8:4
    Martin MEČÍŘ
    (Charouz)

FBC Trutnov (DTJ) - Klub SPV Slovan Pardubice 8:4
branky: 2. Jakub Bydžovský, 14. Martin Kisý, 16. Sebastian Matyas Pacan, 19. Matyáš Ioanidis, 20. Matyáš Ioanidis, 33. Sebastian Matyas Pacan, 44. Martin Kisý, 45. Martin Mečíř - 1. Martin Pova, 37. Martin Pova, 37. Ondřej Shejbal, 43. Radek Filipi; rozhodčí: Vladimír Lešák - Miroslav Vejvoda; vyloučení: 4:3; využití: 0:1; diváků: 45; zásahy brankářů: Jan Charouz 7 - Evžen Vokál 15; po třetinách: 2:1, 3:0, 3:3
45:00 Střely ve 3. části: 8:3
44:55 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 8:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #76 Martin Mečíř, asistoval #74 Jan Charouz (8:4)
44:33 SPV Slovan Pardubice zkouší hrát bez golmana.
43:57 Vyloučen hráč #12 Filip Vymlátil družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost
43:07 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 7:4
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý, asistoval #78 Matyáš Ioanidis (7:4)
42:52 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:4
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #30 Radek Filipi bez asistence (6:4)
41:52 SPV Slovan Pardubice mají přesilovku 5 na 3.
41:51 Timeout FBC Trutnov (DTJ)
41:51 Vyloučen hráč #88 Matěj Strnad družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost
40:55 Martin Mečíř po tvrdém souboji leží na zemi.
40:36 SPV Slovan Pardubice má přesilovku. Uvidíme jak jí využije.
40:14 Vyloučen hráč #18 Jan Tatar družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za sekání
38:50 Fanoušci Trutnova chtějí další gól. Trutnov proto tlačí ještě víc na bránu Pardubic.
36:22 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:3
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #5 Ondřej Shejbal, asistoval #4 Michal Talacko (6:3)
36:16 Zápas začíná být vyhrocený. Na trestné lavici sedí 1 hrác z Trutnova i 1hráč z Pardubic.
36:13 Vyloučen hráč #3 Tomáš Haufer družstva FBC Trutnov (DTJ) na 2 minuty za hrubost
36:13 Vyloučen hráč #30 Radek Filipi družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za hrubost
36:01 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 6:2
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova bez asistence (6:2)
32:50 Trutnov si nenechává líbit hru Pardubic a dává gól.
32:38 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 6:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #18 Jan Tatar (6:1)
30:00 Střely ve 2. části: 8:1
29:10 Trutnov má druhou šanci na využití přesilovky.
28:40 Vyloučen hráč #4 Michal Talacko družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za sekání
26:27 Po hodně tvrdém souboji u mantinelu dostává hráč týmu SPV Slovan Pardubice 2 trestné minuty.
26:20 Vyloučen hráč #20 Jindřich Špás družstva Klub SPV Slovan Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení
24:00 SPV Slovan Pardubice se snaží projít na půlku Trutnova.
20:35 Trutnov tvrdě tlačí na branku Pardubic.
19:00 Timeout Klub SPV Slovan Pardubice
19:00 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 5:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #87 Martin Kisý (5:1)
18:10 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 4:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #78 Matyáš Ioanidis, asistoval #12 Filip Vymlátil (4:1)
15:20 Trutnov se do 2. třetiny vrhnul po hlavě a dává gól.
15:19 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 3:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #96 Sebastian Matyas Pacan, asistoval #77 Matyáš Rolenec (3:1)
15:00 Střely v 1. části: 6:7
14:50 Trutnov poslední sekundy tlačí na SPV Slovan Pardubice.
13:13 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 2:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #87 Martin Kisý, asistoval #88 Matěj Strnad (2:1)
10:30 Trutnov se drží na balónku.
08:17 SPV Slovan Pardubice tlačí na branku Trutnova.
07:40 Na hřišti je první zlomená hokejka týmu SPV Slovan Pardubice.
06:00 Trutnov se drží u své brány.
02:33 Oba týmy začaly rychle a okamžitě útočí.
01:29 GÓL FBC Trutnov (DTJ)! 1:1
Branku družstva FBC Trutnov (DTJ) vstřelil #11 Jakub Bydžovský, asistoval #10 Filip Srna (1:1)
00:29 GÓL Klub SPV Slovan Pardubice! 0:1
Branku družstva Klub SPV Slovan Pardubice vstřelil #80 Martin Pova, asistoval #11 Martin Wróbel (0:1)