45
  • 45 44:04
    Vrchlabí

SOKOLI Pardubice Excellent B - Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí 6:6
branky: 3. Milan Růžička, 6. Ondřej Kunt, 22. Jan Panna, 30. Radek Šindelář, 41. Martin Junek, 42. Jan Panna - 13. Filip Frýda, 15. František Lahučký, 18. František Lahučký, 18. Zbyněk Zejda, 36. Filip Frýda, 39. Filip Frýda; rozhodčí: David Richter - Filip Neumann; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Jan Jiránek 29 - Jiří Fišer 27; po třetinách: 2:2, 2:2, 2:2
45:00 Střely ve 3. části: 10:9
44:04 Timeout Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí
41:51 Máme vyrovnáno, hádku o asistenci si pánové vyřešte později mezi sebou, díky :D
41:01 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 6:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #46 Matěj Drajer (6:6)
40:29 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 5:6
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #11 Martin Junek, asistoval #77 Radek Šindelář (5:6)
38:10 Po dobré pasáži Pardubic je tu pro Pardubické další rána. Vrchlabí odskakuje na rozdíl dvou branek.
38:09 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:6
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda, asistoval #27 František Lahučký (4:6)
37:37 Sokoli kativnějším celkem, na skóre se to však nijak neprojevuje
35:02 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 4:5
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #11 Filip Frýda bez asistence (4:5)
33:40 Exsuperligové duo Formánek - Chmelař diriguje tempo hry
33:30 Oba brankáři drží svůj tým
30:00 Střely ve 2. části: 12:12
29:58 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 4:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #77 Radek Šindelář, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (4:4)
29:58 Gól do šatny
29:32 Trestné střílení družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí neproměnil #27 František Lahučký.
28:19 Vyloučen hráč #11 Filip Frýda družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za bránění ve hře
26:45 Sokoli teď mají více ze hry
24:12 Sledujeme vyrovnané utkání
21:20 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 3:4
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #30 Jan Panna, asistoval #99 Lukáš Cimburek (3:4)
21:20 Kombinace Sokolů končí gólem
18:20 Rychlé výpady obou mužtev zastavují obránci
17:45 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:4
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #18 Zbyněk Zejda, asistoval #88 Michal Martinek (2:4)
17:09 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:3
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #27 František Lahučký, asistoval #77 Vojtěch Pršala (2:3)
16:22 Zkrácená přesilovka Vrchlabí právě začala
15:00 Ještě minutu a 11 sekund budeme hrát 4 na 4
15:00 Střely v 1. části: 11:14
14:53 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:2
Branku družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí vstřelil #27 František Lahučký, asistoval #11 Filip Frýda (2:2)
14:53 Vyloučen hráč #46 Matěj Drajer družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za nesportovní chování
14:29 Sokoli kombinují na útočné polovině, alegól dává Hostinné z protiútoku
14:11 Vyloučen hráč #88 Michal Martinek družstva Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí na 2 minuty za sekání
12:57 GÓL Špindl Ubals TJ Spartak Vrchlabí! 2:1
12:17 zmatek v obraně Sokolů
09:50 Hře chybí výraznější momenty
05:40 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 2:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #6 Ondřej Kunt, asistoval #99 Lukáš Cimburek (2:0)
04:00 Zlomená florbalka :(
02:44 Hra ze strany na stranu
02:08 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 1:0
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #22 Milan Růžička, asistoval #81 Dominik Nikolas Chmelař (1:0)
00:30 První vteřiny patří Vrchlabí