pardubice vstřelil #66 Lukáš Picek, asistoval #14 Petr Kučera (1:1)
06:00 Vyloučen hráč #2 David Nossek družstva FBK Kobra Tatran Hostinné na 2 minuty za sekání
01:00 GÓL FBK Kobra Tatran Hostinné! 1:0
Branku družstva FBK Kobra Tatran Hostinné vstřelil #11 Martin Pikora, asistoval #69 Michal Novák (1:0)
01:00 Povedený začátek zažívá Hostinné, které z první střely na bránu udeřilo a dostalo se do vedení.
00:00 Zdravíme Vás u dnešního třetího utkání. Dnes podruhé se představí FBK Kobra Tatran Hostinné, které uspělo v prvním zápase proti rezervě Všestar. Tentokrát mu bude soupeřem HAGA Pardubice, která v derby s SPV prohrála vysoko 10:3. O nápravu se pokusí v duelu s nováčkem soutěže.