• 45 44:30
    2
    Radek ŠINDELÁŘ

FbC Titáni USK Pardubice - SOKOLI Pardubice Excellent B 8:3
branky: 3. Roman Kadleček, 15. Roman Kadleček, 15. David Petržela, 16. Marek Eliáš, 24. Roman Kadleček, 27. Marek Eliáš, 30. Roman Kadleček, 41. Roman Truhlář - 24. Lukáš Cimburek, 37. Radek Formánek, 41. Matěj Procházka; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 0:3; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Pacinda 24 - Jakub Levínský 18; po třetinách: 3:0, 4:1, 1:2
45:00 Komentář domácích: Děkujeme soupeři za utkání.
45:00 Komentář hostů:
45:00 Střely ve 3. části: 8:11
44:30 Vyloučen hráč #77 Radek Šindelář družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za nesportovní chování
44:00 Probíhá poslední minuta třetí třetiny, zápas už se jen dohrává.
41:14 Vyloučen hráč #73 Matěj Procházka družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za hra rukou
40:33 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 8:3
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #25 Roman Truhlář, asistoval #77 David Petržela (8:3)
40:11 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 7:3
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #73 Matěj Procházka bez asistence (7:3)
37:45 TItáni stáhli blok hluboko na svoji polovinu.
36:18 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 7:2
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #98 Radek Formánek, asistoval #88 Matyáš Oliva (7:2)
36:15 Titáni nevyužili přečíslení 3 na 1, ikdyž kombinace měla potenciál.
33:24 Hra se teď kouskuje, Sokoli se snaží se zápasem ještě něco udělat.
30:00 Střely ve 2. části: 8:7
29:51 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 7:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #98 Roman Kadleček, asistoval #4 Vojtěch Havránek (7:1)
26:50 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 6:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #83 Marek Eliáš, asistoval #77 David Petržela (6:1)
26:32 První přesilovka zápasu, a hned gól.
26:23 Vyloučen hráč #9 Filip Libánský družstva SOKOLI Pardubice Excellent B na 2 minuty za sekání
23:44 Nahození Titánů proskákalo mezi obránci Sokola a hráč Titánů se střelou z první nemýlil. 5:1.
23:38 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 5:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #98 Roman Kadleček, asistoval #12 Matouš Horváth (5:1)
23:06 GÓL SOKOLI Pardubice Excellent B! 4:1
Branku družstva SOKOLI Pardubice Excellent B vstřelil #99 Lukáš Cimburek, asistoval #46 Matěj Drajer (4:1)
21:21 Hráči dovršili hattrick zašlápnutých balónků.
17:34 Hráč Sokolu se obtočil kolem posledního obránce a šel do kličky. Prázná brána už zývala, ale rozvlněla se pouze síť za mantinelem.
15:35 Za necelou minutu hracího času Titáni přidávají třetí gól, padá to tam víc, než sníh před halou, který začíná pomalu tát.
15:15 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 4:0
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #83 Marek Eliáš, asistoval #4 Vojtěch Havránek (4:0)
15:00 Střely v 1. části: 10:9
14:46 Dva góly do šatny, jak tohle zamotá průběh zápasu? TO se dozvíme v další třetině.
14:39 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 3:0
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #77 David Petržela bez asistence (3:0)
14:34 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:0
09:00 Hráč Titánů číslo 83 nedal velkou šanci, to chce omluvu spoluhráči. Golman Sokolu byl již překonán, ale beckhendová klička projela mezi golmanem a brankou pouze do rohu hřiště.
04:48 Míček mimo hřiště, časoměřič zapisuje první zákrok.
03:12 Titáni nejdříve zahrozili střelou ze středu hřiště, první šance se neujala, ale hned z následující akce skórují, ve třetí minutě se otevírá účet tohoto zápasu.
02:25 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:0
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #98 Roman Kadleček, asistoval #23 Ondřej Němec (1:0)
00:15 Pardubické derby v zasněžené JIlemnici začalo volným tempem. Na míčku aktivnější Sokoli.