• 42 41:21
    8:3
    (Krátký)

FbC Titáni USK Pardubice - FbC Skuteč 8:3
branky: 1. Vojtěch Havránek, 5. Roman Truhlář, 15. David Petržela, 24. Roman Kadleček, 25. Roman Truhlář, 31. Vojtěch Havránek, 31. David Petržela, 35. Roman Kadleček - 23. Adam Vařejčko, 37. Jakub Hledík, 42. Adam Vařejčko; rozhodčí: Jitka Romančáková - Lucie Krýslová; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Jakub Graňák 25 - Daniel Nekvinda 13; po třetinách: 3:0, 2:1, 3:2
45:00 Střely ve 3. části: 7:12
41:21 GÓL FbC Skuteč! 8:3
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #33 Adam Krátký (8:3)
41:10 Vyloučen hráč #83 Marek Eliáš družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za špatné střídání
37:13 Vyloučen hráč #83 Marek Eliáš družstva FbC Titáni USK Pardubice na 2 minuty za sekání
36:33 GÓL FbC Skuteč! 8:2
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #88 Jakub Hledík, asistoval #23 Jakub Lédl (8:2)
36:33 O tyč to sice nebylo, ale gól padl. Skuteč snižuje na 2:8.
34:27 Skutečtí opět razítkují tyč, bude se historie opakovat a z další střely padne o tyč gól?
34:17 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 8:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #98 Roman Kadleček bez asistence (8:1)
30:57 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 7:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #77 David Petržela, asistoval #7 Tomáš Pavel (7:1)
30:57 Další gól do party. Titání přidávají v první minutě další gól. 1:7!
30:20 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 6:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #4 Vojtěch Havránek, asistoval #98 Roman Kadleček (6:1)
30:20 Titáni nemají dost dobrých vstupů do třetin. Opět skórují v první minutě a odskakují o pět branek.
30:00 Střely ve 2. části: 6:9
29:34 Titáni šli ve dvou sami na golmana, kombinace končí tyčkou. Titáni mohli opět skórovat v poslední minutě třetiny.
28:24 Titáni měli obrovskou šanci, ale z předbrankového prostoru zakončili vysoko nad.
26:04 Vyloučen hráč #2 Damián Václav Pavliš družstva FbC Skuteč na 2 minuty za hra bez florbalky
24:08 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 5:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #25 Roman Truhlář, asistoval #77 David Petržela (5:1)
23:24 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 4:1
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #98 Roman Kadleček, asistoval #83 Marek Eliáš (4:1)
23:24 Radost Skutči moc dlouho nevydržela, kros obraným pásmem zužitkován, Titáni odksakují opět na rozdíl tří branek.
22:23 GÓL FbC Skuteč! 3:1
Branku družstva FbC Skuteč vstřelil #15 Adam Vařejčko, asistoval #19 Ondřej Krejčí (3:1)
22:23 Nyní byla tyč orazítkovaná v lepším úhlu, míček končí v síti! Je sníženo.
21:06 Skutečtí razítkují tyčku.
19:42 Skuteč dobře vyřešila přečíslení 3 na 2, zakončující hráč ze středu pouze vyprášil solar golmana.
15:11 Dočkáme se dalšího gólu v první minutě od Titánů?
15:00 Střely v 1. části: 8:7
14:41 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 3:0
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #77 David Petržela z trestného střílení (3:0)
14:41 Máme tu nájezd!
14:00 Probíhá poslední minuta první třetiny.
13:13 Množí se nám tu přerušení kvůli zranění, na straně Skutče zranění nohy, na straně Titánů zásah do obličeje.
06:49 Obránce Titánů nabral rychlost a středem došel až do zakončení, dobrý zákrok golmana Skutče, míček vyrazil za mantinel.
04:20 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 2:0
Branku družstva FbC Titáni USK Pardubice vstřelil #25 Roman Truhlář, asistoval #7 Tomáš Pavel (2:0)
02:35 Skvělý zákrok golmana Skutče!
00:17 GÓL FbC Titáni USK Pardubice! 1:0
00:15 Titání dominují v prvních a posledních minutách. Pokračují v tempu z minulého zápasu a otevírají skóre.